loading

میوه زمستانی ؛ مناسب برای میوه تشریفات مجالس

میوه تشریفات مجالس

میوه تشریفات مجالس


میوه زمستانی

زمانی که مراسم عروسی و جشن‌های خود را در فصل زمستان برگزار می‌کنید باید نسبت به تهیه‌ی میوه زمستانی و مناسب فصل برای پذیرایی اقدام ‌کرده و بهترین میوه تشریفات مجالس را با کیفیت بالا تهیه نماید. دراین مقاله تلاش می‌کنیم که شمارابا میوه‌های فصل زمستان و انتخاب درست میوه‌ها برای پذیرایی راهنمایی کنیم. با تشریفات مجالس لشکری همراه باشید.

 

ویژگی های میوه زمستانی طبیعی با گلخانه ای!

همانطور که در سایر مقالات تشریفات عروسی و تشریفات لوکس لشکری اشاره کردیم، برخی از میوه‌ها که به میوه‌های مجلسی معروف هستن در تمامی فصول موجود می‌باشند و استفاده از آن‌ها جزو ضروریات می‌باشد. موز، سیب و خیار جزو میوه‌های مجلسی می‌باشند. این سه میوه مجلسی علاوه بر مراسم عقد، عروسی و نامزدی در سایر مجالس برگزارشونده در تالار و باغ تالار تشریفات لوکس لشکری قابل استفاده می‌باشند اما برخی از میوه‌ها مثلا مناسب مراسم عروسی نمی‌باشند. مثل نارنگی که در مراسم ختم مورد استفاده قرارمی‌گیرد. در مجالس رسمی مثل عروسی و نامزدی نیز معمولا از پرتقال استفاده می‌شود.

 

میوه‌های زمستان عبارت اند از: پرتقال، کیوی، نارنگی، گیریپ فروت، انار، آناناس که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. سهولت خوردن یک میوه نیز یکی از مهمترین ویژگی‌هایی است که برای انتخاب حتما باید لحاظ شود. به عنوان مثال خوردن انار قدری دشوار می‌باشد و مناسب مجالس نیست اما در مهمانی‌ها مانعی ندارد.

بهتر است میوه‌های تدارک دیده شده برای مجالس بیشتراز شش نوع میوه نباشند. برای مراسم‌هایی مثل تولد کودکان نیز می‌توان میوه‌ها را با آرایش خاصی تزیین کرد تا خوردن آن‌ها برای کودکان لذت بخش و هیجان انگیز باشد. پرسنل خدمات مجالس و تشریفات لوکس لشکری در بخش سفره آرایی و میوه آرایی با کادر مجربی که دراختیار دارند وظیفه دیزاین و چیدمان میوه‌ها را بر عهده گرفته و به بهترین شکل ممکن خدمت رسانی ‌میکنند.

 

باوجود میوه‌های گل خانه ای، امروزه اکثر میوه‌ها در تمامی فصول وجود دارد ولی بهتراست در مراسمات از میوه فصلی که در آن می‌باشیم استفاده کنیم، مثلا استفاده از توت فرنگی در فصل زمستان توصیه نمی‌شود و همخوانی با زمستان و تم عروسی که در این فصل برگزار می‌شود ندارد.

برای میز عروس و داماد نیز چون سایر مهمان‌ها ظرف میوه‌ای با چیدمان فوقالعاده مرتب و زیبا باید تدارک دید. یک گروه تیم حرفه‌ای میوه‌آرایی در آشپزخانه سالن لوکس لشکری در کنارهم ‌جمع شده اند تا برای هربار شارژ کردن ظروف میوه، تمام میوه‌ها را با چیدمان مناسب درون ظروف قرار دهند.

 

امروزه برای پذیرایی مراسم ختم نیز عده‌ای ترجیح می‌دهند که با پک و بسته‌بندی میوه‌‌ها از مهمانان پذیرایی شود. اگر شما نیز چنین تصمیمی را دارید لطفا قبل از برگزاری مجلس ترحیم و یادبود با تیم مشاوره تشریفات لشکری در میان بگذارید تا به تعداد مهمان‌های شما پک‌های میوه به مناسب‌ترین شکل و بانهایت آراستگی و درخور مراسم ختم آماده شود.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *