instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
کترینگ عروسی با قیمت مناسب

کترینگ عروسی با قیمت مناسب

اگر برای برگزاری مراسم عروسی خود به دنبال یک کترینگ (کیترینگ) یا (Catering) عروسی خوب و با قیمت مناسب در تهران و مناطق اطراف آن هستید تشریفات مجلل پیام لشکری بهترین گزینه برای برگزاری مراسم شماست.

کترینگ عروسی با قیمت مناسب در تشریفات پیام لشکری

کترینگ عروسی پیام لشکری

در گذشته مراسم عروسی به صورت ساده و بدون تشریفات برگزار می شد ولی امروزه برگزاری مراسم عروسی مانند گذشته مختصر و ساده نیست.
بنابراین رسم و رسوم گذشته جای خود را به تشریفات و خدماتی داده که مراسم عروسی را بسیار با شکوه تر از قبل می کند.

کترینگ عروسی نیز یکی از دیگر مواردی است که می تواند در بهتر برگزار شدن جشن عروسی اثر گذار باشد.
کترینگ عروسی یکی از خدماتی است که در مراسم عروسی ارائه می شود و در آن انواع غذاهای فرنگی, ایرانی, دریایی, انواع دسر, نوشیدنی و سالاد با بالاترین کیفیت برای پذیرایی مهمانان فراهم و ارائه می شود.

در کترینگ عروسی ابتدا غذاهای سنتی بیش از هر نوع غذای دیگری به چشم می خورد زیرا غذاهای ایرانی بیش از هر نوع غذای دیگری سازگار با طبع ایرانیان است. اما در این روزها شاهد تغییر ذائقه مردم و تمایل بیشتر آنان به غذاهای فرنگی می باشیم.

قبل از صرف شام پذیرایی از مهمان ها توسط میوه و شیرینی و انواع دسر انجام می شود که انواع میوه و شیرینی و دسر در کترینگ عروسی ارائه می شود.

کترینگ عروسی چیست؟

در اکثر مواقع غذاهای خوش آب و رنگی که در مراسم مشاهده می کنید یا همان به اصطلاح دورچین ها توسط کترینگ های عروسی آماده می شوند. دورچین هایی مثل ترشی، ماست، سالاد، دسر میوه‌ ای، ژله، انواع نوشیدنی و … .اگر توسط کترینگ ها تهیه شوند بسیار با کیفیت تر هستند.

کیترینگ که معمولا کترینگ تلفظ می شود به معنی تدارک، تهیه، بسته بندی و توزیع مواد غذایی یا نوشیدنی برای تعداد زیادی از افراد می باشد که معمولا محل طبخ و آماده سازی با محل سرو متفاوت است.

کترینگ غذا انواع مختلفی دارد مانند کترینگ بیمارستانی،کترینگ هتلی، کترینگ هواپیمایی، کترینگ قطار، کترینگ مجالس عروسی، کترینگ تولد و..  ارائه می شود.

حتما پیش آمده که از پذیرایی فوق العاده و منظم یک مراسم عروسی لذت برده اید و برایتان سوال شده که هماهنگی برای ارائه این حجم از خدمات چگونه انجام می شود.در واقع مدیریت اصولی برای پذیرایی، همان چیزی است که از آن به عنوان صنعت کترینگ نام برده می‌شود.

مزایای تهیه غذا توسط کترینگ های عروسی

  •  تهیه غذا توسط مواد اولیه با کیفیت
  • تامین غذای شرکتها و ارگانهای تحت قرارداد
  • کیفیت بالای غذای طبخ شده و نوشیدنی های مختلف در کترینگ ها به مراتب بالاتر و بهتر است.
  • کترینگ های عروسی معمولا خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه می دهند.
  • طعم بهتر غذاها و نوشیدنی هایی که در کترینگ ها تهیه می شود
  • معمولا در کترینگ های عروسی بهداشت به شدت رعایت می شود و استانداردهای تهیه غذا در کترینگ ها با تهیه غذا توسط محل برگزاری مراسم به شدت متفاوت است.
  • معمولا کترینگ ها توسط آشپزهای با تجربه و باسلیقه اداره و مدیریت می شوند.

تشریفات مجالس و باغ تالار لشکری ارائه دهنده بزرگترین و بهترین خدمات مجالس عروسی,عقد,نامزدی,همایش و سمینار در ایران با مناسب ترین قیمت.

 

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید