loading

تجربه چند لحظه هیجان؛ ورود عروس و داماد به سالن

عروس و داماد

ورود عروس و داماد به سالن

تشریفات عقد و خانه عقد لشکری، یکی از بزرگترین برگزارکنندگان مجالس عروسی مجلل و متناسب برای تازه عروس و داماد های جوان می‌باشد که با بیشتر از 17 سال سابقه درخشان در برگزاری مجالس باشکوه برای شما عزیزان آماده هرگونه خدمات رسانی ویژه و منحصر به فرد می‌باشد. در تشریفات لوکس لشکری برای حضور عروس و دامادهای عزیز و هم‌چنین لحظه ورود این عزیزان به سالن‌های برگزاری جشن عروسی و یا باغ تالارهای لوکس، تشریفات و خدمات ویژه ای تدارک دیده شده است که موجب خاص شدن مجالس شما عزیزان می‌باشد.

لحظه ورود در محل برگزاری جشن عروسی و یا عقد و نامزدی به جرئت می‌توان گفت که مهیج و زیباترین لحظه در کل مراسم می‌باشد. به این منظور تشریفات لشکری برای حضور این عزیزان برنامه ویژه ای دارد. همراه ما باشید.

 

یک اتفاق زیبا در مراسم؛ ورود عروس و داماد

در فرهنگ ایرانی از گذشته تا به امروز، به استقبال رفتن برای ورود عروس و داماد بسیار مرسوم بوده و به اصطلاح خوش یمن می‌باشد‌. البته امروزه اقوام درجه یک به استقبال عروس و داماد می‌روند. آتش بازی یکی از مراسمات ویژه‌ای است که تشریفات لشکری برای حضور این عزیزان درنظرگرفته است و جلوه خاصی را به مجلس شما عزیزان خواهد بخشید.

نکته ای که یسیار حائز اهمیت می‌باشد،  موسیقی و گروه موزیکی است که هماهنگ با ورود عروس وداماد و حضورشان در مکان برگزاری جشن آهنگ‌های متناسبی را پلی کنند که در خور آن زمان و مکان باشد.

گروه فیلم‌برداری و تصویربرداری نیز باید از تک تک لحظات ورود این عزیزان تصویر برداری و فیلم برداری کند تا خاطرات زیبای آن‌ها ثبت شده  و تماشای آن‌ها در آینده مایه مسرت و خوشنودی عزیزان گردد.

 

شما خوبان نیز اگر برنامه و یا رسوم خاصی برای لحظه ورود عروس و داماد به مکان برگزاری جشن داشته باشید، تشریفات لوکس لشکری به گرمی از آن‌ها استقبال‌کرده و ایده‌های خوب و متفاوت شما عزیزان را جدی گرفته و به مرحله اجرا می‌رساند.

تشریفات و خدمات مجالس لشکری، برای تمامی زوج‌های جوان که در آستانه برگزاری جشن‌های عقد وعروسی خود هستند، سوپرایز ویژه‌ای داشته و برگزاری بهترین جشن زندگیشان را برایشان تدارک دیده و آرزوی خوشبختی و سعادت در تمامی مراحل زندگیشان دارد.

اینستاگرام ما

برای مطالعه مقاله آتش بازی در مراسم عروسی، اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *