loading

کترینگ عروسی خاص چه شرایطی باید داشته باشد


تمامی آنچه باید درباره کترینگ عروسی خوب بدانید

مراسم عروسی جشنی بزرگ و خاص است. برای برگزاری چنین مراسمی  کارهای متعددی را باید انجام دهید. سر و سامان دادن به کارها برای برگزاری یک مراسم عروسی خوب و باشکوه کار آسانی نیست و نیاز تجربه و برنامه ریزی های دقیقی دارد. به همین دلیل امروزه مراکز مختلفی تأسیس شده اند تا شما را در برگزاری یک مراسم خوب یاری کنند. کترینگ عروسی نیز یکی از مراکزی است که در این زمینه می تواند به کمکتان بیاید. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این موضوع بدانید.

کترینگ چیست ؟

کترینگ (catering) یک واژه انگلیسی است. منظور از این واژه این است که غذا در یک محل طبخ و آماده شود و در محلی دیگر سرو گردد. بنابراین،  غذا، نوشیدنی و تمام مخلفات آن در مکان‌های مشخصی طبخ و آماده سازی می‌شود و در مکان‌ مورد نظر سرو می‌شود. به این ترتیب، کترینگ عروسی به این معناست که غذایی که قرار است در مراسم عروسی سرو شود، در یک مکان دیگر طبخ وآماده می شود وسپس به محل برگزاری عروسی آورده و سرو می شود.

 

استفاده از کترینگ عروسی به چه دلیل ؟

اگر می خواهید مراسم عروسی باشکوه و آبرومندی برگزار کنید باید برای تمامی چیزها چاره ای بیندیشید. غذایی که قرار است با آن از مهمانانتان پذیرایی کنید، اهمیت زیادی دارد. بنابراین، باید طوری برنامه ریزی کنید که غذا به موقع و با کیفیت خوب آماده باشد. یکی از راه های تهیه غذای عروسی این است که از کترینگ های مربوطه استفاده کنید. کترینگ ها مزایایی دارند که در ادامه با آنها آشنا می شوید.

  • سپردن تهیه غذا به یک کترینگ عروسی خوب باعث می شود که یکی از مهمترین دغدغه هایتان در شب عروسی از بین برود. بنابراین، با این کار می توانید خیالتان را از بابت غذای مهمانان راحت کنید و با خیال آسوده سراغ بقیه کارها بروید.
  • کترینگ های عروسی کارشان طبخ غذا برای مراسم های بزرگ است. بنابراین، این مراکز از آشپزهای حرفه ای بهره می برند و سپردن تهیه غذای مراسمتان به آن ها باعث می شود که از تجربه این افراد حرفه ای بهره مند شوید.
  • موضوع مهم دیگر این است که کترینگ ها در مکانی خارج از جایی که قرار است مراسم عروسی تان برگزار شود، غذا را آماده می کنند. همین موضوع باعث می شود که از شلوغی محل برگزاری عروسی کاسته شود و مشکلاتی مانند بوی غذا را نداشته باشید.
  • استفاده از یک کترینگ عروسی می تواند به صرفه جویی در هزینه هایتان منجر شود. برخی از کترینگ ها پیشنهادهای مناسبی برای شما دارند.
  • هر چه باشد کترینگ های عروسی در بحث تهیه غذا و توزیع آن میان مهمانان تجربه زیادی دارند، بنابراین به خوبی می توانند به مدیریت صحیح این موضوع بپردازند. حتماً شما هم شاهد این موضوع بوده اید که در مهمانی های بزرگ بر اثر مدیریت بد، رنجش هایی برای مهمانان به وجود آمده است.

 

کترینگ عروسی چه خدماتی ارائه می دهد؟

امروزه مراسم عروسی مانند قبل برگزار نمی شود، بلکه اگر می خواهید عروسی ای به یاد ماندنی داشته باشید باید حسابی به زحمت بیفتید و تدارک لازم را ببینید. یکی از مراکزی که در این کار به کمکتان می آید، کترینگ عروسی است که خدماتی شامل موارد زیر را در مراسم عروسی تان ارائه می دهد:

پذیرایی از مهمانان با غذا و نوشیدنی

یکی از مهمترین خدماتی که کترینگ های عروسی ارائه می دهند این است که غذا و نوشیدنی های متنوعی را برای مهمانانتان تدارک می بینند و با آن ها از شرکت کنندگان مراسمتان پذیرایی می کنند.

میوه و شیرینی

اشتباه است که فکر کنید وظیفه کترینگ ها فقط تهیه غذا و نوشیدنی برای مهمانان است. بلکه آنها آماده هستند تا با انواع میوه، کیک و دسر وشیرینی نیز از مهمانانتان پذیرایی کنند.

دیزاین های خاص

نکته مهم این است که وظیفه کترینگ عروسی فقط این نیست که با غذا، نوشیدنی، میوه و شیرینی از مهمانان پذیرایی کند. بلکه امروزه دیزاین غذاها و میزها هم به اندازه طعم غذاها اهمیت دارد. اگر بخواهید مراسم باشکوهی برگزار کنید، حتماً باید به مسائل زیبایی شناسی حساس باشید. کترینگ های عروسی در این زمینه تجربه کافی دارند و می توانند با استفاده از ظروف شیک، گل آرایی های خاص و دیزاین های منحصر به فرد در غذاها به شکوه مراسمتان بیافزایند.

 

جمع بندی

در پایان می توان این طور گفت که کترینگ عروسی یکی از مراکز کارآمدی است که می تواند به شما در برگزاری باشکوه مراسم عروسی تان کمک کند. البته به شرطی که به اندازه کافی دقت داشته باشید یک مرکز معتبر و مناسب را پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *