aparat  instagram linkedin  facebook  twitter پيام لشکری 09121013235
ورود عروس و داماد به باغ تالار و نکات حائز اهمیت آن

ورود عروس و داماد به باغ تالار و نکات حائز اهمیت آن

(ورود عروس و داماد به باغ تالار و نکات حائز اهمیت آن) صحنه ورود عروس و داماد به باغ تالار و یا تالار عروسی شاید زیباترین صحنه برای مهمانان و به خصوص افرادی است که نسبت نزدیکتری با عروس و یا داماد دارند.

در لحظه ورود عروس و داماد به باغ تالار همه بی صبرانه منتظرند تا ببینند عروس و داماد چه آرایش و لباسی را برای این شب مهم و بیاد مادنی در نظر گرفته اند.

(ورود عروس و داماد به باغ تالار و نکات حائز اهمیت آن) صحنه ورود عروس و داماد به باغ تالار و یا تالار عروسی شاید زیباترین صحنه برای مهمانان و به خصوص افرادی است

 

در همه ی مراسم های عروسی به این صورت است که عروس و داماد وارد می شوند و از کنار مهمانان عبور کرده و به آنها خوش آمد می گویند.
اما در کنار این مسئله اگر برخی دیگر از موارد را رعایت کنید باعث می شود ورود شما زیباتر بنظر برسد.

چند پیشنهاد کاربردی برای زیباتر شدن ورود عروس و داماد به باغ تالار

در نظر گرفتن مسیر جدا گانه برای ورود عروس و داماد به باغ تالار

بهتر است که مسیر جداگانه ای برای ورود عروس و داماد وجود داشته باشد زیرا در اینصورت می توانید مسیر ورودی را با گلبرگهایی مناسب با تم و رنگ عروسیتان تزئین کنید.

ورود عروس به باغ تالار

اگر باغ و یا تالار کوچکی دارید که مسیر ورودی جداگانه برای ورود عروس و داماد به باغ تالار در نظر گرفته نشده از این بابت نگران نباشید. می‌توانید با یک تکه تور و یا گلبرگ‌های گل، مسیری را ایجاد کنید که همه میهمانان متوجه شوند این بخش به ورود عروس و داماد تعلق دارد.

تزئینات ورود عروس و داماد به باغ تالار

در طراحی این قسمت بهتر است از افرادی که در این زمینه تجربه دارند مشورت بگیرید.ایده و نظرات خود را برای آنها گفته و سپس تمام تزئینات آن بخش را به آنها واگذار کنید و مطمئن باشید که آنها طراحی منحصربفرد و مناسب با سلیقه شما را انجام خواهند داد.

از دیگر تزئینات ورودی عروس و داماد می تواند قرار دادن توری بزرگ با تزئینات مروارید روی آن در مسیر ورود عروس و داماد به باغ تالار باشد.

از دیگر تزئیناتی که می توانید در این قسمت استفاده کنید می توان مروارید,شمع و بادکنک را نام برد.

فردی که جهت این تزئینات انتخاب می شود فردی باتجربه و حرفه ای باشد مانند افرادی که در تشریفات عروسی کار می کنند

استفاده از آتش بازی در لحظه ورود عروس و داماد به باغ تالار

هم چنین می توانید از مدیریت باغ تالار بخواهید که  هنگام ورود عروس و داماد با نورپردازی و آتش بازی ویژه ,لحظه ی ورودتان را بسیار جذاب و هیجان انگیز کنند.

آتش بازی در لحظه ورود به باغ تالار

همراهی ساقدوش ها در لحظه ورود عروس و داماد به باغ تالار

ساقدوش ها ! امروزه اکثر عروس خانم ها به همراه خود چندین ساقدوش دارند که می توانند هنگام ورود عروس و داماد مسیر ورودی شما به باغ تالار را گلریزان کنند و یا با شمع های روشن در دست در طول مسیر شما را به جایگاه مخصوص عروس و داماد راهنمایی کنند.

اگر ساقدوش ندارید می توانید این کار را به کوچولوهای حاضر در مجلس بسپارید.

چند نکته ظریف که عروس خانم ها بهتر است در لحظه ورود به باغ تالار رعایت کنند:

  • یک موزیک شاد و هیجان انگیز برای ورود عروس و داماد به باغ تالار عروسی در نظر بگیرید.
  •  در صورتیکه دسته گل عروس کوچک است بهتر است یک دست خود را به دست داماد داده و دست دیگرش را که دسته گل در آن قرار دارد را تا کنار کمر خم کند و مسیر را طی کند.
  •  بهتر است عروس و داماد مسیر ورود به باغ تالار را به آرامی و در کنار یکدیگر طی کنند و در حالتی که لبخند بر لبانشان دارند به مهمانانشان خوش آمد بگویند.
  •  اگر دسته گل عروس به جای استفاده از گل های متنوع و آبشاری بصورت حلقه گل طراحی و دیزاین شده در این صورت بهتر است عروس با یک دست بازوی داماد را گرفته و با دست دیگر دسته گل و گوشه ای از لباس عروسی را بگیرد.
  •  در صورتی که لباس عروس شما ساده و یا بدون پف و دنباله است می توانید  دست خود را به بازوی همسرتان حلقه کرده و حلقه گل را طوری بگیرید که گل در دست شما و در کنار بازوی همسرتان قرار گیرد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید