loading

برای روز خواستگاری چه لباسی بپوشیم؟


لباس مراسم خواستگاری

برای مراسم خواستگاری چه لباسی بپوشیم؟ به نظر شما مناسب‌ترین لباس چیست؟ این سوال یکی از مهم‌ترین سوالاتی است که دختران جوان در روز خواستگاری خود با آن مواجه شده و به دنبال پاسخ مناسب برایش هستند. ایران یکی از کشورهای آسیایی است که در تمامی مراسمات ویژه و روزهای خاص رسومات خاص و ویژه‌ای دارد و یکی از مهم‌ترین مقوله‌هایی که پر از مراسمات و رسم‌های خاص می‌باشد مربوط به جشن‌های ازدواج و عروسی است‌.

تشریفات عقد و تشریفات مجالس لشکری یکی از برترین موسسات برگزارکننده‌ی مجالس عروسی در شهر تهران می‌باشد و تشریفات و خدمات مجالس لشکری خدمات خاص و منحصر به فردی برای دوستان شهرستانی نیز دارد و امتیازهای ویژه‌ای برای این عزیزان قائل است.

موسسه تشریفات مجالس و تشریفات عروسی لوکس لشکری جهت یادآوری و آگاهی بخشیدن به زوج‌های جوان مقالاتی درباره‌ی رسومات و شیوه‌ی برگزاری آن‌ها به روی سایت تشریفات لوکس لشکری قرار می‌دهد. دوستانی که در آستانه‌ی برگزاری جشن‌های ازدواج، نامزدی و عروسی خود می‌باشند، توصیه می‌کنیم مطالعه‌ی این مقالات را در اولویت قرار دهید. در این مقاله می‌خواهیم درباره‌ی لباس مناسب برای مراسم خواستگاری صحبت کنیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید‌.

 

همه چیز درباره لباس مراسم خواستگاری

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای دخترهای جوان مطرح می‌شود این است که در روز برگزاری مراسم خواستگاری چه لباسی بپوشند. در گذشته همه عروس‌های جوان چادر به سر می‌کردند که امروزه بسیار رواج نداشته، اگر چه هنوز هم خیلی‌ها از پوشش چادر استفاده می‌کنند. لباس مناسب برای شب خواستگاری نه بسیار تنگ است و نه بسیار گشاد بلکه کاملا مناسب تن باید بوده باشد و راحتی شما را فراهم کند.

لباس خواستگاری باید به نحوی باشد که شما با پوشیدن آن آراستگی داشته و زیبا به نطر برسید نه اینکه از زیبایی‌های شما کاسته شود. برای مراسم خواستگاری بهتر است که از لباس‌هایی با رنگ شاد و روشن استفاده کنید و حدالامکان از رنگ‌های تیره و کدر دوری کنید. بهتر است توجه داشته باشید که برای مراسم خواستگاری به هیچ وجه از لباس‌هایی با رنگ جیق مثل آبی کاربنی و قرمز خودداری کرده و استفاده نکنید.

 

لباس‌هایی که طرح شلوغ و گل گلی نیز دارند مناسب مراسم خواستگاری نمی‌باشد. لباس خواستگاری باید تمیز خوش دوخت و اتو کشیده شده باشد و از پوشیدن لباس‌های چروک و کثیف پرهیز کنید. از یک عطر ملایم برای نیز می توانید برای اراستگی و زیبایی خود استفاده کنید.

امیدواریم بهترین لباس را برای مراسم خواستگاری خود انتخاب کرده و به تن کنید.

 

تشریفات و خانه عقد لشکری آماده‌ی برگزاری مراسمات شما عزیزان اعم از جشن‌های نامزدی و مراسم عقد در سالن عقد ، حنابندان، ازدواج و مراسم عروسی می‌باشد و برای تمامی زوج‌های جوان آرزوی زندگی توام با ارامش و سلامتی دارد.

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *