loading

عروس خانوم ها این 6 مورد را فراموش نکنند


(عروس خانوم ها این 6 مورد را فراموش نکنند) در تدارک عروسی نکات بسیار مهمی است که باید حتما توجه کنید و برایتان مشکل ساز نشود شاید در ابتدا برایتان بی اهمیت باشد ولی کاربردی می باشد ما در اینجا چند نکته که احتمال فراموش شدن را دارد برایتان می گوییم تا عروس خانم ها توجه ویژه ای به این موارد داشته باشند که روز عروسی شما بدون هیچ عیب و نقصی برگزار شود.

عروس و داماد

نکات مهم برای عروس خانوم ها

در روز این روز همواره خوشحال باشید حتی اگر اتفاقاتی که پیش بینی نشده است برخورد کردید به هیچ عنوان ناراحت نشوید تا خاطره انگیز ترین روز عمرتان که تکرار شدنی نمی باشد را خراب نکنید و به نکاتی که در ادامه می گوییم توجه کنید.

استراحت قبل عروسی

یک شب قبل از عروسی حتما خوب استراحت کنید تا در شب عروسی خود احساس خستگی نداشته باشید

استفاده از ویتامین

روز قبل از عروسی حتما از ویتامین ها و مکمل ها استفاده کنید زیرا در شب عروسی خود خیلی فعالیت دارید و پر مشغله ترین روز زندگی تان است بهتر است از ویتامین ها یا آمپول b12 استفاده کنید تا شبی به یاد ماندنی و بدون خستگی داشته باشد.

همراه داشتن یک چوب لباسی در آتلیه عکاسی

یکی از نکاتی که بیشتر عروس خانوم ها فراموش میکنند که همراه خود در آتلیه چوب لباسی ببرند به دلیل اینکه در آتلیه عکاسی قبل اینکه لباس خود را بر تن کنید عکاس از شما می خواهد که لباس عروس خود را بر چوب لباسی آویزان کرده تا عکسی از آن برای قرار دادن در آلبوم عروسیتان بگیرد. بنابراین به فکر یک چوب لباسی زیبا برای آن روز باشید.

رزرو میز برای بستگان درجه یک

قرار نیست که در مراسم عروسی شما بستگان درجه یک در عقب سالن و آشنایان دور در ردیف اول بنشینند.همچنین مهمانان درجه یک در ردیف جلو باشند عروسی با صمیمیت زیادی برگزار می شود.
در این مورد بهتر است از قبل برای بزرگان فامیل میزهای ردیف اول را رزرو کنید.

مشخص کردن شخصی برای سپردن وسایل ها و اضافات آخر جشن

در آخر جشن ها ممکن است مقداری از میوه و شیرینی مراسم شما باقی بماند که اگر حواستان نباشد ممکن است به شما برگردانده نشود.

به همراه داشتن کفشی راحت

بعد از گرفتن عکس ها و برگزاری مراسم عقد و پس از خوش آمدگویی به مهمانان بهتر است که کفش هایتان را تعویض کرده و کفشی با پاشنه یکسره و راحت تر بپوشید.و همچنین ممکن است در کفش های خود احساس راحتی نکنید و یا برای رقصیدن با کفش پاشنه بلند برایتان سخت باشد بنابراین بهتر است که به همراه خود یک جفت کفش راحت داشته باشید.

مشخص کردن شخصی از اقوام برای دریافت کادوها

قبل از روز عروسی شخصی را برای دریافت هدایا مشخص کنید و به او بسپارید که حواسش به همه چی جزئیات نیز باشد و تمامی هدایای دریافتی را یادداشت کند تا فراموش نکنید که از آنها تشکر کنید.فردی را که انتخاب می کنید کسی باشد که به آن اعتماد دارید و خیالتان راحت باشد که هدایا را به طور دقیق یادداشت می کند.

بستن چمدان ماه عسل قبل روز عروسی

اگر قرار است که بعد از جشن عروسیتان به ماه عسل بروید بهتر است که چند روز قبل از عروسی تمامی وسایل سفرتان را جمع کنید تا در شب عروسی با خستگی فراوان مجبور به این کار نشوید.در بستن چمدان خود حتما توجه داشته باشید که تمامی لوازمی که احتیاج دارید برداشته اید و در آخر دوباره چک کنید تا چیزی از قلم ننداخته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *