loading

نورپردازی سالن عقد چقدر مهم می باشد؟

نورپردازی سالن پذیرایی

نورپردازی سالن عقد

نورپردازی سالن عقد ، تالار و باغ تالار یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در نگاه اول نیز به نظر تمامی مهمان‌ها مهم می‌باشد. چرا که از گذشته تا به امروز نور تاثیر چشم‌گیری در مراسم عقد و محضر ازدواج داشته است. به عنوان مثال برای مراسم‌هایی که در زمان گذشته برگزار می‌شد مکان برگزاری عروسی را ریسه‌های رنگی بسته و چراغ‌های پر نور در مکان‌های مختلف گذاشته می‌شد تا بر هرچه شکوه بیشتر مجلس بیافزاید.

تشریفات و خدمات مجالس لشکری با داشتن  ۱۷سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی برگزاری مراسم عروسی و ازدواج بر این قبیل امورات تسلط کافی و بسیار داشته و نور پردازی سالن‌ عقد ، تالار و باغ تالارها را در اولویت‌های مهم قرار می‌دهد و عزیزانی که به تشریفات و خدمات مجالس لشکری اطمینان کرده‌اند هیچ جای نگرانی از این بابت نخواهند داشت.

نورپردازی سالن پذیرایی  و باغ تالارها امروزه پیچیده شده و به سادگی گذشته نیست که با ریسه‌های رنگی حل شود. امروز در این مقاله همراه ما باشید تا از نورپردازی جشن‌های عروسی و تالار و باغ تالارها اطلاعات دقیقی کسب نمایید.

 

نورپردازی سالن پذیرایی مراسم عقد

نورپردازی سالن پذیرایی و شام بسیار اهمیت دارد و نور سالن پذیرایی شام نباید رنگی باشد. چون رنگی بودن نور باعث می‌شود ظاهر غذاها آن‌ گونه که باید به نظر نرسند و وجه خوبی نداشته باشند‌ و این ‌نور به هیچ وجه نباید کم باشد. چون تدارکات ویژه قابل مشاهده نبوده و هیچ ارزشی نخواهد داشت.

نورپردازی بیش از حد هم نباید باشد. به نحوی که باعث آزردن نگاه‌های مهمان‌ها بشود. ‌بهنرین حالت نورپردازی سالن پذیرایی شام این است که حالت استاندارد داشته و شکل و ظاهر غذاها را به راحتی نشان بدهد.

 

نورپردازی تاثیر بسیاری در آراستگی و نظم دارد و از این جهت باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد و زمانی که نور پردازی درستی در مکان برگزاری مجالس عروسی نباشد کلیه خدمات خاص و منحصر به فرد به چشم‌ نیامده و تباه می‌شوند. به عنوان مثال اگر نور تالار کم باشد، زیبایی‌های گل آرایی و کریستال آرایی نیز به چشم نیامده و خالی از لطف می‌باشند.

 

از اینکه تشریفات عروسی و خدمات مجالس لشکری را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کرده‌اید بسیار خرسند و خشنود می‌باشیم و برای تمامی جوانان آرزوی سعادت و کامیابی داریم. تشریفات لوکس و مدرن لشکری برای برگزاری مراسم سالگردهای ازدواج و تولد نیز خدمات ویژه و منحصر به فردی داشته و آماده‌ی ارائه خدمات به شما خوبان می‌باشد.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *