instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
قیمت اجاره برای باغ عروسی

قیمت اجاره برای باغ عروسی

باغ عروسی گزینه خیلی مناسب برای زوج های جوان است و در این سال های اخیر تمایل زوج های جوان به این مورد مناسب افزایش پیدا کرده است. به این صورت که هم اکنون تعداد زیادی از مراسم های عروسی در باغ تالارها و یا باغ های عروسی برگزار می گردد .

انتخاب باغ عروسی با در نظر گرفتن سلیقه، بودجه، موقعیت مکانی مناسب و تعداد میهمانان از مهم ترین عوامل در برگزاری هرچه باشکوه تر یک مراسم عروسی است . تشریفات پیام لشکری با ارائه باغ عروسی در تهران با قیمت مناسب برای اجاره و امکان انتخاب یک باغ عروسی خوب را به شما پیشنهاد می دهد.

باغ عروسی

نکات مهم در قیمت اجاره باغ

عوامل و نکات زیادی در قیمت اجاره باغ برای عروسی دخالت دارند.از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به عوامل زیر اشاره کرد:

دور یا نزدیک بودن باغ به شهر :

باغ‌هایی که فاصله بیشتری با شهر دارند قیمت اجاره پایین‌تری دارند.

ظرفیت باغ :

اگر تعداد مهمانان عروسی شما زیاد است و باغ بزرگی نیاز دارید و قیمت بالاتری هم برای اجاره باغ باید پرداخت کنید.

تزئینات دکوراسیون باغ :

نوع دکوراسیون و تزئینات آن و به عبارت دیگر تشریفات عروسی شما نقش تعیین کننده‌ای در قیمت اجاره باغ برای عروسی خواهد داشت.

اگر دوست دارید میز و صندلی مهمانان شما همگی با پاپیون‌ها و ساتن‌های زیبایی تزیین شود. یا مراسم شما تشریفات مجللی داشته باشند بنابراین باید تا حدی از هزینه چشم‌پوشی کنید.

تعیین تاریخ عروسی:

در تعیین تاریخ عروسی اگر قصد برگزاری جشن عروسی در یکی از اعیاد و یا آخر هفته را دارید. توجه داشته باشید که قیمت اجاره باغ یا تالار عروسی شما بیشتر از روزهای عادی وسط هفته خواهد بود.

بنابراین اگر قصد دارید در هزینه عروسی خود صرفه‌جویی کنید بهتر است یکی از روزهای عادی وسط هفته را برای جشن عروسی انتخاب کنید.

زیرا هزینه اجاره در روزهای عادی وسط هفته ۲۰ درصد کاهش می‌یابد.

فصل برگزاری مراسم :

همانگونه که خودتان هم بهتر می‌دانید تقاضای اجاره باغ برای عروسی در فصل‌های گرم سال مثل بهار و تابستان خیلی بیشتر از فصل زمستان و پاییز است.

شاید بتوان گفت قیمت اجاره باغ برای عروسی در فصل زمستان خیلی کمتر از سایر فصل‌ها باشد.

البته این موضوع به نوع باغی که اجاره می‌کنید نیز بستگی دارد.

اگر بخواهید باغ سالن سرپوشیده‌ی بزرگی برای استقرار مهمانان شما داشته باشد مطمئنا متحمل هزینه بیشتری خواهید شد.

امکانات باغ :

امکانات باغی که برای جشن عروسی خود انتخاب می‌کنید تاثیر مستقیمی بر روی قیمت اجاره آن باغ خواهد داشت.

به عنوان مثال اگر دوست داشته باشید که باغ مورد نظر شما حتما دارای استخر باشد و تزییناتی مثل برگ گل در سراسر آب استخر در نظر گرفته شود مطمئنا باید هزینه بیشتری را برای اجاره باغ بپردازید.

مزایای برگزاری مراسم در باغ عروسی

به دلیل فضای زیاده در باغ، عروس و داماد به راحتی می‌توانند به مهمانان خوش آمد بگویند.و به دیدن آن ها بروند و رضایت بیشتر مهمانان از مراسم عروسی‌ شان را جلب کنند.
در باغ های عروسی نسبت به تالارها از تزئینات کمتری استفاده می‌شود و حساسیتی که در تزئین تالار وجود دارد و باعث خرج بیشتر می‌شود در باغ عروسی کمتر می‌باشد.
باغ های عروسی فضای مخصوص برای پارک ماشین ها را دارند از این رو مهمانان می‎‌توانند با خیال راحت و بدون دردسر ماشین هایشان را پارک کنند.
باغ های عروسی نسبت به تالارها از امکانات و زیبایی خاصی برخوردار است و وجود گل و گیاهان و منظره طبیعی، مراسم عروسی را بسیار شیک و جذاب می‌کند.
امکانات پذیرایی از مهمانان در باغ های عروسی بیشتر است زیرا باغ های عروسی نسبت به تالار های عروسی دارای مطلوبیت بیشتری می‌باشند.

موسسه تشريفات مجالس و خدمات مجالس پیام لشکري مفتخر است که با کادري مجرب در مقايسه با ديگر موسسات تشريفاتي بالاترين ميزان رضايت مندي مشتري را دارا ميباشد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید