با این روش به گل آرایی در مجالس خود جلوه دهید

با این روش به گل آرایی در مجالس خود جلوه دهید

گل آرایی در مجالس

یکی از فاکتورهای مهمی که تاثیر بسزایی در مجلل بودن مراسمات شما دارد، گل آرایی در مجالس است که باید دقت ویژه‌ای به آن شود. گل آرایی یکی از مهم‌ترین بخش هر تشریفاتی است و تیم گل‌آرایی لشکری جزو کارآزموده ترین کادر گل آرایی کشور می‌باشند.

تشریفات مجالس لشکری یکی از بزرگترین برگزار کنندگان مجالس و تشریفات وخدمات ویژه برای تهرانی‌های عزیز و هم چنین شهرستانی‌ها می‌باشد. تشریفات مجالس لشکری با بیشتر از ۱۷سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری مراسمات ویژه‌ شما عزیزان آماده خدمات رسانی ویژه به شما خوبان می‌باشد. مراسم‌های برگزارشونده در تشریفات مجالس لشکری، شامل مراسم افتتاحیه و سمینار و جشنواره‌ها، جشن‌های مربوط به فارغ التحصیلی و مراسم ختم و یاد بود می‌باشد. ما در این مقاله به گل آرایی در مجالس می پردازیم. همراه ما باشید.

 

گل آرایی در مجالس

گل آرایی در مجالس

 

گل آرایی در مجالس و ویژگی های آن

گل آرایی در مجالس نسبت به عروسی و جشن‌های شادی، معمولیتر و نرمالتر می‌باشد و حجم گل‌ها نیز کم‌تر می‌باشد. نوع گل‌ها وهم چنین رنگ موردنظر علاوه بر فصلی که مراسم درآن برگزار می‌شود، به نوع مراسم نیز بستگی دارد. به عنوان مثال در مراسم یاد بود و ختم از گل‌های باررنگ تیره استفاده می‌شود مانند رز‌های مشکی.

گل رز گل محبوب و موردپسند تمامی سلایق می‌‌باشد. ‌برای کلیه مجالس رز گزینه مناسبی است‌. اگر مجالس شما در فصل زمستان برگزار می‌شود، هیچ نگران گل مورد نظرتان نباشید. زیرا گل‌ها به صورت وارداتی می‌باشند و از کیفیت ویژه‌ای برخوردارند و مجالس شما را زیباتر می‌کنند.

 

گل آرایی روی میز و سن

گل میزهای پذیرایی به منزله احترام به مهمان‌های عزیز شما و هم چنین حکم ادب می‌باشد. برای مراسم ویژه‌ای مثل جشن‌های فارغ التحصیلی و همایش‌ها، لازم‌است سن مورد نظر و یا جایگاه ویژه سخنرانی نیز گل آرایی شود. این گل‌ها نباید به گونه‌ای باشند که حساسیت زا بوده و حین سخنرانی، افراد را وادار به عطسه کنند. هم‌چنین نباید به نحوی باشد که چهره شخص سخنران از پشت تیریبون مشخص نبوده وتنها گل‌ها دیده شوند. برای استفاده از گل‌ها نیز باید از افراط و تفریط جلوگیری کرده و تناسب و به اندازه از گل‌های شیک و زیبا استفاده کرد.

 

 

گل آرایی در مجالس

گل آرایی در مجالس

 

تیم حرفه‌ای گل آرایی تشریفات و خدمات مجالس لشکری بر تمامی این مسائل آگاه بوده و هیچ جای نگرانی برای شما عزیزان نمی‌گذارد. تشریفات وخدمات مجالس لشکری لحطات خوشی را برای شما عزیزان در تشکیلات لشکری آرزومند بوده و برای این مهم از کوچکترین تلاشی دریغ نکرده و خدمات مجالس منحصر به فردی را برای آسایش شما فراهم آورده است.

 

برای مطالعه مقاله گل آرایی در مراسم عروسی، اینجا کلیک کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید