loading

همه چیز درباره مراسم جهاز برون!

جهاز برون

مراسم جهاز برون

ازدواج یکی از پسنده‌ترین سنت‌هایی است که در دین اسلام نیز تاکید بسیاری بر آن شده است و برای برگزاری یک مراسم عروسی شیک و مدرن نکات بسیاری وجود دارد که توجه به آن‌ها جزء واجب‌ترین‌هاست. امروزه به دلیل مشغله‌های کاری و تغییر در شرایط زندگی شهری، افراد خود به تنهایی نمی‌توانند جشن‌های عروسی خود را برگزار کنند و نیازمند یک موسسه‌ی معتبر برگزارکننده‌ی مجالس می‌باشند. تشریفات و خدمات مجالس لشکری، یکی از بهترین و برجسته‌ترین موسسات برگزار کننده‌ی انواع جشن‌ها اعم از جشن‌های نامزدی، مراسم عقد ، حنابندان، ازدواج ، مراسم عروسی و انواع تولدهای لاکچری در سالن عقد و خانه عقد لوکس می‌باشد. تشریفات و خدمات عروسی لشکری برای افزایش اگاهی و سطح اطلاعات زوج‌های جوانی که درآستانه‌ی برگزاری جشن‌های عروسی خود می‌باشند، مطالب‌ متنوعی را برای این عزیزان تهیه کرده و به روی سایت خود قرار می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم حتما این مقالات را مطالعه نمایید. امروز می‌خواهیم درباره‌ی مراسم جهاز برون صحبت کنیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

مراسم جهاز برون ؛ یک رسم قدیمی

مراسم جهاز برون از گذشته‌های دور رواج داشته و هنوز هم بسیار مرسوم می‌باشد. جهاز برون نیز یکی از جشن‌های جذابی است که تنها خانم‌های فامیل در آن شرکت دارند.

این جشن معمولا به این صورت می‌باشد که تعدای از فامیل نزدیک داماد مانند مادر، خواهر، خاله و عمه در بردن جهاز به خانه عروس و داماد، به خانواده‌ی عروس کمک ‌می‌کنند. هدف از این جشن بررسی جهازی است که خانواده دختر تهیه می‌کنند.‌

 

برای شرکت در مراسم جهاز برون بهتر است که از همراه کردن بچه‌های کوچک و کودک خود داری کنیم. شیطنت‌ها و بازی گوشی‌های آن‌ها ممکن است به وسایل و جهاز عروس جوان ناخواسته آسیبی وارد نماید. ‌معمولا بعد از چیدمان منزل عروس و بعد از پذیرایی از مهمان‌ها، مراسم را با  پای کوبی و شادی به پایان می‌رسانند.

 

تشریفات و خدمات مجالس لشکری با ۱۷ سال سابقه‌ی درخشان در زمینه برگرای انواع مجالس آماده‌ی پذیرایی و استقبال از جوانانی که در آستانه‌ی ازدواج هستند، می‌باشد. کلیه‌ی خدمات ارائه شونده در تشریفات و تشریفات عروسی لوکس لشکری جز بهترین‌ها بوده و به جرات می‌توان گفت رقیب ندارد.

از اینکه به موسسه‌ی تشریفات مجالس و خدمات عروسی لشکری نهایت اطمینان را کرده‌اید بسیار خرسند بوده و آماده‌ی پذیرایی از شما خوبان در سایر مراسمات و مجالس من جمله‌ جشن‌های تولد باشکوه برای تولد افراد بزرگسال و کودک و نوجوان‌ و هم‌چنین سالگردهای ازدواج لاکچری و مدرن می‌باشیم. تشریفات و تشریفات مجالس لشکری زندگی توام با سلامتی و خوشیختی را برای شما خوبان آرزومند است.

برای مطالعه مقاله؛ همه چیز درباره دسته گل عروس، اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *