loading

ماه عسل و شروع زندگی مشترک

ماه عسل

ماه عسل

تشریفات و خدمات مجالس لشکری، برگزارکننده لوکس‌ترین مراسم‌های عقد و ازدواج برای شما عزیزان می‌باشد. کلیه مراسم‌های برگزار شده در تالار، باغ و  باغ‌تالارهای لوکس لشکری متمایز و متفاوت بوده و در نهایت شکوه جز برترین مجالس می‌باشند. کادر مجری وکارموده تیم لشکری در کلیه زمینه‌ها از جمله پذیرایی، گروه موزیک و سایر گروه‌ها آماده خدمات رسانی به شما خوبان می‌باشد. تشریفات مجالس لشکری ضمن ارائه خدمات ویژه، مقالاتی در راستای مشاوره برای برگزاری مراسم ازدواج و مسائل مربوط به آن برای شما عزیزان در نظرگرفته است، که مطالعه آن را به شدت توصیه می‌کنیم. همراه ما باشید تا دراین مقاله مسائل مربوط به ماه عسل را مورد بررسی قرار دهیم.

 

ماه عسل ، یک سفر رویایی

ماه عسل اولین سفر مشترک و رسمی‌ای است که زوجین باهم به آن می‌روند. ماه عسل در واقع یک موقعیت متفاوت و خاص می‌باشد که بعد از استرس‌های جشن عروسی امکان اسودگی خاطر را برایتان به همراه می آورد و از آن دسته سفرهایی است که تمام عمر به یاد خواهید داشت.

ماه عسل یک انتخاب مشترک است و باید زوجین دونفری نسبت به انتخاب مکان اقدام کنند و باهم اتفاق نظر داشته باشند نه اینکه عروس مایل برای رفتن به شمال کشور باشد و داماد به جنوب.

برای ماهعسل رویایی داشتن، توصیه می‌کنیم بنا برعلایق خود بهترین مکان را انتخاب کنید. جایی که مطمن باشید به هر دوی شما خوش خواهد گذشت.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که باید به آن توجه داشته باشید، میزان بودجهای که برای ماه‌عسل دراختیار دارید می‌باشد، مثلا اگه بوجه شما اندک می‌باشد نمی‌توانید به سفر خارج رفته و بهتر است مسافرت داخلی داشته باشید. ‌شاید با آن بودجه اندک، بتوانید به کشور خارج بروید ولی قطعا به مشکل برخواهید خورد و سفرتان تلخ خواهد شد. پس بهتراست مکانی در داخل کشور را انتخاب کرده و سنگ تمام گذاشته و لذت ببرید.

 

انتخاب فصل مناسب برای سفر

به فصلی که در آن به ماه عسل می‌روید نهایت دقت را داشته باشید تا تجهیرات و لباس مناسب به همراه داشته باشید، هم چنین به آب وهوای منطقه مورد نظر نیز دقت داشته باشید.

ماه عسل به خانه اقوام نمی‌توان رفت و سفری است که فقط باید عروس و داماد باشند، ماه عسل‌های گروهی نیز انتخاب مناسبی نیست و تنهایی رفتن به سفر، لذت بخش تر است.

در ایامی که در مسافرت ماه عسل می‌باشید مراقب سلامتی خودتان بوده و تمام سعی خود را بکنید که بیشترین لذت ممکن را از اولین سفر مشترکتان ببرید. با ثبت تصاویر نیز می‌توانید خاطرات بهترین روزهای زندگیتان را ثبت کنید.

 

 

تشریفات و خدمات مجالس لوکس لشکری برای شما عزیزان آرزوی سفری بی خطر به همراه نهایت لذت را داشته و هم چنین آماده برگزاری مراسمات ویژه ازدواج و عروسی برای عزیزانتان می‌باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *