loading

ویژگی مهم باغ تالار عروسی

باغ تالارها

ویژگی مهم باغ‌تالار عروسی

باغ‌تالار عروسی در تشریفات و خدمات مجالس لشکری از بهترین و مناسب‌ترین باغ‌ها در شهر تهران برای برگزاری مجالس ازدواج و عروسی می‌باشند. باغ تالارهای تشریفات لوکس لشکری با موقعیت جغرافیایی مناسب، نزدیک شهر تهران بوده و از بابت نزدیکی به آتلیه‌ی عکاسی و آرایشگاه عروس و داماد مشکلی نداشته و با انتخاب آن‌ها درگیر ترافیک و این گونه از مسائل نخواهید بود.

برگزاری مراسم عقد و ‌مراسم عروسی در باغ تالارها و فضاهای باز جذابیت بیشتری نسبت به برگزاری مجالس عروسی در تالارهای سر پوشیده داشته و موجب افزایش صمیمیت جو جشن می‌گردد‌ و باتوجه به این مسئله، امروزه زوج‌های بسیاری خواستار برگزاری مراسم ازدواج و عروسی خود در باغ تالارها و فضاهای باز می‌باشند.

 

 

هزینه خدمت رسانی در باغ تالارها

هزینه‌ی باغ تالارها بر اساس نوع خدمات ارائه شده و کیفیت آن‌ها تعیین شده و همواره مقداری متغییر می‌باشد و هزینه‌ی باغ تالارها معمولا براین اساس تعیین می‌شود.

 1. هزینه ی ورودی باغ تالار: ورودی باغ تالارها مبلغ ثابتی است که اکثر تالارها و سالن‌های پذیرایی به عنوان اجاره سالن خود برای یک شب از شما دریافت می کنند.
 2. هزینه ی برنامه‌های تفریحی باغ: مراسمی مانند آتش بازی که جنبه سرگمی و تفریحی نیز دارند هزینه جداگانه‌ای داشته و لحاظ می‌گردد.

3‌. هزینه غذا و پذیرایی باغ تالار: هزینه غذا با توجه به نوع منو و لیست انتخابی متفاوت بوده و قابلیت کم و زیاد شدن دار‌د.

 

 1. هزینه ی سرویس دهی: خدمات باغ که شامل هزینه‌هایی است که برای خدمات ارائه شده در باغ لحاظ می‌گردد مانند سرویس چای و قلیان.
 2. هزینه مالیات و عوارض و ارزش افزوده: هزینه ثابتی است که توسط اتحادیه تعیین شده و پرداخت آن لازم و ضروری است.
 3. هزینه تزئینات بکار رفته در باغ تالار: تزئیناتی مانند شمع آرایی، بادکنک آرایی، گل آرایی و سایر هزینه که با توجه به سلیقه و انتخاب شما متغیر می‌باشد.

 

در ادامه‌ی این مقاله به نکات مهم و تأثیر گذار در زیبایی باغ تالار که تشریفات عروسی در نظر می گیرند، می‌پردازیم:

 • نورپردازی مناسب باغ تالار عروسی
 • گل آرایی تشریفاتی باغ تالار عروسی و دکوراسیون ویژه جایگاه عروس و داماد
 • زیبایی ظروف سرو غذا و هماهنگی و ست بودن آن‌ها برای پذیرایی
 • زیبایی روکش میز و صندلی و نحوه چیدمان آن‌ها متناسب با تعداد مهمانان و ترکیب رنگ مناسب باتم
 • زیبایی چیدمان میزهای پذیرایی و میز شام عروس و داماد و رومیزی‌ها و شمع و گل‌آرایی
 • لباس فرم مناسب برای پرسنل پذیرایی و ارائه دهندگان خدمات

خانه عقد و تشریفات مجالس لشکری در برگزاری تمامی مراسمات آماده‌ی خدمت رسانی به شما خوبان بوده و همواره برترین و درجه یک ترین‌ها را برایتان در نظر گرفته است.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *