loading

شیرینی جشن عروسی ؛ یک انتخاب حساس

شیرینی جشن عروسی

شیرینی جشن عروسی

خدمات مجالس لشکری با بیان نکات مهمی را که توجه به آن‌ها بسیار اهمیت دارد، با بیان مقالاتی در اختیارشما عزیزان می‌گذارد‌‌ تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ‌در این مقاله به شیرینی جشن عروسی پرداخته و ویژگی‌های آن را بررسی کرده ایم.

تشریفات عروسی و خدمات مجالس لشکری، برگزار کننده لوکس‌ترین مراسمات ازدواج و عروسی در شهر تهران می‌باشد که علاوه بر مردم تهران، برای خدمت گزاری به مردم شهرستان‌ها و برگزاری جشن‌های مجلل عروسی برای این عزیزان نیز آماده سرویس دهی می‌باشند.

پذیرایی یکی از مهم‌ترین عواملی است که تاثیر چشم‌گیری بر مجلل و آبرومندانه بودن مجالس عروسی شما عزیزان دارد، از جهت تیم تشریفات لشکری به این مهم بسیار توجه داشته و در تمام ساعات برگزاری مجلس عروسی در این زمینه فعالیت داشته و به بهترین نحو از میهمانان شما عزیران پذیرایی می‌کنند. همراه ما باشید.

 

انواع شیرینی جشن عروسی

برای انتخاب نوع شیرینی جشن عروسی حتما باید به فصلی که در آن جشن خود را برگزار می‌کنید نهایت توجه را داشته باشید، به عنوان مثال شیرینی‌های تر مناسب فصل تابستان نبوده و در معرض فاسد شدن قرار دارند اما شیرینی‌های خشک گزینه مناسبی برای فصل‌های گرم می‌باشد.

شیرنی‌های خشک به آسانی نیز قابل سرو بوده و نیاز به کارد و ظرف مخصوص ندارند و از این جهت  مناسب‌ترین گزینه‌ می‌باشند.

در ادامه تعدادی از شیرینی‌های مناسب جشن‌های عروسی را برایتان نام خواهیم برد؛

 

شیرینی کره‌ای میوه‌ای

این شیرینی‌ها امروزه بسیار مورد توجه بوده و باب میل افراد می‌باشد و نوعی شیرینی خشک است که با خمیرهای چندلایه و تارت‌های میوه آماه شده است.

 

شیرینی زبان

از گذشته تا به امروز شیرینی زبان طرفداران خاص خود را داشته و دارد و نبود آن در جشن‌های عروسی وجه خوبی ندارد و هم‌چنین بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

 

پای میوه

برای جشن عروسی پای سیب و آناناس گزینه مناسبی است و ظاهرشیک و متناسبی نیز دارد.

 

باقوا

باقوا به علت داشتن شیره بسیار گزینه خوبی برای فصل‌های گرم نبوده اما در فصول سرد بسیار مورد استقبال قرارمی‌گیرد.

 

شیرینی ساق عروس

این نوع شیرینی نیز از دیرباز تا کنون در مراسم عروسی مرسوم بوده و ظاهری بسیار شکیل  و زیبا دارد.

 

شیرینی مخصوص لوکس لشکری

این شرینی در قنادی ویژه تشریفات لشکری پخته شده و در مراسم های ویژه شما آن را سرو خواهیم کرد.

 

توجه داشته باشید که می‌توانید از شیرینی‌های مورد علاقه خود نیز استفاده کنید، اما به دو فاکتور فصل و سهولت سرو توجه داشته باشید. تشریفات مجلل لشکری آماده هرگونه خدمات رسانی و برگزاری جشن‌های عروسی مدرن برای شما عزیزان می‌باشد.

اینستاگرام ما

برای مطالعه مقاله سرویس طلای عروس، اینجا کلیک کنید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *