loading

کاشت ناخن مناسب تر است یا آرایش ناخن؟

کاشت ناخن

کاشت ناخن یا آرایش ناخن

تشریفات و خدمات مجالس لشکری، یکی از بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین موسساتی است که برگزاری مراسم عقد ، ازدواج ، نامزدی، حنابندان و عروسی عزیزان شما را به نحو احسنت به عهده گرفته و برگزار می‌نماید‌. تشریفات عروسی و خانه عقد لشکری جز کامل‌ترین موسساتی است که کلیه امور مربوط به جشن‌های ازدواج را ارائه می‌دهد. یکی از مسائل مهم برگزاری جشن‌های عروسی مسئله آرایش عروس ‌خانم‌های جوان می‌باشد. ما دراین مقاله می‌خواهیم اطلاعات دقیقی درباره آرایش ناخن و کاشت ناخن عروس در اختیارتان بگذاریم. شما نیز اگر در آستان جشن ازدواج خود می‌باشید توصیه می‌کنیم مطالعه‌ی این مقاله را از دست ندهید.

 

آرایش یا کاشت ناخن ؟

مسئله کاشت ناخن یکی از مسائل مهمی است که باید به آن توجه داشت. برخی از افراد برای آن مردد بوده و نمی‌توانند تصمیم مناسب بگیرند.

اگر ناخن‌های زیبایی دارید که به صورت متناسب و مطلوب رشد کرده و دچار شکستگی و یا ریش ریش شدن نمی‌شوند، بهتراست ناخن‌ خود را مانیکور کرده و حدالامکان کاشت ناخن نکنید. چرا که طبیعی بودن به اندازه کافی لوکس و زیباست. اما ‌اگر از جنس ناخن خوبی برخوردار نیستید، کاشت ناخن بهترین گزینه ممکن است.

امروزه استفاده از ناخن‌های مصنوعی از مد به دور بوده و هم‌چنین چون ناخن‌های مصنوعی بی کیفیت هستند گزینه مناسبی نمی‌باشند و در صورت استفاده ممکن‌است تا پایان مجلس یکی دوتا از ان‌ها افتاده یا شکسته شوند.

 

برای انتخاب آرایشگر مناسب برای انجام کاشت ناخن حتما توجه داشته باشید که سراغ آرایشگر ماهر و حرفه‌ای بروید تا مواد مرغوب استفاده کند و بهترین کاشت را برایتان داشته باشد.

تیم خدمات مجالس و تشریفات لوکس لشکری با بهترین آرایشگرهای خود در زمینه کاشت و مانیکور و طراحی ناخن در خدمت شما عزیزان بوده و با ارائه ژورنال‌هایی، مدل‌های متنوع و لاکچری را در اختیارتان می‌گذارد تا بنا بر سلیقه و نوع لباس و آرایش خود بهترین‌ها را برگزینید.

توصیه می‌کنیم چند روز قبل از جشن عروسی نسبت به کاشت ناخن اقدام کنید. مثلا اگر یک‌هفته و یا دو هفته زودتر اقدام ‌کنید ناخن‌های شما رشد کرده و نیاز به ترمیم خواهند داشت. در انتخاب رنگ ناخن نیز نهایت دقت را داشته باشید و توصیه می‌کنیم که مقالات ارائه شده دراین زمینه را نیز مطالعه کنید.

 

تشریفات و خدمات مجالس لشکری، با ارائه انواع سرویس‌های متفاوت و مدرن در زمینه برگزاری مراسمات ازدواج و عروسی در خدمت شما عزیزان بوده و برایتان بهترین‌ها را در زندگی مشترک و تمامی مراحل زندگی‌تان آرزومند است. امیدواریم از خواندن این مقاله که توسط تیم تشریفات عقد و تشریفات مجالس لوکس لشکری تالیف شده است لذت برده باشید.

اینستاگرام ما

برای مطالعه مقاله انتخاب رنگ مناسب ناخن عروس اینجا کلیک کنید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *