loading

5 ایده برای جشن عروسی زمستانی


5 ایده برای جشن عروسی زمستانی

فصل زمستان فصلی پیش بینی نشده است. فصلی است که امکان دارد دو یا سه ساعت بعد با برف باران و یا هوای طوفانی روبرو شوید.
برگزاری مراسم عروسی در این فصل کمی ریسک دارد اما اگر شما این ریسک را پذیرفته اید ما پنج پیشنهاد مناسب فصل زمستان برایتان داریم تا با بکاربردن آنها جشن عروسی خود را یه یک جشن به یادماندنی تبدیل کنید.

عروسی زمستانی با ایده های نو

ایده های جشن عروسی زمستانی

روزهای برفی زمستان یکی از زیباترین و بهترین موقعیت‌ها برای برپایی جشن عروسی‌ است، هرچند شاید به نظر برخی کمی هم ریسک داشته باشد اما اگر این ریسک ها می تواند خاطره انگیز و جذاب باشد.ما در اینجا چند ایده جالب به شما می گوییم که با به کار گیری آن ها می توانید عروسی‌تان را برای خود و همه مهمان‌ها تبدیل به یک خاطره ماندگار کنید.

1. شمع و چوب

می توانید برای تزئین اتاق عقد و همچنین سالن عروسی در این فصل از شاخه های خشک درختان و نور شمع استفاده کنید و فضایی صمیمانه و گرم را در جشن عروسیتان ایجاد کنید.

2. انتخاب کت خزدار برای لباس عروس

مهمانان شما توقع ندارند که عروس خانم را در این فصل با پالتو و یا بارانی ساده ی سفید و معمولی ببینند.بنابراین بهتر است پالتویی با پوست خز را برای روز عروسی خود که مناسب لباس عروس نیز هست را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید : برگزاری جشن در پاییز

3. پذیرایی گرم در زمستان

برگزاری جشن عروسی در زمستان برعکس تابستان برای پذیرایی از میهمانان باید از نوشیدنی‌های گرم استفاده کنید. می‌توانید شکلات داغ، قهوه و یا نسکافه سرو کنید تا مراسم شما هرچه بیشتر گرم‌تر بشود. و شما می توانید در این فصل به جای بستنی که در فصل های تابستان استفاده می شود از، از دسرها و غذاهای سنتی گرم مانند شله‌زرد، فرنی و… برای پذیرایی استفاده کنید

با نوشیدنی های گرم مانند قهوه کاپوچینو نسکافه وسیب داغ در این فصل سرد از مهمانانتان پذیرایی کنید و به آنها خوش آمد بگویید.

4. رنگ سیاه برای لباس ساقدوشها

رنگ سیاه برای لباس ساقدوشان به دلیل تضاد با محیط زمستانی و لباس عروس می تواند برای این فصل بسیار مناسب باشد.
هم چنین با این تضاد رنگی بوجود آمده می توانید عکس هایی بی نظیر خلق کنید.

5. گوی های زمستانی

اگر تصمیم دارید که به مهمان های خود هدیه ای را به عنوان یادگاری تقدیم کنید گوی های برفی ایده ای بسیار مناسب برای این کار است.

پیسک اسکی

تا حالا اگر به این فکر نکرده اید پیشنهاد می‌کنم حتماً رفتن به پیست اسکی را در برنامه‌ریزی عروسی‌تان قرار دهید. عکس و فیلم در یک روز برفی در محل پیست اسکی می‌تواند یک ایده بسیار جالب و خاص باشد که بعداً دوستان و آشناهایتان با دیدن عکس‌ها این تفاوت و خاص بودن را بهتر درک خواهند کرد و همچنین برای خود شما و همسرتان می‌تواند یک خاطره و تجربه بسیار جالب بشود.

تزیین کارت عروسی زمستانی

همچنین می‌توانید برای تزیین کارت عروسی‌تان خودتان اقدام کنید و باهنر و خلاقیت خود کارت‌های عروسی زمستانی طراحی کنید. شما می‌توانید با استفاده از دانه‌های برف و باران تزیینی که روی کارت عروسی‌تان قرار می‌دهید یک کارت عروسی متفاوت برای دعوت میهمانان خود به عروسی ارائه بدهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *