loading

هرچه که باید درباره کارت عروسی بدانید

کارت عروسی

کارت عروسی

برگزاری جشن عروسی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ای است که افراد در آستانه برگزاری جشن عروسی و ازدواج خود، استرس بسیاری در این زمینه دارند. امروزه به دلیل توسعه شهرنشینی و آپارتمان نشینی و مشاغل پر دردسر، افراد نمی‌توانند به تنهایی جشن‌های عروسی خود را برگزارکنند و از این جهت نیازمند یک موسسه‌ی مجرب و معتبر برگزارکننده مراسم عروسی می‌باشند. اگر زمان کافی و مناسب برای برری انواع موسسات را ندارید به خدمات عروسی و تشریفات لوکس لشکری اطمینان کرده و در کمال آرامش در جشن عروسی خود و یا فرزندان عزیزتان شرکت نمایید و از یک شب به یادماندنی در تشریفات عروسی و تشریفات عقد لشکری لذت ببرید. اما یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که قبل از برگزاری جشن عروسی باید به آن نهایت دقت را داشت خرید و توزیع کارت عروسی است‌ . در گذشته برای دعوت اقوام به عروسی به منازل تک تک آن‌ها رفته و دعوت به صورت حضوری انجام می‌شد اما امروزه این امکان وجود نداشته و ملزوم به تهیه‌ی کارت عروسی می‌باشد. برای تهیه‌ی کارت عروسی به نکاتی باید بسیار دقت کرد که در ادامه برایتان شزح می‌دهیم. همراه ما باشید.

 

همه چیز درباره کارت عروسی

دقت داشته باشید که همیشه تعدادی کارت عروسی بیشتر از مهمانان تهیه کنید. چون ممکن است کم آمده و یا یک کارت خراب باشد.

متن داخل کارت عروس حتما باید چاپ شده باشد. درگذشته متن داخل کارت را نیز افراد وارد می‌کردند اما امروزه تمامی نام و مشخصات به صورت چاپی می‌باشند.

برای دعوت و نوشتن پشت کارت عروسی حتما از جملات مناسب و مودبانه استفاده کنید‌‌. به عنوان مثال جناب آقای کریمی به همراه خانواده‌ی محترم جمله مناسبی است و صرفا به نام شخص بسنده نکنید زیرا به دور از ادب می‌باشد.

شعر داخل کارت عروسی نشان عشق و احترام به افراد دعوت شده می‌باشد. از این جهت باید کاملا مناسب بوده و برازنده شما باشد.

 

تمامی کارت‌های عروسی را به یک شکل تهیه کنید. برخی برای مهمانان ویژه خود کارتی با قیمت گران‌تر و شیک تری را تهیه می‌کند. توصیه می‌کنیم تمامی کارت‌های عروسی یک دست و یک شکل باشند تا مهمان ها دچار سو تفاهم نشوند.

انتخاب کارت عروسی به عهده‌ی عروس و داماد بوده و باید متناسب سلیقه‌ی خود برای انتخاب آن عمل ‌کنند. در ضمن توزیع کارت‌های عروسی را دوهفته قبل از برگزاری جشن شروع کرده و به دقیقه نود موکول نفرمایید تا مهمان‌های شما آمادگی لازم برای شرکت در مراسمتان را داشته باشند.

 

خانه عقد و سالن عقد لشکری برای تمامی جوانان عزیز آرزوی خوشبختی و سعادت داشته و همواره بهترین‌ها را برای شما خوبان تدارک دیده و ارائه می‌دهد. جهت کسب اطلاعات از قیمت و تعرفه‌های باغ تالار و تالارهای پذیرایی و باغ لوکس لشکری می‌توانید با موسسه تماس گرفته و یا حضوری دیدن فرمایید.

 

برای مطالعه مقاله مراسم سالگرد ازدواج، اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *