loading

ویژگی مهم باغ تالار عروسی

باغ تالارها

ویژگی مهم باغ‌تالار عروسی

باغ‌تالار عروسی در تشریفات و خدمات مجالس لشکری از بهترین و مناسب‌ترین باغ‌ها در شهر تهران برای برگزاری مجالس ازدواج و عروسی می‌باشند. باغ تالارهای تشریفات لوکس لشکری با موقعیت جغرافیایی مناسب، نزدیک شهر تهران بوده و از بابت نزدیکی به آتلیه‌ی عکاسی و آرایشگاه عروس و داماد مشکلی نداشته و با انتخاب آن‌ها درگیر ترافیک و این گونه از مسائل نخواهید بود.

برگزاری مراسم عقد و ‌مراسم عروسی در باغ تالارها و فضاهای باز جذابیت بیشتری نسبت به برگزاری مجالس عروسی در تالارهای سر پوشیده داشته و موجب افزایش صمیمیت جو جشن می‌گردد‌ و باتوجه به این مسئله، امروزه زوج‌های بسیاری خواستار برگزاری مراسم ازدواج و عروسی خود در باغ تالارها و فضاهای باز می‌باشند.

 

 

هزینه خدمت رسانی در باغ تالارها

هزینه‌ی باغ تالارها بر اساس نوع خدمات ارائه شده و کیفیت آن‌ها تعیین شده و همواره مقداری متغییر می‌باشد و هزینه‌ی باغ تالارها معمولا براین اساس تعیین می‌شود.

 1. هزینه ی ورودی باغ تالار: ورودی باغ تالارها مبلغ ثابتی است که اکثر تالارها و سالن‌های پذیرایی به عنوان اجاره سالن خود برای یک شب از شما دریافت می کنند.
 2. هزینه ی برنامه‌های تفریحی باغ: مراسمی مانند آتش بازی که جنبه سرگمی و تفریحی نیز دارند هزینه جداگانه‌ای داشته و لحاظ می‌گردد.

3‌. هزینه غذا و پذیرایی باغ تالار: هزینه غذا با توجه به نوع منو و لیست انتخابی متفاوت بوده و قابلیت کم و زیاد شدن دار‌د.

 

 1. هزینه ی سرویس دهی: خدمات باغ که شامل هزینه‌هایی است که برای خدمات ارائه شده در باغ لحاظ می‌گردد مانند سرویس چای و قلیان.
 2. هزینه مالیات و عوارض و ارزش افزوده: هزینه ثابتی است که توسط اتحادیه تعیین شده و پرداخت آن لازم و ضروری است.
 3. هزینه تزئینات بکار رفته در باغ تالار: تزئیناتی مانند شمع آرایی، بادکنک آرایی، گل آرایی و سایر هزینه که با توجه به سلیقه و انتخاب شما متغیر می‌باشد.

 

در ادامه‌ی این مقاله به نکات مهم و تأثیر گذار در زیبایی باغ تالار که تشریفات عروسی در نظر می گیرند، می‌پردازیم:

 • نورپردازی مناسب باغ تالار عروسی
 • گل آرایی تشریفاتی باغ تالار عروسی و دکوراسیون ویژه جایگاه عروس و داماد
 • زیبایی ظروف سرو غذا و هماهنگی و ست بودن آن‌ها برای پذیرایی
 • زیبایی روکش میز و صندلی و نحوه چیدمان آن‌ها متناسب با تعداد مهمانان و ترکیب رنگ مناسب باتم
 • زیبایی چیدمان میزهای پذیرایی و میز شام عروس و داماد و رومیزی‌ها و شمع و گل‌آرایی
 • لباس فرم مناسب برای پرسنل پذیرایی و ارائه دهندگان خدمات

خانه عقد و تشریفات مجالس لشکری در برگزاری تمامی مراسمات آماده‌ی خدمت رسانی به شما خوبان بوده و همواره برترین و درجه یک ترین‌ها را برایتان در نظر گرفته است.

اینستاگرام ما

تشریفاتتشریفات عروسیتشریفات مجالسخدمات عروسی

تشریفات عروسیتشریفات مجالسخدمات عروسیخدمات مجالس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *