loading

موارد مهم در انتخاب باغ تالار عروسی


(موارد مهم در انتخاب باغ تالار عروسی) مسلما شما به عنوان عروس یا داماد مدت ها استرس و دغدغه این شب فراموش نشدنی را داشته اید و از جمله مواردی که در جشن عروسیتان برایتان بسیار مهم است کیفیت غذای عروسی گروه موسیقی تصویربرداری و نحوه ی پذیرایی از مهمانان شماست.

تشریفات پیام لشکری با داشتن کادری حرفه ای و با تجربه می تواند در انتخاب باغ تالار عروسی به شما کمک کنند.

انتخاب باغ تالار عروسی

انتخاب مناسب ترین باغ تالار

اما یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های عروسی شما انتخاب باغ تالار عروسی مناسب است که در انتخاب آن باید بسیاری از نکات ریز و درشت را که در این قسمت برایتان آورده ایم را در نظر بگیرید.

داشتن سابقه ی زیاد

از سابقه ی آن باغ تالار یا سالن پذیرایی در اجرای مراسم های قبلی مطلع شوید.هم چنین در هنگام انتخاب مکان عروسی تان مواردی همچون دسترسی شهری ظرفیت باغ تالار کیفیت غذا و دیگر موارد را در نظر بگیرید.

دیگر نکاتی که هنگام رزرو باغ تالار باید در نظر داشته باشید:

نورپردازی تالار:نورپردازی تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر و فضای احساسی جشن میگذارد و بر روحیه میهمانان موثر است. از همه مهمتر اینکه قیمت نورپردازی باغ تالار مناسب است و هزینه هنگفتی ندارد.
نورپردازی عروسی باعث بهبود ظاهر محل برگزاری جشن می شود واز تزئینات مهمی است که مناطقی خاص مانند سالن رقص و یا میز عروس و داماد را برجسته می کند. قیمت نورپردازی باغ تالار به تجهیزات به کار رفته برای آن وابسته است.

فضای سبز باغ تالار:یکی از قشنگی ها و جذابیت های باغ فضای سبز و تزینات گل آن می باشد حتما در انتخاب باغ تالار خود توجه داشته باشید که فضای سبز داشته باشد.

دکوراسیون و تزئینات داخلی:ایده هایی انگیزه بخش جهت تزئین و دیزاین باغ تالار و فضاهای باز جهت برگزاری مراسم عروسی وجود دارد. انجام مراسم در فضاهای باز و باغ تالار با دکوراسیون مدرن زیبایی های خاص خود را به همراه دارد.مثل گل آرایی،شمع آرایی و…

سرویس های بهداشتی:سرویس بهداشتی شاید به نظر نیاید ولی از موارد مهم از دید مهمانان است حتما مطمئن شوید که تعداد مناسبی سرویس بهداشتی با تهویه مناسب در تالار وجود دارد. اگر در فصل سرد مراسم دارید، مطمئن شوید که آب گرم در سرویس ها جاری باشد. مایع دستشویی و دستمال های خشک کن وجود داشته باشد.

و همچنین به موارد نزدیکی باغ تالار به آرایشگاه و آتلیه عروس و باغ عروس حتما توجه داشته باشید و
حتما قبل از رزرو باغ تالار از مدیریت تقاضای تست غذا را بکنید.
حتما سوال کنید که در صورت کنسلی مراسم یا جابجایی تاریخ مراسم مبلغ پرداختی شما به عنوان جریمه چقدر خواهد بود.
به سقف سالن و تالار پذیرایی دقت کنید.بهتر است که سالن پذیرایی دارای سقفی بلند باشد زیرا در این صورت فضای سالن روشن تر و هم چنین بزرگ تر بنظر می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *