instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
عروسی در باغ تالار

عروسی در باغ تالار

تشریفات پیام لشکری برگزار کننده مراسم عروسی در باغ تالار

برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار و یا باغ عروسی جذابیت ویژه ای نسبت به عروسی در فضای بسته دارد.

درست است که در کنار این زیبایی ها سختی های خاص خودش را نیز به همراه دارد به همین دلیل نیاز است که همه ی برنامه ریزی ها در اجرای مراسم با دقت لازم انجام شود.

باغ تالار و تشریفات مجالس لوکس لشکری تمهیدات لازم را در این گونه مواقع در نظر گرفته و با پرسنلی مجرب و با تجربه این اطمینان را به شما می دهد که با برگزاری مراسم عروسی خود در باغ تالار شبی به یاد ماندنی را برای شما و میهمانانتان خلق خواهد کرد.

عروسی در باغ تالار

تشریفات مجالس و باغ تالار لوکس لشکری ارائه دهنده بزرگترین و بهترین خدمات مجالس عروسی, عقد, نامزدی, همایش و سمینار در ایران.

مجموعه تشریفاتی پیام لشکری با مجوز رسمی در زمینه برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار واقع در منطقه ای خوش آب و هوا است.
این مجموعه با دارا بودن باغ تالار های مجهز به سرویس بهداشتی، نمازخانه، اتاق پرو، سالن خدمات و تاسیسات مجزا آماده برگزاری جشن ها و مراسم عروسی شما عزیزان میباشد.

جایگاه زیبای عروس و داماد، پیست رقص، انواع گل آرایی و تزئینات، نورپردازی حرفه ای، سن مخصوص اجرای موسیقی زنده، دستگاههای حرفه ای لیزر و رقص نور، حباب و بخار، چیدمان خاص ظروف به همراه لوازم کامل تشریفاتی میز میهمان و بسیاری امکانات دیگر توسط تشریفات پیام لشکری ارائه می گردد.

طبخ انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیت درجه یک همواره اولویت تشریفات مجالس پیام لشکری است که در برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار نیز رعایت می شود.

دسترسی شهری آسان این مجموعه در شهر تهران، پارکینگ اختصاصی باغ تالار، منظره زیبای درختان و طراحی های خاص زیبایی این مجموعه را دوچندان کرده است.

اگر تصمیم به برگزاری جشن عروسی در باغ تالار گرفته اید پیشنهاد ما به شما این است که برای یک بار هم که شده به تشریفات پیام لشکری سری بزنید و از نزدیک خدمات و امکانات ما را مشاهده کنید.

 سرو غذا در باغ تالار و دردسر های آن

برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار علاوه بر جذابیت های ویژه آن دردسر های ویژه خود را نیز به همراه دارد، با توجه به اینکه غذا در هوای آزاد خیلی زود سرد می‌شود و به‌ اصطلاح از دهان می‌افتد باید توجه داشته باشید که غذاها سرد و ماسیده نشود.

 

اگر تمایل داشتید در هوای آزاد غذا را سرو کنید حتماً  فضای مناسبی برای گرم نگه داشتن غذا در نظر بگیرید مثل ایجاد یک چادر با طراحی زیبا که غذاها را داخل آن قرا بگیرد نیز راه حل خوبی است که مانع سرد شدن غذا شود.

مشکل دیگری که در هنگام برگزاری جشن عروسی در باغ تالار ها ممکن است اتفاق بیفتد و ایجاد دردسر کند وجود حشرات کوچک و یا افتادن برگ درختان داخل ظرف‌های غذا است که البته باغ تالار های مجهز و مدرن با سمپاشی و حرص به موقع درختان باغ تالار از این موضوع جلوگیری می کنند.

 

عروسی در باغ تالار

 

نحوه پذیرایی در باغ تالار و تالار عروسی و تفاوت های آن ها

تفاوت قابل توجه این است که در تالارهی عروسی معمولا مساحت سالن پذیرایی و تعداد مهمان‌ها مشخص است، اما در باغ تالار به دلیل مساحت زیاد پذیرایی  از مهمان‌ها کمی سخت‌تر می‌شود و برای این که این کار به نحو احسنت انجام شود نیاز به وجود کادر پذیرایی بیشتری است.

شاید همین امر باعث شود که بعضی از مهمان‌ها از قلم بیفتند و به شکل اصولی پذیرایی نشوند. بنابراین اگر باغ تالار را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب کرده اید دقت داشته باشید که این موضوع را در نظر بگیرید تا بهترین غذای عروسی ممکن را به مهمانان ارائه دهید.

تفاوت سفره عقد در باغ تالار بالار

سفره عقد یکی از مهمترین رسم و رسوم ایرانی ها می باشد که عروس و داماد بر سر آن می‌نشینند و به خطبه عقد گوش می‌دهند با توجه به اهمیت سفره عقد برای ما تزئین و طراحی آن مورد توجه عروس و دامادهاست.

معمولا تزیین و طراحی سفره عقد در تالار پذیرایی نسبت به باغ آسان تر می باشد. از طرفی نمی توان چیدن سفره عقد در فضای باغ تالار و زیبایی های خاص آن را نادیده گرفت.

شرایط آب و هوایی را در برگزاری ماسم عروسی خود در باغ تالار در نظر بگیرید تا سرما یا گرمای هوا موجب رنجش آنان نشود.

در طی بیش از 15 سال آموختیم چگونه رویایی ترین شب زندگیتان را خلق کنیم . تشریفات مجالس لوکس لشکری مبدع ایده های نوآورانه در برگزاری ضیافت های باشکوه برای آنان که بهترین ها را طلب می کنند.

 

 

عروسی در باغ تالار

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید