loading

نکات مهم در انتخاب تالار مراسم عروسی

انتخاب تالار مراسم عروسی

انتخاب تالار مراسم عروسی

انتخاب تالار مراسم عروسی ، محضر ازدواج ، سالن عقد  برای مراسم عقد و یا باغ تالار برای برگزاری جشن‌های عروسی و ازدواج بسیار مهم بوده و باید بسیار به آن توجه داشت‌. برای انتخاب درست مکان مناسب برای برگزاری جشن‌های ازدواج و عروسی باید نکاتی را شناخت و اولویت‌هایی را دسته بندی نمود.  تشریفات مجالس لشکری در این مقاله اولویت‌های مهم را برای شما خوبان بیان می‌کند. تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

نکات مهم در انتخاب تالار عروسی

موقعیت و دسترسی شهری:

تالارهای انتخابی شما باید به گونه‌ای باشند که بسیار خازج از شهر نبوده تا رفت و آمد برای مهمان‌ها دشوار نباشد تا از حضور در جشن شادی شما عزیزان صرف نظر کنند. در انتخاب تالار عروسی و باغ تالارها دقت داشته باشید که این سالن‌ها به آتلیه و آرایشگاه عروس نزدیک باشد تا مدت زمان زیادی را در بهترین روز زندگی خود در جاده و خیابان‌ها نگذرانید و درگیر ترافیک‌های شهری نباشید‌.

 

ظرفیت سالن‌پذیرایی:

سالنی که برای برگزاری جشن عروسی خود و یا عزیزانتان برمی‌گزینید از نطر تعداد و ظرفیت باید متناسب با تعداد مهمان‌ها شما باشد تا رفاه حال این عزیزان فراهم گردد.

 

سقف سالن پذیرایی:

سالن‌های که سقف بلندی دارند مناسب برگزاری مراسم عروسی می‌باشند. از انجایی که سالن مملو از جمعیت می‌باشد با سقف کوتاه به مهمانان احساس خفگی دست می‌دهد. توجه به این نکته ضروری است.

 

پارکینگ اختصاصی:

داشتن پارکینگ یکی از مهم‌ترین اولویت‌هاست .افرادی که به جشن عروسی شما عزیزان تشریف می‌آورند باید از صحت و سلامت اتومبیل‌های خود در پارکینگ اطمینان داشته باشند و نگران این موضوع و جای پارک مناسب نباشند. ظرفیت پارکینگ نباید محدود بوده و باید متناسب با مهمان‌ها باشد.

 

گروه موسیقی:

تالار پذیرایی استاندارد تالاری است که یک گروه موسیقی فوق‌العاده داشته باشد. گروهی که مسلط به تمامی موسیقی‌ها و دارای یک دی‌جی حرفه‌ای و کار بلد باشد. موزیک به مجلس شما روح بخشیده و باید در کانون توجهات شما قرار بگیرد.

 

زیبایی‌های تالار روکش صندلی‌ها:

صندلی‌های تالار و دکوراسیون آن باید شیک و متناسب و البته استاندارد باشد و هارمونی متناسبی را ایجاد نماید.

 

به دوستان عزیزی که درآستانه‌ی برگزاری جشن‌های عروسی خود می‌باشند توصیه می‌کنیم که به صورت حضوری در موسسه تشریفات لوکس و خدمات مجالس لشکری حضور یافته و از تمامی مکان‌ها و انواع خدمات ویژه برای برگزاری جشن‌های عروسی دیدن نمایند‌ و هم چنین از تعرفه‌ی قیمت‌ها مطلع گردند.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *