loading

مدل موی داماد چگونه باید باشد؟

مدل مو داماد

مدل موی داماد

تشریفات و سالن عقد لشکری، یکی از بزرگ‌ترین موسسات برگزاری مجالس جشن و عروسی در شهر تهران می‌باشد، که برای خدمت گزاری و سرویس‌دهی به عزیزان شهرستانی نیز آمادگی‌های لازم را دارد. اگر در آستانه برگزاری جشن ازدواج و عروسی خود می‌باشید و نگرانی برگزاری یک جشن شیک و مجلل را دارید، ما تشریفات لشکری را به شما معرفی می‌کنیم تا علاوه بر اینکه جشنی باشکوه را برگزارمی‌کنید از جشن عروسی و ازدواج خودتان نهایت لذت را ببرید. تشریفات عقد و خدمات عروسی ویژه لشکری، به منظور آگاهی شما عزیزان و کسب اطلاعات دقیق از شرایط و امور مهم قبل از ازدواج، مقالاتی را تدارک دیده است، که مطالعه آن‌ها به شدت پیشنهاد می‌شود و قطعا برایتان مفید خواهد بود تا یک جشن باشکوه و مجلل داشته باشید. همراه ما باشید که در این مقاله به مدل موی داماد و ویژگی‌های مهم آن خواهیم پرداخت.

 

مدل موی داماد چگونه باید باشد؟

مردان، آرایش چندانی به مانند بانوان ندارند و تنها آرایش مربوط به مردان مدل موهاست. مدل موی مناسب باعث زیبایی و شیک بودن ظاهر داماد می‌شود.  برای همین باید کاملا متناسب باشد.

شب عروسی زمان ریسک کردن نیست، اگر تا به حال مدل موی خاصی را امتحان نکرده‌اید، جشن عروسی زمان مناسبی برای این ریسک نبوده و بهتراست از مدل قبلی که همیشه برای کوتاهی موی خود و مدل آن استفاده می‌کردید، مجدد استفاده کنید.

نکته‌ای که در آرایش موهای دامادان عزیز بسیار مهم می‌باشد، زمان کوتاه کردن موهاست. دقت داشته باشید که یک هفته قبل از عروسی برای کوتاهی موهای خود اقدام کنید. موهای کوتاه مناسب جشن عروسی نبوده و به دلیل برش تازه قیچی، هیچ حالت پذیر نمی‌باشند و جلوه نامناسبی را ایجاد می‌کند. به هیچ وجه از رنگ مو‌های غیر واقعی و رنگ‌هایی که به موهای مردان شباهتی ندارد استفاده نکنید. طبیعی بودن خود نیز یک زیبایی منحصر به فرد است.

 

انتخاب آرایشگر مناسب

سعی کنید از آرایشگر قدیمی که مدام برای کوتاهی مو نزد او می‌رفتید استفاده کنید. زیرا ایشان فرم صورت شما را شناخته و متناسب به فرم صورتتان، رنگ پوست و ظاهرتان، مدل مویی را برایتان انتخاب می‌کند. اگر صورت کشیده ای دارید از مدل موهایی که بغل آن کم می‌باشد پرهیز کنید و اگرصورت مریع شکل دارید داشتن قدری ریش به صورتتان زاویه داده، و زیبایی‌هایتان را چندین برابر می‌کند.

 

تشریفات مجالس و خانه عقد لشکری برای تمامی زوج‌های جوان آرزوی سعادت و خوشبختی داشته و برای ارائه تمامی خدمات لازم برای یک جشن عروسی مدرن و باشکوه در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

 

برای مطالعه مقاله آرایش و  مدل موی عروس، اینجا کیلک کنید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *