loading

چگونه یک جشن تولد با شکوه داشته باشیم؟


( بایدها و نبایدها در جشن تولد بزرگسالان )

 

جشن تولد که یکی از مهیج ترین اتفاق‌ها در زندگی افراد است، باید هرساله به صورت باشکوهی برگزار شود تا یک خاطره شیرین برای عزیز متولد ساخته شود.

در برگزاری با شکوه جشن تولد، سورپرایز وغافلگیر کردن کودکان به مراتب آسان‌تر از بزرگسالان است. زیرا آن‌ها آگاهی دقیقی نسبت به تاریخ در مقایسه با افراد بزرگسال ندارند. شما عزیزان برای غافلگیری افراد بزرگسال می‌توانید در روز دقیق تولدشان نه،  بلکه در چندین روز قبل یا بعد جشن تولد، عزیز متولد را غافلگیر کرد.

خدمات تشریفات لشکری برای جشن تولد عزیزان بزرگسال نیز به دوصورت خدمات غیر حضوری و خدمات حضوری  ارائه می‌شود.
همان طور که در مقاله قبل گفتیم، خدمات حضوری ما زمانی امکان پذیر است که جشن تولد خود رادر سالن و یا باغ تشریفات و تشریفات عروسی لشکری برگزار کرده و با انتخاب خدمات غیر حضوری ما می‌توانید از تشریفات لوکس ما در منزل خود بهره‌مند شوید.

خوش گذشتن به مهمان‌ها و لذت بردن از تک تک ثانیه هاست که جشن تولد شما را زیباتر وخاطره انگیزتر می‌کند. از این جهت ما کلیه مطالب و نکاتی را که باعث فرح بخش‌تر شدن مراسمتان می‌شود را در کانون توجهات خود قرار داده و برایتان فراهم ساخته‌ایم تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

جشن تولد

جشن تولد

 

  • انتخاب تم جشن تولد برای بزرگسالان نسبتا دشوارتر از کودکان می‌باشد و باید به جای استفاده از شخصیت‌های کارتونی وکودکانه، از تم‌های لاکچری ولوکسی که متناسب سن و سلیقه بزرگسال می‌باشد استفاده می کنیم. برای آشنایی با بهترین تم‌های جشن تولد بزرگسالان اینجا کلیک کنید.

 

  • گل آرایی سالن تولد، باهر چه زیبا وباشکوه‌تر شدن مجلس رابطه مستقیم دارد. از این رو ما جایگاه افراد متولد را با گل های کاملا طبیعی و زیبا آراسته کرده‌ایم تا شکوه مراسم را دوچندان کند. ‌

 

  • کیک تولد نیز باید به گونه‌ای باشد که علاوه بر زیبایی‌های ظاهری، طعم لذیذی نیز داشته باشد. ما در تشریفات لوکس لشکری بهترین کیک‌ها را با مناسبت‌ترین قیمت برای شما عزیزان سرو می‌کنیم.

 

  • برای فوت کردن شمع و برش کیک نیز برنامه‌های ویژه‌ای درنظر گرفته می‌شود. اما نکته مهم در این مراسم، موزیک است و برای لحظه فوت کردن شمع نمی‌توان از شعر معروف وکوکانه تولدت مبارک استفاده کرد. گروه موسیقی تشریفات عروسی لشکری متناسب با سن و روز و ماه تولد فرد متولد، آهنگ مخصوصی را اجرا می‌کند وهم چنین پخش موسیقی زنده در لحظات مهم، می‌تواند زیبایی جشن را چندین برابر کند.

 

  • مکان آراسته‌ای در نزدیکی جایگاه فرد متولد برای قرار دادن کادو و هدیه‌های مهمان‌های شما تدارک دیده‌ایم تا نظم ودیزاین مجلس بهم نریزد.

 

  • استفاده از میان وعده وفینگر فود‌ها وهم چنین نوشیدنی‌های متنوع یکی از جذاب‌ترین بخش‌ها در اینگونه مجالس است.

 

  • نورپردازی و رقص نور نیز از اهمیت ویژه‌ای در شکوه هرچه بیشتر مراسم برخوردار است که از این بابت خیالتان کاملا آسوده باشد. ما در تشریفات لوکس لشکری بهترین نورپردازی ها را داریم.

 

جشن تولد

جشن تولد

 

از این که تشریفات عروسی و خدمات مجالس لوکس لشکری را برای تولد عزیزانتان برگزیده‌اید بسیار خرسندیم و آرزوی سالی خوش و توام با لحظات فوق‌العاده را برایتان داریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *