loading

لباس ساقدوش را چگونه باید انتخاب کنیم؟

لباس ساقدوش

لباس ساقدوش

امروزه یکی از مهم‌ترین مسائلی که عروس و دامادهای جوان به آن توجه دارند، داشتن ساقدوش می‌باشد، اگرچه وجود و همراه بودن ساقدوش در گذشته نیز بسیار مرسوم بود‌ه است. تشریفات و تشریفات عروسی لوکس لشکری خدمات ویژه‌ای را برای ساقدوش‌های عزیز در نظر گرفته است. همانطور که می‌دانیم ‌کلیه لوازم و وسایل مورد نیاز ساقدوش‌ها از جمله لباس ساقدوش ، آرایش آن‌ها و سایر موارد مورد نیاز آن‌ها به عهده داماد بوده و داماد موظف به پرداخت هزینه تمامی این موارد می‌باشد.

تشریفات و تشریفات مجالس لشکری جهت رفاه حال شما عزیزان کلیه خدمات مربوط به ساقدوش‌های عروس و داماد را برایتان تدارک دیده و ارائه می‌دهد. در این مقاله به تدارکات ویژه لباس ساقدوش‌ها می‌پردازیم. همراه ما باشید.

 

تشریفات ویژه برای انتخاب لباس ساقدوش

کت و شلوار داماد باید با کت و شلوار ساقدوش‌ها متفاوت باشد اما نزدیک و شبیه به هم. مثلا به نحوی نباشد که رنگ کت و شلوار داماد مشکی باشد و کت و شلوار ساقدوش‌ها قهوه‌ای. ترکیب رنگ از مهم‌ترین نکاتی است ‌که تیم طراحان مزون لباس تشریفات لشکری به آن توجه دارند و زیباترین و شیک‌ترین لباس‌ها را برای ساقدوش‌های شما در نظر می‌گیرند. رنگ کراوات ساقدوش‌های داماد باید متناسب با کت و شلوارشان باشد و می‌توانند از پاپیون نیز استفاده نمایند.

لباس ساقدوش‌های عروس خیلی بیشتر از لباس ساقدوش‌های داماد در معرض توجه می‌باشد. از این جهت باید دقت بیشتری در تهیه آن‌ها به عمل آید. در انتخاب لباس ساقدوش عروس تنوع بسیاری وجود دارد و رنگ عامل اصلی است. و بهتر است جنس لباس‌ها یکی باشد. البته کوتاهی و بلندی و یا یک شکل بودن لباس ساقدوش‌های عروس کاملا سلیقه‌ای می‌باشد.

تشریفات لوکس لشکری با در دست داشتن طراحان و خیاطان ماهر و فعال در این زمینه که آشنایی کامل به مد و برند روز دارند، آماده خدمت رسانی به ساقدوش‌های شما عروس ‌و دامادهای جوان می‌باشد و برای تمامی زوج های جوان آرزوی سعادتمندی و خوشبختی دارد‌‌.

 

وجود ساقدوش در مراسم

ساقدوش‌های عروس و هم‌چنین داماد به علت حضور پررنگی که در جشن عروسی و ازدواج شما عزیزان دارند، در کانون توجهات می‌باشند و کیفیت و مرغوبیت لباس‌آن‌ها‌ نیز درست به اندازه لباس‌های عروس و داماد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

لباس ‌ساقدوش‌های داماد باید کاملا ست و متناسب یا یکدیگر بوده و ترکیب رنگ مناسبی با لباس عروس و داماد و هم‌چنین ساقدوش‌های عروس نیز داشته باشد. جنس لباس‌ها نیز باید به نحوی باشد که به راحتی چروک نشده و در تمام مدت جشن عروسی شیک و تمیز و مرتب باشد.

ساقدوش‌های داماد بسته به سلیقه‌شان می‌توانند از کراوات و یا پاییون استفاده کند و لازم به ذکر است که لباس داماد باید قدری شکیل‌تر و زیباتر از لباس ساقدوش‌ها باشد.

انتخاب مدل لباس ساقدوش‌های عروس کاملا سلیقه‌ای بوده و شما عزیزان می‌توانید مدتی قبل از برگزاری مراسم عروسی در مزون تشریفات مجالس لشکری حضوری تشریف آورده و برای انتخاب قطعی مدل‌ها اقدام کرده تا سر فرصت کافی و با دقت آن‌ها را انتخاب نموده و و طراحان ماهر مزون تشریفات لشکری در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن‌ها را برای شما عزیزان تهیه و آماده کنند.

 

از اینکه تشریفات عقد و خانه عقد لشکری را برای برگزاری جشن‌های ویژه خود انتخاب کرده‌اید بسیار خرسندیم و برایتان بهترین‌ها را آرزومندیم‌. خدمات عروسی و تشریفات مجالس لوکس لشکری ضمن‌ آرزوی سعادت و کامیابی برای تمامی زوج‌های جوان، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان‌ می باشد.

برای مطالعه مقاله: ساقدوش عروس و وظایف او، اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *