مراسم پاتختی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مراسم پاتختی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مراسم پاتختی

برگزاری مراسم ازدواج و عروسی جزء آن دسته از رسوماتی است که از گذشته تا به امروز مرسوم بوده و در کانون توجهات می‌باشد. تمامی زوج‌های جوان سعی بر این دارند که جشن عروسی متفاوت و منحصر به فردی را برگزار نمایند و با شکوه جشن خود خاطراتی ماندگار در ذهن تمامی فامیل ثبت نمایند. امروزه افراد به تنهایی قادر به برگزاری مراسمات خود نبوده و مجبور به واگذاری مسئولیت برگزاری مجالس به موسسات معتبر و با سابقه می‌باشند. یکی از این موسسات که جز بهترین‌هاست، تشریفات و خدمات مجالس لشکری است که بیش از ۱۷ سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی برگزاری مراسم‌ها و مجالس دارد. خدمات عروسی و تشریفات مجالس لشکری برای زوج‌های جوانی که درآستانه ازدواج می‌باشند مطالبی را تحت عنوان مقالات در نظرگرفته و به روی سایت خود قرار می‌دهد. از مطالعه آن‌ها پرهیز نفرمایید که برایتان مفید می‌باشد و امروز می‌خواهیم درباره مراسم پاتختی صحبت کنیم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

مراسم پاتختی

مراسم پاتختی

برای ارتباط رایگان با مشاوران تشریفات و تشریفات مجالس لوکس لشکری با ما ۸۸۰۸۰۴۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

ویژگی های مراسم پاتختی

مراسم پاتختی یکی از مهم‌ترین جشن‌های مرتبط به عروسی است. اگر چه این روزها برگزاری مراسم پاتختی به مانند گذشته مرسوم نمی‌باشد اما در بیشتر استان‌های ایران و به خصوص شهرستان‌ها این جشن برگزار می‌گردد. مجلس پاتختی جشنی برای بانوان می‌باشد و حتی شخص داماد نیز در آن شرکت نمی‌کند.

 

برای ارتباط رایگان با مشاوران تشریفات و تشریفات مجالس لوکس لشکری با ما ۸۸۰۸۰۴۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

خانواده‌ها معمولا فردای شب عروسی را به برگزاری جشن پاتختی اختصاص می‌دهند. در برخی از استان‌ها رسم بر این است که کلیه‌ی لوازم پذیرایی پاتختی از سمت خانواده‌ی دختری باید تأمین گردد و جشن در منزل خانواده‌ی داماد برگزار شود. برخی از شهرهای ایران رسومات خاصی برای خوراکی‌های جشن پاتختی دارند؛ انواع شیرینی، فرنی‌های متنوع و محلی جز خوراکی‌هایی است که علاوه بر میوه و شیرینی و شربت مورد استفاده قرار می‌گیرد. چون جشن پاتختی مربوط به زنان می‌باشد، محدودیت پوشش نداشته و مهمانان و عروس جوان هرآنچه که باب میل و سلیقه‌شان می‌باشد به تن می‌کنند. تشریفات و تشریفات مجالس لشکری با ارائه‌ی بهترین‌ها آماده‌ی پذیرایی از شما عزیزان و مهمانان گرامی‌تان می‌باشد.

مراسم پاتختی

مراسم پاتختی

برای ارتباط رایگان با مشاوران تشریفات و تشریفات مجالس لوکس لشکری با ما ۸۸۰۸۰۴۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

کلیه‌ی خدمات ارائه شونده در باغ و باغ تالار و تالارهای تشریفات لوکس لشکری منحصر به فرد بوده و شکوه خاصی را برایتان به همراه می‌آورد. شما عزیزان جهت رزرو یا کسب اطلاع از قیمت و تعرفه‌های تشریفات و تشریفات عروسی لشکری می‌توانید به صورت حضوری در تشریفات لوکس لشکری حضور یافته و ضمن بازدید سوالات مورد نظر خود را مطرح کرده و پاسخ آن‌ها را دریافت نمایید.

از اینکه به ما اطمینان کرده و خدمات مجالس و تشریفات عروسی لشکری انتخاب شماست، خرسندیم و آرزوی سعادت و تندرستی برای تمامی زوج‌های جوان داریم.

برای مطالعه مقاله انتخاب بهترین گیفت عروسی، اینجا کلیک کنید.

یک دیدگاه

  1. […] مطالعه مقاله جامع: همه چیز درباره مراسم پاتختی، اینجا کلیک […]

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید