instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
گل آرایی و تزئینات مراسم عروسی

گل آرایی و تزئینات مراسم عروسی

گل آرایی و تزئین مراسم عروسی از جذاب ترین بخش های عروسی می باشد. در صورتیکه تزئینات و دکوراسیون عروسی و عقد شما با یک گل آرایی بسیار زیبا و شکیل همراه باشد اولین عنصر بسیار موثر در زیبایی جشن شما خواهد بود.
خدمات مجالس پیام لشکری مراسم های خود را در بخش های متفاوت انجام می دهد.

گل آرایی

گل آرایی مدرن در برگزاری مراسم عروسی

گل آرایی مراسم نامزدی و محل برگزاری مراسم عروسی یکی از جذاب ترین بخش ها می باشد.اولین عنصر تاثیرگذار بر زیبای مراسم عروسی و نامزدی تزیئنات و گل آرایی مدرن آن میباشد.

1.گل آرایی میز های پذیرایی:

همواره گل آرایی می بایست با سلیقه ای مدرن همراه باشد تا تزئینات و چیدمان شمعدان ها و گل ها در ذهن میهمانانتان باقی بماند.

زمانی که مهمانان عروسی بر روی صندلی ها و کنار میزهای تزیین شده پذیرایی عروسی می نشینند، انتظار دارند میز به بهترین شکل ممکن طراحی و گل آرایی شده باشد. گل آرایی مناسب و قرار دادن گل های زیبا بر روی میزهای تمامی میهمانان در روحیه آنان تاثیرات مثبتی دارد.

2.گل آرایی ورودی عروس و داماد و میهمانان:

زیبایی ورودی سالن عروس و داماد باعث ایجاد نمای زیبای داخلی تالار میشود و در چشمان مهمانان نقش زیبایی را ایفا کند.دکوراسیون و ترئینات این قسمت اولین چیزی است که در مراسم شما جلب توجه می کند که این مورد خود دیدگاه مثبتی نسبت به دیزاین جشن عروسی شما ایجاد می کند.گل آرایی ورودی سالن عروس و داماد بخشی از خدمات تشریفات پیام لشگری میباشد.

3.گل آرایی جایگاه عروس و داماد:

در یک مراسم عروسی تمامی عکس ها و فیلم ها با دوستان و بستگان پیش زمینه اش جایگاه عروس و داماد است.بنابراین تشریفات می بایست با کمک سلیقه شما شیک ترین و زیباترین کار را ارائه کند.

گل آرایی جایگاه عروس و داماد و تزیین آن از نکاتی مهم در برگزاری تشریفات مجالس است. این قسمت از سالن عروسی در واقع محلی برای نشستن عروس و داماد همچنین مکانی برای برداشت عکس های یادگاری با میهمانان شماست در نتیجه طراحی و گل آرایی و تزئینات جایگاه عروس و داماد و محل قرارگیری آن در سالن عروسی از اهمیت خاصی برخوردار است. تمام میهمانها باید بتوانند به راحتی جایگاه عروس و داماد را ببینند. همچنین گل آرایی جایگاه عروس و داماد باید به گونه ای باشد که عروس و داماد به خوبی دیده شوند.

4.گل آرایی میز شام:

تزئینات میز شام نشان دهنده ی احترام شما به مهمانانتان می باشد.مدیریت نیز می بایست همواره به نظافت و مرتب بودن محل صرف شام اهمیت بسیار زیادی دهد.گل آرایی میز مهمان  بجز زیبایی و خاص کردن میز رایحه خوبی در فضا پخش میکند که خود از نظر مهمان و عروس و داماد بسیار دلپذیر و خوشاید میباشد. برای انتخاب گل ها سعی کنید از رنگ های شاد و خوشرنگ استفاده کنید.
گل آرایی در مراسم عروسی به مواردی بستگی دارد: فصل برگزاری مراسم عروسی و میزان بودجه ای که عروس و داماد برای گل آرایی در نظر گرفته اند و در نهایت سلیقه ی عروس و داماد.

5.گل آرایی میزهای تزئینی و یاد بود:

میزهای یاد بود نمادی برای تشریفات می باشد بنابراین هر چه زیبا تر بودن آن احساس خوبی را بهتشریفات مجالس خواهد بخشید.زمانی که مهمانان عروسی بر روی صندلی ها و کنار میزهای تزیین شده پذیرایی عروسی می نشینند، انتظار دارند میز به بهترین شکل ممکن طراحی و دیزاین شده باشد البته باید توجه داشت که حجم گل ها به اندازه ای نباشد که فضای زیادی از میز را اشغال کند و اجازه پذیرایی از مهمان را بگیرد.

نکات مهم در گل آرایی:

گل آرایی نیز دارای نکاتی میباشد اگر برای مراسمی خاص قصد گل‌آرایی دارید باید توجه داشته باشید رعایت این نکات در گل آرایی مهم است و کمک می‌کند گل‌های شما عمر بیش‌تری داشته و شاداب‌تر به نظر برسند.

گل‌ها را سریعا داخل آب قرار دهید.

به محض رسیدن به خانه یا دریافت گل‌ها ظرفی را پر از آب ولرم کرده و بعد از اضافه کردن مواد نگهدارنده آن‌ها را داخل آب بگذارید زیرا با انجام ندادن آن گل ها حالت شادابی خود را از دست میدهند.

بریدن ساقه گل ها

با استفاده از یک چاقوی تیز ۲٫۵ سانتی‌متر از ساقه گل‌ها را ببرید.زیرا با انجام دادن اینکار آب به جذب بیشتری وارد ساقه ها میشود به خصوص اگر گل شما حالت پژمردگی دارد.

از آب ولم استفاده کنید

آب گرم به باز شدن کامل غنچه سفت گل‌هایی مانند رز کمک می‌کند. قبل از گل‌آرایی، گل‌ها را یکی دو روز داخل آب باقی بگذارید.

استفاده از فوم در گل آرایی

فوم، گل را در جای خود ثابت نگه می‌دارد و باعث می‌شود گل عمر طولانی‌تری داشته باشند.
قبل از آن که فوم را به اندازه گلدان یا سبد مورد نظر ببرید، ۱۵ دقیقه آن را داخل آب خیس کنید. روی فوم هر چند روز یک بار آب بریزید.

گل‌ها را انتخاب کنید

هنگام گل‌آرایی، ابتدا گل‌های بزرگ و سنگین را انتخاب کنید تا هنگام کار مطمئن شوید در هر جهت، فضای مساوی و یکنواختی برای گل‌آرایی وجود دارد.
دور گل را با غنچه و گل‌های کوچک‌تر طوری پر کنید که فضای کافی بین ساقه‌ها وجود داشته باشد تا گل‌ها بیش‌تر جلوه کنند.
سعی کنید گل‌هایی با شکل‌های متفاوت و ارتفاع مختلف را به دسته گل‌ خود اضافه کنید

تشریفات مجالس و باغ تالار پیام لشکری ارائه دهنده بزرگترین و بهترین خدمات مجالس عروسی عقد نامزدی همایش و سمینار در ایران میباشد

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید