loading

لحظه ورود عروس و داماد به مراسم ؛ اوج هیجان در شب عروسی

ورود عروس و داماد به مراسم

لحظه ورود عروس و داماد به تالار

جشن‌های عروسی و ازدواج از ساعاتی که شروع می‌شوند اگرچه پر از شور و شوق و هیجان است اما لحظه‌ی ورود عروس و داماد به مراسم است که تمامی هیجانات را به اوج برده و مجلس را به شدت گرم کرده و شور و شوق جشن‌های عروسی را چندین برابر می‌کند.

لحظه‌ی ورود عروس و داماد به مراسم و تالارهای و باغ تالارها به جرئت می‌توان گفت که زیبا‌ترین و اولین صحنه‌ی مشاهده شده توسط مهمان‌ها از عروس و داماد جوان توسط مهمان‌ها می‌باشد و بسیار لذت بخش است.

یک موسسه‌ی برگزار کننده‌ی مراسم عقد و عروسی در یک سالن عقد لوکس و مدرن ، تاثیر بسزایی در ورود عروس و داماد به مراسم به صورت لاکچری و هیجان انگیزترین شکل ممکن دارد. تالار و باغ تالارهای مدرن برنامه‌های ویژه‌ای برای لحظه‌ی ورود عروس ‌و دامادهای عزیز دارند و تشریفات و خدمات مجالس لشکری یکی از بهترین موسسات برگزارکننده‌ی مجالس در تهران می‌باشد که با خاص‌ترین برنامه‌ها لحظه‌ی ورود عروس و دامادهای عزیز را چندین برابر هیجان انگیزتر و رویایی می‌نمایند.

 

نکاتی درباره لحظه ورود عروس و داماد به مراسم خودشان

در لحظه‌ی ورود عروس و داماد به مراسم تمامی مهمان‌ها نباید به استقبال آن‌ها بروند و تنها اقوام نزدیک و درجه یک برای استقبال از آن‌ها به مقابل در ورودی می‌روند‌. از گذشته تا به امروز مرسوم بوده است که مادر داماد و عروس در لحظه‌ی ورود بر سر آن‌ها نقل می‌ریزند و هلهله و شادی می کنند. دود کردن اسپند نیز از نکات مهمی است که نباید فراموش شود.

در گذشته مقابل پای عروس و دامادها تخم مرغ رنگی گذاشته و آن‌ها از روی آن رد می‌شدند. ایرانیان بر این باورند که شکستن تخم مرغ زیر پا چشم بد را از زندگی عروس و داماد جوان دور می‌کند. در حال حاضر لحظه‌ی ورود عروس و داماد بسیار جداب بوده و مراسمات آتش بازی نیز اجرا می‌شود.

 

تشریفات و خدمات مجالس لشکری از شما عزیزان خواشمند است که اگر مراسم خاصی و رسومات ویژه‌ای درباره‌ی ورود عروس و داماد به مراسم و تالار دارید، قبل از برگزاری مراسم با تیم پشتیبانی و مشاوره‌ی تشریفات و تشریفات عروسی لشکری مطرح نمایید تا کاملا هماهنگ شده و به بهترین شیوه‌ی ممکن اجرا گردد.

 

از اینکه تشریفات و خانه عقد لوکس لشکری را برگزیده‌اید بسیار خرسندیم و برای تمامی زوج‌های جوان آرزوی سعادت و کامیابی داریم. تشریفات و خدمات مجالس لشکری آماده‌ی برگزاری سایر مراسمات شما عزیزان من جمله‌ جشن‌های تولد برای کودکان و بزرگسالان و هم چنین سالگردهای ازدواج لاکچری نیز می‌باشد.

 

برای مطالعه مقاله جامع: برگزاری مراسم عروسی و تشریفات عقد به صورت هماهنگ، اینجا کلیک کنید.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *