loading

گل آرایی مراسم عقد و تزئینات آن چگونه باید باشد؟

گل آرایی و تزئینات

گل آرایی مراسم عقد و تزئینات آن

به دلیل جغرافیای خاص و رسومات و فرهنگ غنی ایرانی، گل آرایی مراسم عقد جایگاه مطلوبی در زندگی مردم ایران داشته و استفاده از این گیاهان زینتی و خوش رایحه بسیار مرسوم و البته ضروری است.

گل آرایی و تزئینات یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که در مراسم عقد ، ازدواج، حنابندان و نامزدی و عروسی به آن توجه می‌شود و باید در تمامی سالن‌های پذیرایی و ورودی‌های تالارها و سایر مکان‌ها مورد استفاده قرارگیرد.

تشریفات عقد  لشکری به موصوع گل آرایی و مزین ساختن مجالس شما عزیزان بسیار ارج نهاده و با همکاری تیم گل ارایی مجرب وارد به این‌کار در این زمینه فعالیت کرده و خدمات منحصر به فردی را ارائه می‌دهد که به مختصر برایتان بیان خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

 

گل آرایی و تزئینات مدرن در برگزاری مراسم عروسی

گل آرایی میزهای پذیرایی

میز پذیرایی مهمان‌ها باید با گل‌های زیبا وخوش بو آراسته گردد , توجه داشته باشید از گل‌هایی باید استفاده کنید که افراد به آن‌ها حساسیت و آلرژی نداشته باشند. در انتخاب گل، رنگ و تم دکوراسیون بسیار اهمیت داشته و حتما باید با همدیگر هم‌خوانی داشته و هارمونی مناسبی را ایجاد کند. البته فصل نیز در انتخاب گل بسیار تاثیر گذاراست و توجه داشته باشید که برای میز مهمان‌ها نباید از گل‌های بسیار بزرگ و با حجم زیاد استفاده کرد و نباید به نحوی باشند که دید مهمانان را گرفته و مانع دید آن‌ها گردد.

 

گل آرایی ورودی عروس و داماد و میهمانان

محل ورود عروس و داماد باید با گل‌های زیبا و خوش رنگ آراسته شده باشد. به علاوه محل ورود مهمانان نیز باید با گل‌های فصلی متنوع آراسته گردد و این آراستگی حکم خیر مقدم‌ به مهمانان بزرگوار شما را دارد.

 

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

از آنجایی که جایگاه عروس و داماد تمام مدت عروسی در معرض دید و کانون توجهات می‌باشد باید به بهترین وجه ممکن گل‌آرایی گردد. کیفیت گل‌ها نباید به گونه‌ای باشند که قبل از پایان مراسم پژمرده شوند. بهتر است در انتخاب گل از سلیقه عروس و دامادهای جوان ‌نیز استفاده کرد.

 

گل آرایی میز شام

میز شام ‌نیز باید زیبایی و آراستگی خاص خود را داشته باشد. به این منظور تیم و ‌پرسنل گل آرایی و تزئینات خدمات مجالس و تشریفات لوکس لشکری ایده‌های نو و متفاوتی را برای زینت بخشیدن به میز شام مهمانان در نطر گرفته است که هنگام ‌سرو شام ‌احساس خوب و خوشایندی را در شما عزیزان به همراه خواهد داشت.

 

گل آرایی میزهای تزئینی و یاد بود

گل آرایی سایر مجالس مانند مراسم ‌ترحیم و یادبود و یا سمینارها متفاوت با مراسم شادی و عروسی می‌باشد و باید تفاوتی بین این‌ها قائل شد. گل‌های مورد استفاده برای گل‌آرایی این مجالس نیز متفاوت بوده و باید به این موارد بسیار دقت داشت

 

برای مراقبت از گل‌ها ‌باید دقت کافی داشت که گل‌ها پژمرده و خراب نشوند. تشریفات و خدمات مجالس لشکری با استفاده از بهترین گل‌های وارداتی و با کیفیت در خدمت شما عزیزان بوده وهیچ جای نگرانی نیز نداشته باشید. از اینکه تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لشکری را برگزیده‌اید بسیار خرسندیم.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *