loading

با این میوه های پاییزی از مهمان های خود پذیرایی کنید


( پذیرایی از مهمانان با میوه‌های لذیذ پاییزی )

 

 

پذیرایی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌ها در مجالس می‌باشد که تاثیر بسزایی درمجلل و باشکوه بودن آن مجلس دارد. معمولا در تمامی مجالس و مراسم‌ها، پذیرایی از مهمان‌ها با میوه، از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

اما موردی که همیشه این انتخاب میوه درفصل های مختلف برای پذیرایی از مهمانان را برای ما سخت می کند، نوع چیدمان و انتخاب در قرار گیری آن ها کنار هم است!

ما در این مقاله قصد داریم به طور جامع به میوه های متناسب با فصل پاییز بپردازیم تا بتوانیم راحت ترین انتخاب را برای شما عزیزان رقم بزنیم. همراه باشید.

تشریفات عروسی و خدمات مجالس لوکس لشکری، برای تمامی فصول ومراسم‌ها برنامه دقیق وجداگانه‌ای دارد وپذیرایی با میوه نیز از این قاعده مستثنی نیست.

فصل پاییز که به فصل رنگ‌ها معروف می‌باشد، وجود رنگ‌های زرد و نارنجی وغروب‌های زیبا وسرخ رنگ در این فصل زیبا، جلوه‌های ویژه‌ای به آن بخشیده است.  علاوه بر موارد بالا، تنوع میوه‌های خوش طعم و رنگارنگ نیز زیبایی‌های این فصل را چندین برابر کرده‌است.

اولین نکته‌ای که برای انتخاب میوه‌های پذیرایی باید مورد توجه قراربگیرد، نوع مجلس می‌باشد. مجالسی که در تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لوکس لشکری برگزار می‌گردد معمولا به چهار دسته تقسیم می‌شود:

  • مجالس عروسی، عقد ونامزدی
  • مجالس ختم و بزرگداشت
  • جشن‌های تولد مناسب برای افراد بزرگسال وکودک
  • سایر مراسمات ( اعم از برگزاری سمینارها وجشنواره‌ها، جشن‌های افتتاحیه و…)

 

پذیرایی با میوه

پذیرایی با میوه

 

میوه‌های مناسب برای پذیرایی در مجالس عقد، نامزدی وعروسی

 

برخی از میوه‌ها که در کلیه فصل‌ها می‌باشند وهمیشه دردسترس‌اند و حکم میوه‌های مجلسی را دارند، از جمله موز،سیب و خیار

به غیر از این سه رقم میوه باید از میوه‌های فصل پاییز در این مراسم استفاده کنیم. میوه‌های پاییزی عبارت‌اند از: پرتقال، خرمالو، انگورسرخ، کیوی و چندین نوع میوه دیگر.

بهتر است تعداد میوه‌های تدارک دیده شده برای مجالس عروسی، عقد و نامزدی حداکثر شش میوه باشد و باید از میوه‌هایی که خوردن آن‌ها دشوار است یا میوه‌های به شمار می‌آیند، استفاده نکرد.

برای تزیین میوه‌ها روی میزکندی بار(میزی که کلیه خوراکی‌ها، فینگرفودها ومیوه‌ها به آراسته‌ترین شکل ممکن روی آن چیده می‌شوند تا در دسترس مهمان‌ها باشد) نیز می‌توان از برگ‌های رنگی پاییزی استفاده کرد تا جلوه‌های بیشتری به میوه‌ها بخشد.

میوه‌های مناسب برای  مجالس ختم و بزرگداشت

در مجالس ختم علاوه بر پذیرایی با خرما،حلوا، چای و سایر نوشیدنی‌ها، پذیرایی با میوه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برخی از افراد ترجیح می‌دهند که میوه‌های استفاده شده در مراسم‌های ختم ‌و یابود به صورت پک وبسته بندی انجام‌‌ شود. ‌این روش از پذیرایی موجب سهولت در پذیرایی وسرعت بخشی و دقت بالای پذیرایی می‌شود.

تشریفات مجالس وخدمات لوکس لشکری با ارائه وطراحی پک‌های مخصوص میوه برای پذیرایی در مجالس ختم و بزرگداشت‌ها، آماده خدمت رسانی به بهترین نحو می‌باشد.

میوه‌های مجلسی مناسب‌ترین میوه‌ها برای کلیه مراسم از جمله ختم می‌باشد وازمیوه‌های فصل پاییز مانند نارنگی،پرتقال، خرمالو می‌توان استفاده کرد و تعداد تنوع میوه‌ها باید حداکثر پنج یا شش میوه باشد.

 

پذیرایی با میوه

پذیرایی با میوه

 

پذیرایی با میوه در جشن‌های تولد افراد بزرگسال وکودک

درجشن‌های تولد، تعارف میوه به درست‌ترین شیوه ممکن، به مجلل و باشکوه بودن تولد کمک بسیاری می‌کند. برای تولد کودکان معمولا میوه‌ها را به صورت برش داده، تزیین شده و به سیخ کشیده شده طراحی‌ می‎شود تا خوردن آن‌ها برای بچه ها بسیار راحت‌تر باشد.

برای بزرگسال میوه‌ها معمولا در ظروف چیده می‌شود. میوه‌های مجلسی در مراسم وتشریفات تولد نیز باید استفاده شوند واز میوه‌های اصلی پاییز نیز می‌توان استفاده کرد.

سایر مراسم‌ها

تشریفات لوکس لشکری برای کلیه مراسم‌های شما متناسب با تنوع مجالس میوه‌های متناسب با فصل پاییز را تدارک دیده وآماده پذیرایی از عزیزان شما می‌باشند.

مهم‌ترین نکته‌ای که باید درپذیرایی مجالس به آن دقت شود دقت پرسنل وحرفه‌ای بودن‌ آن‌هاست . پرسنل مجرب تشریفات عروسی و خدمات مجالس لوکس لشکری با بیش از 17سال سابقه درخشان بهترین‌ها را برایتان تدارک‌ دیده وارائه می‌دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *