loading

عروسی در باغ تالار شهر تهران با همه امکانات


برگزاری مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار یکی از به یادماندنی ترین شب های زندگی هر زوج است برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار شهر تهران بسیار جذاب تر از تالار پذیرای میباشد. همه برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم تلاش می کنند.

یکی از معیار های مهم برگزارشدن مراسم عروسی انتخاب تالار ویا باغ تالار عروسی است که می بایست در انتخاب یک باغ تالار عروسی ایده آل بیشترین دقت را انجام داده و همه جوانب را رعایت نمود. جهت انتخاب باغ تالار عروسی خود حداقل چند ماه قبل اقدام به رزرو باغ تالار مورد نظرتان نمایید.

باشکوه ترين و بهترين عروسی در باغ تالارشهر تهران را در برگزاري مراسم عروسي خود با تشريفات مجالس لوکس لشکری تجربه کنيد.اگر میخواهید مراسم عروسی در باغ تالار برگزار کنید و می خواهید یک مراسم عروسی مجلل و بیاد ماندنی در یک باغ تالار خوب داشته باشید جشن خود را با خیالی آسوده به تشریفات مجلل پیام لشکری بسپارید.

 

 ((کسانی که به دنبال برگزاری مراسم عروسی لوکس و مجلل هستند میتوانند برگزاری مراسم عروسی خود را به تشریفات مجالس پیام لشگری بسپارید))

عروسی در باغ تالار شهر تهران

 

معیارهای انتخاب یک باغ تالار عروسی در تهران

برگزاری عروسی در باغ تالار شهر تهران مستلزم رعایت موارد زیر است.

موقعیت و دسترسی باغ تالار

اگر قصد برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار شهر تهران را دارید حتما به این نکته توجه نمایید. یکی از مهمترین ملاک های انتخاب تالار عروسی، موقعیت باغ تالار است. باغ تالار محل برگزاری جشن عروسی شما باید از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری ، وضعیت مناسبی داشته باشد چرا که مهمانان شما می بایست این مسیر را طی کنند. از طرفی سعی کنید باغ تالار محل برگزاری عروسی را در نزدیکی آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی خود انتخاب کنید چرا که خود شما هم می بایست این مسیر را طی کنید و چنانچه این اماکن دور از هم باشند ، دیر در جشن خود حاضر خواهید شد. هیچ چیز بد تر از این نیست که عروس و داماد موقع شام به جشن خود برسند.

ظرفیت باغ تالار پذیرایی عروسی

مساحت تالار یا باغ محل برگزاری جشن عروسی شما ارتباط مستقیم با تعداد مهمانان شما دارد. اگر تعداد مهمانان شما کم هستند ، سالن بزرگ و وسیع برای برگزاری عروسی شما مناسب نیست چرا که مهمانان شما در آن پراکنده می شوند و عروسی شما خلوت و سرد به نظر می رسد.

 

ظرفیت باغ تالار پذیرایی عروسی

پارکینگ اتومبیل باغ تالار

پارکینگ یکی از مهمترین امکاناتی است که باید به آن توجه کنید. باغ تالار پذیرایی که جشن عروسی خود را در آن برگزار می کنید حتما باید مجهز به پارکینگ برای اتومبیل ها باشد. قطعا بیشتر مهمانان شما با اتومبیل شخصی خود به عروسی شما می آیند و علاقه ندارند مدت زیادی را در خیابان های اطراف به دنبال جای پارک بگردند و در نهایت نگران امنیت اتومبیل خود باشند. خصوصا اگر مراسم عروسی در باغ تالار شهر تهران برگزار میشود،حتما به این ویژگی توجه کنید.

میز شام عروس و داماد

معمولا باغ تالار های پذیرایی، یک میز جداگانه را برای صرف شام عروس و داماد در نظر می گیرند و آن را با گل و شمع و … تزئین می کنند. که این ایده بسیار جذاب و جالبی بوده و جلوه فیلم و عکسهای شب عروسی را دوچندان خواهد کرد.

سرویسهای بهداشتی و سایر امکانات

اگر عروسی شما در باغ تالار شهر تهران برگزار می شود حتما بررسی کنید که سرویسهای بهداشتی به تالار نزدیک باشد در عین حال تمیز و بهداشتی هم باشند.

برگزاري جشن عروسي امروزه شکل هاي مختلفي پيدا کرده است. برخي ها با يک مهماني کوچک و ساده عروسي خود را برپا مي کنند و برخي ديگر تمایل به برگزاری مراسم عروسي در باغ تالار يا سالن هاي پذيرايي را دارند.
اگر شما هم از آن دسته از افراد هستيد که تمايل داريد تا جشن عروسيتان در باغ عروسي و باغ تالاربرگزار شود نکاتي وجود دارد که بايد آن ها را در نظر بگيريد:

ميزان ايمني و امنيت باغ تالار,سابقه ي آن مجموعه در برگزاري مراسم ها ,مشورت با افرادي که قبلا مراسمشان در آنجا برگزار شده و شنيدن نظرات آنها

وجود پارکبان به جهت تامين پارکينگ مهمانان و راهنمايي آنها بررسي و کنترل راه هاي دسترسي به سالن هاي بانوان و آقايان و يا وجود خدمه اي در اين قسمت براي هدايت مهمانان اطمينان حاصل کردن از کيفيت و راحتي صندلي مهمانان جهت آسايش آنها برخوردار بودن از امکاناتي هم چون نمازخانه,تهويه سالن,رختکن مناسب,اتاق عقد,تزئينات بکار رفته روي ديوارها و …

کيفيت کترينگ و شام عروسي که يکي از مهم ترين بخش هاي تشريفات عروسي به حساب مي آيد.

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *