instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
ورود عروس و داماد به باغ تالار و نکات حائز اهمیت آن

ورود عروس و داماد به باغ تالار و نکات حائز اهمیت آن

(ورود عروس و داماد به باغ تالار و نکات حائز اهمیت آن) صحنه ورود عروس و داماد به باغ تالار و یا تالار عروسی شاید زیباترین صحنه برای مهمانان و به خصوص افرادی است که نسبت نزدیکتری با عروس و یا داماد دارند.

در لحظه ورود عروس و داماد به باغ تالار همه بی صبرانه منتظرند تا ببینند عروس و داماد چه آرایش و لباسی را برای این شب مهم و بیاد مادنی در نظر گرفته اند.

(ورود عروس و داماد به باغ تالار و نکات حائز اهمیت آن) صحنه ورود عروس و داماد به باغ تالار و یا تالار عروسی شاید زیباترین صحنه برای مهمانان و به خصوص افرادی است

 

در همه ي مراسم هاي عروسي به اين صورت است که عروس و داماد وارد مي شوند و از کنار مهمانان عبور کرده و به آنها خوش آمد مي گويند.
اما در کنار اين مسئله اگر برخي ديگر از موارد را رعايت کنيد باعث مي شود ورود شما زيباتر بنظر برسد.

چند پیشنهاد کاربردی برای زیباتر شدن ورود عروس و داماد به باغ تالار

در نظر گرفتن مسیر جدا گانه برای ورود عروس و داماد به باغ تالار

بهتر است که مسير جداگانه اي براي ورود عروس و داماد وجود داشته باشد زيرا در اينصورت مي توانيد مسير ورودي را با گلبرگهايي مناسب با تم و رنگ عروسيتان تزئين کنيد.

ورود عروس به باغ تالار

اگر باغ و یا تالار کوچکی دارید که مسیر ورودی جداگانه برای ورود عروس و داماد به باغ تالار در نظر گرفته نشده از این بابت نگران نباشید. می‌توانید با یک تکه تور و یا گلبرگ‌های گل، مسیری را ایجاد کنید که همه میهمانان متوجه شوند این بخش به ورود عروس و داماد تعلق دارد.

تزئینات ورود عروس و داماد به باغ تالار

در طراحي اين قسمت بهتر است از افرادي که در اين زمينه تجربه دارند مشورت بگيريد.ايده و نظرات خود را براي آنها گفته و سپس تمام تزئينات آن بخش را به آنها واگذار کنيد و مطمئن باشيد که آنها طراحي منحصربفرد و مناسب با سليقه شما را انجام خواهند داد.

از ديگر تزئينات ورودي عروس و داماد مي تواند قرار دادن توري بزرگ با تزئينات مرواريد روي آن در مسير ورود عروس و داماد به باغ تالار باشد.

از ديگر تزئيناتي که مي توانيد در اين قسمت استفاده کنيد مي توان مرواريد,شمع و بادکنک را نام برد.

فردی که جهت این تزئینات انتخاب می شود فردی باتجربه و حرفه ای باشد مانند افرادی که در تشریفات عروسی کار می کنند

استفاده از آتش بازی در لحظه ورود عروس و داماد به باغ تالار

هم چنين مي توانيد از مديريت باغ تالار بخواهيد که  هنگام ورود عروس و داماد با نورپردازي و آتش بازي ويژه ,لحظه ي ورودتان را بسيار جذاب و هيجان انگيز کنند.

آتش بازی در لحظه ورود به باغ تالار

همراهی ساقدوش ها در لحظه ورود عروس و داماد به باغ تالار

ساقدوش ها ! امروزه اکثر عروس خانم ها به همراه خود چندين ساقدوش دارند که مي توانند هنگام ورود عروس و داماد مسير ورودي شما به باغ تالار را گلريزان کنند و يا با شمع هاي روشن در دست در طول مسير شما را به جایگاه مخصوص عروس و داماد راهنمایی کنند.

اگر ساقدوش ندارید می توانید این کار را به کوچولوهای حاضر در مجلس بسپارید.

چند نکته ظریف که عروس خانم ها بهتر است در لحظه ورود به باغ تالار رعایت کنند:

  • یک موزیک شاد و هیجان انگیز برای ورود عروس و داماد به باغ تالار عروسی در نظر بگیرید.
  •  در صورتيکه دسته گل عروس کوچک است بهتر است يک دست خود را به دست داماد داده و دست ديگرش را که دسته گل در آن قرار دارد را تا کنار کمر خم کند و مسير را طي کند.
  •  بهتر است عروس و داماد مسير ورود به باغ تالار را به آرامی و در کنار يکديگر طي کنند و در حالتي که لبخند بر لبانشان دارند به مهمانانشان خوش آمد بگویند.
  •  اگر دسته گل عروس به جای استفاده از گل های متنوع و آبشاری بصورت حلقه گل طراحی و دیزاین شده در این صورت بهتر است عروس با یک دست بازوی داماد را گرفته و با دست دیگر دسته گل و گوشه ای از لباس عروسی را بگیرد.
  •  در صورتی که لباس عروس شما ساده و یا بدون پف و دنباله است می توانید  دست خود را به بازوی همسرتان حلقه کرده و حلقه گل را طوری بگیرید که گل در دست شما و در کنار بازوی همسرتان قرار گیرد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید