عروسی در باغ تالار شهر تهران با همه امکانات

عروسی در باغ تالار شهر تهران با همه امکانات

برگزاری مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار یکی از به یادماندنی ترین شب های زندگی هر زوج است برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار شهر تهران بسیار جذاب تر از تالار پذیرای میباشد. همه برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم تلاش می کنند.

یکی از معیار های مهم برگزارشدن مراسم عروسی انتخاب تالار ویا باغ تالار عروسی است که می بایست در انتخاب یک باغ تالار عروسی ایده آل بیشترین دقت را انجام داده و همه جوانب را رعایت نمود. جهت انتخاب باغ تالار عروسی خود حداقل چند ماه قبل اقدام به رزرو باغ تالار مورد نظرتان نمایید.

باشکوه ترین و بهترین عروسی در باغ تالارشهر تهران را در برگزاری مراسم عروسی خود با تشریفات مجالس لوکس لشکری تجربه کنید.اگر میخواهید مراسم عروسی در باغ تالار برگزار کنید و می خواهید یک مراسم عروسی مجلل و بیاد ماندنی در یک باغ تالار خوب داشته باشید جشن خود را با خیالی آسوده به تشریفات مجلل پیام لشکری بسپارید.

 

 ((کسانی که به دنبال برگزاری مراسم عروسی لوکس و مجلل هستند میتوانند برگزاری مراسم عروسی خود را به تشریفات مجالس پیام لشگری بسپارید))

عروسی در باغ تالار شهر تهران

 

معیارهای انتخاب یک باغ تالار عروسی در تهران

برگزاری عروسی در باغ تالار شهر تهران مستلزم رعایت موارد زیر است.

موقعیت و دسترسی باغ تالار

اگر قصد برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار شهر تهران را دارید حتما به این نکته توجه نمایید. یکی از مهمترین ملاک های انتخاب تالار عروسی، موقعیت باغ تالار است. باغ تالار محل برگزاری جشن عروسی شما باید از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری ، وضعیت مناسبی داشته باشد چرا که مهمانان شما می بایست این مسیر را طی کنند. از طرفی سعی کنید باغ تالار محل برگزاری عروسی را در نزدیکی آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی خود انتخاب کنید چرا که خود شما هم می بایست این مسیر را طی کنید و چنانچه این اماکن دور از هم باشند ، دیر در جشن خود حاضر خواهید شد. هیچ چیز بد تر از این نیست که عروس و داماد موقع شام به جشن خود برسند.

ظرفیت باغ تالار پذیرایی عروسی

مساحت تالار یا باغ محل برگزاری جشن عروسی شما ارتباط مستقیم با تعداد مهمانان شما دارد. اگر تعداد مهمانان شما کم هستند ، سالن بزرگ و وسیع برای برگزاری عروسی شما مناسب نیست چرا که مهمانان شما در آن پراکنده می شوند و عروسی شما خلوت و سرد به نظر می رسد.

 

ظرفیت باغ تالار پذیرایی عروسی

پارکینگ اتومبیل باغ تالار

پارکینگ یکی از مهمترین امکاناتی است که باید به آن توجه کنید. باغ تالار پذیرایی که جشن عروسی خود را در آن برگزار می کنید حتما باید مجهز به پارکینگ برای اتومبیل ها باشد. قطعا بیشتر مهمانان شما با اتومبیل شخصی خود به عروسی شما می آیند و علاقه ندارند مدت زیادی را در خیابان های اطراف به دنبال جای پارک بگردند و در نهایت نگران امنیت اتومبیل خود باشند. خصوصا اگر مراسم عروسی در باغ تالار شهر تهران برگزار میشود،حتما به این ویژگی توجه کنید.

میز شام عروس و داماد

معمولا باغ تالار های پذیرایی، یک میز جداگانه را برای صرف شام عروس و داماد در نظر می گیرند و آن را با گل و شمع و … تزئین می کنند. که این ایده بسیار جذاب و جالبی بوده و جلوه فیلم و عکسهای شب عروسی را دوچندان خواهد کرد.

سرویسهای بهداشتی و سایر امکانات

اگر عروسی شما در باغ تالار شهر تهران برگزار می شود حتما بررسی کنید که سرویسهای بهداشتی به تالار نزدیک باشد در عین حال تمیز و بهداشتی هم باشند.

برگزاری جشن عروسی امروزه شکل های مختلفی پیدا کرده است. برخی ها با یک مهمانی کوچک و ساده عروسی خود را برپا می کنند و برخی دیگر تمایل به برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار یا سالن های پذیرایی را دارند.
اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که تمایل دارید تا جشن عروسیتان در باغ عروسی و باغ تالاربرگزار شود نکاتی وجود دارد که باید آن ها را در نظر بگیرید:

میزان ایمنی و امنیت باغ تالار,سابقه ی آن مجموعه در برگزاری مراسم ها ,مشورت با افرادی که قبلا مراسمشان در آنجا برگزار شده و شنیدن نظرات آنها

وجود پارکبان به جهت تامین پارکینگ مهمانان و راهنمایی آنها بررسی و کنترل راه های دسترسی به سالن های بانوان و آقایان و یا وجود خدمه ای در این قسمت برای هدایت مهمانان اطمینان حاصل کردن از کیفیت و راحتی صندلی مهمانان جهت آسایش آنها برخوردار بودن از امکاناتی هم چون نمازخانه,تهویه سالن,رختکن مناسب,اتاق عقد,تزئینات بکار رفته روی دیوارها و …

کیفیت کترینگ و شام عروسی که یکی از مهم ترین بخش های تشریفات عروسی به حساب می آید.

 

 

 

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید