instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
معیارهای انتخاب بهترین تالار عروسی در تهران برای برگزاری جشن ها

معیارهای انتخاب بهترین تالار عروسی در تهران برای برگزاری جشن ها

انتخاب بهترین سالن عروسی در برگزاری یک مراسم عروسی

اگر مراسم عروسی، عقد، نامزدی یا هر جشن باشکوه دیگری که در پیش دارید نزدیک است و به دنبال انتخاب بهترین تالار و یا باغ تالار عروسی در تهران هستید حتما با سختی های آن مواجه شده اید.این سوال برایتان پس آمده که بهترین تالار برای عروسی در تهران کدام است ؟ و یا چطور می توان مناسب ترین تالار عقد و عروسی را در تهران پیدا کرد؟

تشریفات پیام لشگری شما را در این راه سخت اما شیرین یاری می کند تا مراسم عروسی خود را در بهترین سالن عروسی با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت برگزار کنید.

 

انتخاب بهترین سالن عروسی در برگزاری یک مراسم عروسی ایده آل و خاطره انگیز نقش پررنگ و غیر قابل انکاری دارد. برای همه مهم است که این روز رویایی زندگیشان در یک محیط مناسب با سلیقه آنان برگزار شود تا خاطره ی ای به یاد ماندنی برای آنان بسازد.این مقاله را تا پایان بخوانید تا شما را برای انتخاب بهترین مکان برای عروسی کمک کند.

چگونه بهترین تالارعروسی در تهران را پیدا کنیم؟

برای اینکه در پیدا کردن زیباترین و با کیفیت ترین سالن عروسی یا باغ تالار مناسب برای عروسی خود در روزهای  نزدیک به مراسم خود دچار استرس نشوید و با خیالی راحت از این روز شیرین لذت ببرید به شما پیشنهاد می کنیم مواردی را که در این مطلب می خوانید را ابتدا برای خودتان لیست کنید تا بهتر بتوانید تالار عروسی دلخواه خود در تهران و اطراف آن را پیدا کنید.

در ادامه معیارهای برگزیدن بهترین تالارهای عروسی در تهران را برایتان شرح می دهیم پس تا پایان با ما همراه باشید.

1- هزینه تالار عروسی در تهران

با توجه به بالا بودن هزینه های مراسم عقد و عروسی یکی از دغدغه های اصلی زوج های جوان این است که تالار عروسی را انتخاب کنند که در عین اینکه بهترین خدمات را ارائه می دهد قیمت مناسبی هم متناسب با موجودی جیبشان داشته باشد.

قیمت مصوب اتحادیه تالارهای پذیرایی با توجه به روز برگزاری مراسم که تعطیل یا یکی از اعیاد باشد، نرخ ورودی سالن و موارد دیگر تعیین شده که خیلی از سالن های عروسی از این نرخ تبعیت نمی کنند و ممکن است خیلی از زوج های جوان قادر به پرداخت آن نباشند.

نکته دیگر نحوه پرداخت هزینه تالار عروسی می باشد که از این بابت هم نگران نباشید و برای مشاوره و راهنمایی برای تشریفات مجالس با ما در تماس باشید

قیمت تالار خوب در تهران

تشریفات پیام لشگری این مورد را سرلوحه کار خود قرار داده که بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت به زوجین خوشبخت ارائه دهد.

2- موقعیت و دسترسی شهری مناسب سالن عروسی

دیر رسیدن عروس و داماد یا مهمان ها به مراسم عروسی اتفاق وحشتناکی است که همه را نگران می کند و باعث دیر شروع شدن یا دیر به اتمام رسیدن آن می شود. بنابر این توجه به این نکته که تالار عروسی شما موقعیت مناسبی داشته باشد بسیار مهم است. در نظر گرفتن مسائلی مثل ترافیک مسیر، خارج از شهر بودن مسیر سالن عروسی و موارد این چنینی را جدی بگیرید تا باعث کلافگی خود و میهمانانتان نشوید.

نکته دیگردر انتخاب مناسب ترین تالار عروسی با بهترین موقعیت شهری نزدیک بودن تالارعروسی شما به آتلیه عکاسی و آرایشگاه می باشد که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

تشریفات پیام لشگری با دارا بودن موقعیت شهری مناسب و دسترسی راحت به نقاط مختلف شهر تهران و حوالی تهران این مشکل را حل کرده است.

انتخاب موقعیت مناسب باغ تالار

“تشریفات پیام لشگری آماده برگزاری مراسم شما در تهران و باغ تالارهای حومه به بهترین شکل می باشد”

3- کیفیت غذای سالن عروسی و امکان تست آن قبل از غذا

کیفیت غذا، دسر و نوشیدنی هایی که در مراسم عروسی شما سرو می شوند یکی از فاکتورهای مهم و اساسی برای برگزاری بهترین مراسم عروسی شما می باشند.

چک کردن کیفیت غذا و نحوه سرویس دهی قبل از شروع مراسم را فراموش نکنید و از مدیر سالن عروسی خود بخواهید تا غذای عروسی را تست کنید و از کیفیت آن مطمئن شوید و نکات لازم را یادآوری کنید. می توانید سرزده این کار را انجام دهیدو همچنین دسر و فینگر فود ها را تست کنید .

غذای مناسب در بهترین تالار عروسی

“تشریفات پیام لشگری آماده برگزاری مراسم شما در تهران با بهترین کیفیت می باشد”

4- خصوصیات شکل ظاهری و امکانات سالن مراسم

هر تالار یا سالنی را که انتخاب می کنید باید بسته به تعداد مهمانان و استاندارهای برگزاری مراسمات و جشن های عروسی امکانات و تجهیزات مناسبی را داشته باشد.در ادامه به یکسری از مهمترین امکانات سالن های عروسی می پردازیم.

  • وجود اتاق عقد مناسب و به روز در سالن عروسی

ظرفیت متناسب اتاق عقد با میهمانان شما، نورپردازی اتاق عقد، محل مناسب برای عکاسان و فیلم برداران و … از موارد مورد توجه در اتاق عقد می باشد. این نکته که میخواهید مراسم عقد شما در فضای باز برگزار شود یا فضای داخلی سالن نیز را در نظر بگیرید. برای تشریفات مراسم عقد میتوانید با ما در تماس باشید .

  • جایگاه عروس و داماد در تالار عروسی

از مهمترین مکان هایی که باید در سالن های عروسی به آن توجه کرد جایگاه عروس و داماد است. با توجه به اینکه زمان زیادی را در این جایگاه سپری می کنید این مکان مرکز توجه میهمانان و عکاسان و فیلم برداران مراسم عروسی است پس باید به زیبایی آن، نحوه گی آرایی، مشرف بودن به میهمانان، بلندی و … توجه نمود.

  • مناسب بودن میز شام عروس و داماد با سلیقه شما

میز شام عروس داماد هم ازموارد مهمی است که امروزه توجه زیادی به آن می شود و برای خیلی ها مهم است  و خیلی از سالن های عروسی در تهران هم از این ایده جدید استفاده می کنند.

آرایش میزشام، گل آرایی میزشام، شمع آرایی میز شام؛ تزئین غذای عروس و داماد در میز شام و موارد دیگری را که فکر می کنید برایتان اهمیت دارد در نظر بگیرید و وجود آن ها را در سالنی که انتخاب کرده اید چک کنید.

بهترین سالت عروسی در تهران

“تشریفات پیام لشگری آماده برگزاری مراسم شما در تهران به بهترین شکل می باشد”

  • گل آرایی سالن عروسی

از نکات مهم دیگر که در زیبایی سالن عروسی تاثیرگذار است و باعث زیبایی فیلم و عکس شما می شود گل آرایی زیبا و مناسب است.

سلیقه انتخاب گل ها، هماهنگی رنگ گل ها با فضای داخلی سالن یا باغ تالارعروسی باعث ایجاد فضایی شیک و عاشقانه می شود. در گل آرایی سالن عروسی باید توجه کنید که حجم گل های بکار رفته متناسب با اندازه سالن شما باشد. گل آرایی میز شام عروس و داماد، مسیر ورودی عروس و داماد، میز مهمانان و فضای زیبا و خوشایندی را فراهم می کند.

  • روکش صندلی ها و رومیزی های تالار عروسی 

حتما برای شما هم مهم است که سالن عروسیتان خوش آب و رنگ باشد. یکی از موارد مهم رنگ و جنس روکش ها و رومیزی های استفاده شده در تالار عروسی است.

” تشریفات پیام لشگری آماده برگزاری مراسم شما در تهران به زیباترین شکل می باشد “

روکش صندلی در تالار عروسی

وجود لکه و کثیفی روی روکش ها، آویزان شدن و شکل ظاهری نامناسب و به هم ریخته آن ها برای مهمانان شما خاطره بدی به همراه خواهد داشت. پس این موارد را از قبل با مدیر سالن هماهنگ کنید.

  • وجود اتاق پرو در تالار عروسی

برای این که سالنی که در آن مراسم عروسی و یا نامزدی خود را در آن برگزار می کنید ایده آل باشد توجه به اتاق پرو آن مهم است. یک اتاق پرو خوب باید به تجهیزاتی مثل سشوار، رخت آویز، جاکفشی، آینه های قدی، نور مناسب، صندلی های مناسب و .. مجهز باشد. رعایت این موارد برای مهمان ها بسیار خوشایند است.

5- کیفیت خدمات رسانی پرسنل تالار عروسی

پرسنل تالار عروسی در تهران

نحوه برخورد پرسنل با مدعوین، چگونگی و به موقع بودن سرویس دهی غذا  توسط آنان بسیار مهم است و در رضایت مهمانان شما بسیار تأثیر گذار است.

برای اینکه از این موضوع مطمئن شوید مشاهده گالری تصاویرو ویدئو های مجالس برگزار شده به شما کمک می کند ولی بهترین راه این است که خودتان از نزدیک این موارد را بررسی کنید و ببینید.

6- مناسب بودن ظرفیت سالن عروسی

راحتی و آرامش مهمانان از اوجب واجبات در جشن های عروسی است بس حتما تعداد میهمانان خود را برآورد کنید و به دنبال بهترین تالار عروسی متناسب با این تعداد بگردید. تعداد مهمانان زیاد برای تالار عروسی کوچک و یا تعداد میهمانان کم در یک تالار عروسی بزرگ چندان جالب نیست.

تشریفات پیام لشگری با مساحت پنج هزار متر و با ظرفیت 800 نفر آماده برگزاری جشن های شماست.

7- وجود پارکینگ در سالن عروسی

شلوغی شهر تهران و کمبود جای پارک در آن یک مشکل همیشگی است. پس برای مراسم عروسی خود تالار یا سالنی را انتخاب کنید که دارای پارکینگ با ظرفیت بالا باشد تا مهمانان شما مدت زیادی را صرف گشتن جای پارک نکنند و با خیالی آسوده از امنیت ماشینشان به مراسم شما بیایند.

اهمیت پارکیک خودرو در سالن های عروسی

تشریفات پیام لشگری مجهز به پارکینگ های مختلف با ظرفیت مناسب می باشد که مهمانان شما به راحتی می توانند خودروهای خود را در آن پارک کنند پس نگران این مورد نیز نباشد.

8- کیفیت و ظرفیت سرویس های بهداشتی

اهمیت سرویسهای بهداشتی را در نظر بگیرید. سرویس های بهداشتی باید به اندازه کافی وجود داشته باشند تا شاهد ایجاد صف در دستشویی ها و نارضایتی مهمانانتان نباشید. نکته مهم دیگر در سرویس های بهداشتی تمیزی و رعایت نظافت و وجود حوله برقی، مایع دستشویی و دستمال توالت می باشد.

ادامه دارد…

موارد دیگری هم وجود دارند که با توجه به اهمیت آن ها برای شما می توانید در نظر بگیرید. مواردی مثل: نورپردازی سالن عروسی،وجود مراسم آتش بازی در تالارعروسی، وجود خواننده و دی جی در سالن مراسم و بسیاری موارد دیگر که در مقالات بعدی به آنها نیز خواهیم پرداخت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خصوصات یک تالار عروسی خوب می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا پیشنهادات و نظرات خودشان را به شما ارائه نمایند.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید