loading

لباس عروس کوتاه مناسب تر است یا بلند؟

استودیو عکاسی

مدل لباس عروس

برگزاری مراسم عروسی یکی از مهم‌ترین جشن‌هایی است که از گذشته تا به امروزه مرسوم بوده و می‌باشد. همانطور که می‌دانید مراسم عروسی یک شب بوده و بهتر است به بهترین نحوه ممکن برگزار کردد و شکوه و مجلل بودن آن مایه‌ی آبرومندی و رضایت خانواده‌هاست. تشریفات و خانه عقد لشکری، با بیش از 17 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری مراسم عقد و عروسی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز تهران و هم چنین خانواد‌ه‌های عزیز شهرستانی‌ می‌باشد. تشریفات عقد و سالن عقد لشکری ضمن برگزاری مراسمات ویژه ازدواج و عروسی، با بیان مقالاتی سعی داشته تا شما عزیزانی که به زودی خواهان برگزاری مجالس عروسی و ازدواج خود هستید را از برخی مسائل آگاه کرده و اطلاعات دقیقی در اختیارتان بگذارد. در این مقاله سعی ما بر این بوده است که مدل لباس عروس کوتاه و بلند را بررسی کنیم. همراه ما باشید.

 

انواع مدل لباس عروس

اگر قد نسبتا کوتاهی دارید، لباس ‌عروس کوتاه به هیچ وجه مناسب شما نبوده و با لباس‌های عروس بلند و کم پف، زیباتر و شیک‌تر خواهید بود و اندام شما کشیده و قد بلندتر به نظر می‌رسد.

اما اگر قد بلندی داشته و حتی نسبت به داماد نیز قد بلندتر هستید، با پوشیدن لباس‌های پرچین و پف و هم چنین کوتاه می‌توانید نسبت تناسب خوبی را با داماد ایجاد کرده و در شیکترین حالت ممکن باشید.

لباس عروس بلند مرسوم تر از لباس‌های کوتاه بوده و زیبایی بیشتری نسبت به لباس‌های کوتاه دارند. پوشیدگی خود نیز نوعی آراستگی است اما انتخاب نوع لباس عروس و کوتاهی بلندی آن کاملا سلیقه‌ای بوده و به انتخاب خود عروس و دامادها بستگی‌دارد.

 

لباس‌های عروس بلند و دکلته نیز بسیار زیبا و شیک هستند و زمانی که یک دستکش مناسب از بهترین جنس گیپور نیز بر دستان عروس پوشیده شود جلوه زیبایی خواهد داشت.

شما عروس و دامادهای عزیز مدتی قبل ازبرگزاری مراسم عروسی و ازدواج خود می‌توانید در مزون تشریفات لوکس لشکری حضور بهم رسانید و با بررسی مدل‌های متنوع و انتخاب مدل‌ از ژورنال‌ها، لباس عروس مد نظرتان را انتخاب کرده و هیچ نگران کوتاهی، بلندی، تنگی و گشادی آن نباشید. ما مناسب‌ترین لباس را که در تن شما زیباترین حالت ممکن را داشته باشد با استفاده از مدل‌های مدرن و لوکس و هم چنین پارچه‌های اعلا و درجه یک برایتان تدارک خواهیم دید.

حس رضایت شما از لباس عروستان دلیل بر شادی و شعف ماست.

توجه داشته باشیر که لباس عروس‌های کوتاه نمی‌توانند شیفون و دنباله بلند داشته باشند و هرچه شیفون لباس عروس بلندتر باشد، زیبایی آن چندین برابر می‌شود. خیاطان و طراحان مزون لوکس لشکری به سلیقه شما خوبان نهایت احترام را گذاشته و طبق فرمایشات شما خوبان لباس‌های عروستان را آماده می‌کنند.

 

تشریفات مجالس و تشریفات عروسی لشکری ضمن برگزاری مراسم عقد، ازدواج و عروسی، برای مراسم سالگرد ازدواج نیز در خدمت شما عزیزان با ارائه خدمات لوکس و متنوع می‌باشد و آرزوی زندگی پر از شادی و خوشبختی را برایتان دارد.

اینستاگرام ما

برای مطالعه مقاله آرایش و مدل موی عقد اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *