instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
مراسم عروسی لوکس و مجلل ایرانی

مراسم عروسی لوکس و مجلل ایرانی

برای تمامی عروس و دامادها نحوه ی برگزاری تشریفات لوکس مراسم عروسی بسیار مهم است. امروزه این امکان فراهم شده که برای کاهش استرس و راحتی میزبان مجالس عروسی میتوانند برگزاری مجالس خود را به مراکز و موسسات برگزاری مجالس بسپارند.

برگزاری یک مراسم عروسی لوکس و مجلل و به یاد ماندنی مستلزم رعایت بسیاری از موارد است. برای مثال با توجه به فصل برگزاری مراسم عروسی انتخاب یک تالار زیبا و یا باغ تالار مناسب بسیار مهم است و  داشتن شام سلف سرویس، بهترین منوی شام، تزیین ورودی تالار و همچنین میز سلف سرویس و میز شام مهمانان و برگزاری مراسم آتش بازی به هنگام ورود عروس و داماد به تالار و نحوه نورپردازی سالن عروسی بسیار حایز اهمیت است و با توجه به فصل برگزاری عروسی مجلل انتخاب میوه مناسب و همچنین میوه آرایی جذابیت مراسم عروسی ایرانی را چندین برابر خواهد کرد.  به تمامی موارد گفته شده  در ادامه بیشتر خواهیم پرداخت.

((کسانی که به دنبال برگزاری مراسم عروسی لوکی ومجلل هستند میتوانند برگزاری مراسم عروسی خود را به تشریفات مجالس پیام لشگری بسپارید))

مراسم عروسی لوکس ایرانی

 

نکات قابل توجه برای برگزاری مراسم عروسی لوکس

تالار و یا باغ تالار لوکس و شیک باید دارای موارد زیر باشد:

انتخاب تالار و باغ تالار

همانطور که قبلا گفتیم اگر مراسم عروسی در اواخر فصل بهار و تمامی فصول تابستان است بهترین انتخاب، انتخاب یک باغ تلار شیک است. اگر مراسم عروسی قرار است در فصل تابستان و یا زمستان برگزار شود بهتر است یک تالار عروسی لوکس و مجلل انتخاب شود.

پخش موسیقی مناسب 

موسیقی مراسم عروسی باید طبق سلیقه و اعتقادات عروس و داماد باشد. برخی علاقه دارند که از موسیقی زنده در مراسم عروسی شان استفاده کنند و برخی نیز علاقه به موسیقی پاپ و حضور دی جی در مراسم عروسی دارند.

استفاده از نور سفید
استفاده از نور سفید در پس زمینه جشن عروسی باعث می شود تا مراسم شما بسیار مجلل و باشکوه و شادتر به نظر برسد. بکار بردن این نور ها می تواند جذابیت مجلس شما را چندین برابر کند.هم چنین می توانید از آویزهای لامپ با نور سفید نیز استفاده نمود و یا در اطراف میز به عنوان تزئینات میز بکار برد.

 تزیینات تالار
ورودی تالار عروسی لوکس باید از جلوه ویژه ای برخوردار باشد و همچنین تزیین جایگاه عروس و داماد با گل و تزیین میز شام سلف سرویس و مهمانان با گل و شمع جز فاکتورهای اصلی انتخاب یک تالار عروسی لوکس بشمار می آید.

میوه آرایی میز پذیرایی :

میوه آرایی ساده و زیبا با شکل هایی خلاقانه میز پذیرایی در میهمانی ها و مراسم عقد و عروسی ایرانی را زیباتر و به یادماندنی تر می کنند. و شما بعد از گذشت سالها از دیدن عکسها و فیلم مراسم عروسی تان بسیار لذت خواهید برد.

غذا سلف سرویس، دسر و نوشیدنی
انتخاب مواد غذایی مرغوب و با کیفیت و نیز طرز چیدمان آنها روی میز از مهم ترین موارد درتشریفات مجالس عروسی شما به حساب می آیند. و انتخاب مناسب منوی شام عروسی جز تشریفات مجالس عروسی بشمار می آیند.

برگزاری مراسم آتش بازی

امروزه مراکز و موسسات برگزاری عروسی مراسم آتش بازی را به لیست تشریفات تالار و یا باغ تالار اضافه کردند که برخی به هنگام ورود عروس و داماد به تالار آتش بازی را اجرا می کنند و برخی مراکز در انتهای مراسم به هنگام خروج عروس و داماد و مهمانان اجرای میکنند که بسیار زیبا و جذاب است.

 

آتش بازی در مراسم عروسی لوکس

شما با مطالعه مطالب فوق به راحتی میتوانید متوجه موارد مهم برگزاری یک مراسم عروسی لوکس شوید و هر کدام که مطابق به سلایق شما هست را با اطلاع از قیمت، آن را انتخاب کنید تا مراسم شما از کیفیت بالایی برخوردار شود.

مراسم عروسی لوکس

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید