loading

لباس حنابندان را با این روش انتخاب کنید

لباس حنابندان

لباس حنابندان

تشریفات و خدمات مجالس لشکری یکی از مدرن و لوکس‌ترین موسسات برگزاری جشن‌های متنوع می‌باشد. تشریفات عقد و خدمات مجالس لشکری علاوه بر برگزاری مجالس عقد، عروسی و ازدواج به مراسمات و آیین‌های ویژه‌ای که از گذشته تا به امروز مرسوم بوده اند نیز اهمیت گذاشته و در راستای ترویج آن تلاش می‌کند. یکی از مراسمات ویژه‌ای که از قدیم الاایام مرسوم بوده و هست جشن حنابندان می‌باشد. در این مقاله به ویژگی‌های جشن حنابندان و لباس حنابندان اشاره خواهیم کرد.

 

یک مراسم باشکوه و لباس حنابندان

جشن‌های حنابندان معمولا در شب برگزار شده و معمولا مختلط می‌باشد. انتخاب اینکه لباس پوشیده و یا دلکلته‌ای را انتخاب کنید کاملا سلیقه‌ای بوده و به اختیار خودتان می‌باشد.

توصیه می‌کنیم برای جشن حنابندان از لباس‌هایی با رنگ شاد و تیره استفاده کنید. از پارچه‌‌های براق و درخشنده نیز برای جشن حنابندان بسیار استفاده می‌کنند که جلوه و نمای ویژه‌ای دارد.

بهتر است لباس حنابندان به مانند تور عروس پف نداشته باشد. زیرا فاصله جشن شب حنابندان و جشن عروسی یک روز بوده و باعث تکراری بودن می‌شود. از جنس پارچه‌های گیپور مجلسی و حریر برای دوخت لباس حنابندان نیز استفاده می‌شود. رنگ لباس انتخاب شده متناسب با پوست عروس بوده و آرایش هماهنگ با آن رنگ باید تناسب و هارمونی با چهره عروس خانم جوان داشته باشد.

تیم‌ خیاطان و طراحان تشریفات مجالس و تشریفات عروسی لشکری، با ایده‌های نو خلاقانه مطابق مدل‌های روز دنیا با توجه به تخصصی که دارند آماده ارائه خدمات به تازه‌ عروس‌های جوان‌ می‌باشند.

 

برای انتخاب لباس مناسب جشن حنابندان توصیه می‌کنیم که مدتی زودتر به مزون تشریفات لوکس لشکری تشریف آورده و با دقت و حوصله کافی لباس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

خیاطان ما متناسب با اندام و استایل شما عزیزان و هم‌چنین توجه به سلیقه شما خوبان، شکیل و شیک‌ترین‌ لباس را برایتان تهیه می‌کنند تا در مجلس حنابندان به مانند ماه بدرخشید و همه از زیبایی‌های شما در حیرت فرو روند.

 

از اینکه خانه عقد و سالن عقد لشکری را برگزیده‌اید بسیار مفتخریم. ما در تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لشکری آماده خدمت رسانی و برگزاری سایر مراسمات ویژه عروسی و هم‌چنین جشن‌های باشکوه سالگرد ازدواج‌ شما عزیزان نیز در خدمت بوده و سرویس دهی می‌کنیم.

برای مطالعه مقاله: همه چیز درباره انتخاب لباس ساقدوس، اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *