instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
سلف سرویس شام عروسی مجلل در تالار تشریفاتی

سلف سرویس شام عروسی مجلل در تالار تشریفاتی

برگزاری مراسم عروسی در فضاهای باز مانند باغ تالار و باغ عروسی بسیار دلچسب و خاطره ساز می باشد اما برای راحتی و کاهش استرس عروس و داماد در این شب تکرار نشدنی بهتر است تا برگزاری چنین مراسم هایی را به افراد با تجربه و حرفه ای سپرده و از جشن عروسی خود لذت کافی را ببرید.
ایده های فراوانی برای هر چه زیباتر و باشکوه تر ساختن مراسم عروسیتان وجود دارد مانند انتخاب منوی سلف سرویس شام عروسی، نحوه ی چیدمان میز و صندلی ها، ورودی باغ تالار، جایگاه عروس و داماد و گل آرایی میزشام مهمانان و… می باشد که با توجه به میزان بودجه در نظر گرفته شده توسط عروس و داماد این موارد گفته شده اجرا می شود.

در این مقاله ما بیشتر در مورد انتخاب بهترین منوی سلف سرویس شام عروسی و نحوه چیدمان میز سلف سرویس شام عروسی و نحوه قرار گرفتن میز سلف سرویس شام عروسی صحبت خواهیم کرد.

بهترین سلف سرویس شام عروسی

شام سلف سرویس چیست ؟

شام سلف سرویس [انگلیسی: self-service] میز شامی که پیشخدمت نداشته باشد و خود مهمانان آنچه را که می‌خواهند بردارند.

چگونه منوی سلف سرویس شام عروسی را انتخاب کنیم

یکی از مهمترین بخش های مجالس عروسی، بخش پذیرایی است، چیزی که در پذیرایی عروسی مهم تر از بخش های دیگر است، شام عروسی است. و  عروس و داماد به علت تکرار نشدن این شب سعی می کنند که بهترین گروه عکس و فیلم برداری را انتخاب کنند و پس از گذشت سالها دیدن فیلم عروسی برایشان جذاب است باید منوی سلف سرویس شام مراسم را بگونه ای انتخاب کنند که در صورت مشاهده فیلم عروسی از آن لذت ببرند.
سلف سرویس شام عروسی ایرانی،  امروزه بسیار مورد توجه اغلب مهمانان قرار گرفته است. بیشتر مهمانان انتظار یک شام خوشمزه در عروسی را دارند. یکی از مهمترین فاکتورهایی که باعث می شود مهمانان بعد ها از آن عروسی به خوبی یاد کنند، کیفیت خوب شام عروسی است.

در مراسم های عروسی، مهمانان در هر رده ی سنی و با هر ذائقه ای حضور دارند. به همین دلیل منوی غذا را باید به نحوی انتخاب کنید که همه ی مهمانان بتوانند از خوردن آن لذت ببرند. که امروزه در مجالس عروسی ایرانی غذاهایی همچون باقالی پلو با گوشت و جوجه کباب و کباب کوبیده طرفدار بیشتری نسبت به غذاهای دیگر دارد. چون علاوه بر خوش مزه بودن غذا میتوان به راحتر سرو کردن آن نیز اشاره کرد.

 

منوی شام سلف سرویس عروسی ایرانی

تزیین زیبا میز سلف سرویس شام عروسی ایرانی

از نکات دیگر که در سلف سرویس شام عروسی باید توجه شود چیدمان سلف سرویس شام عروسی از نظر روانشناسان رابطه ای مستقیم با چگونگی برگزاری مراسم دارد. بطور مثال هرچه صندلی نزدیکتر به هم چیده شوند و فاصله ی کمتری از یکدیگر داشته باشند به دلیل نزدیکی مهمانان به یکدیگر مراسم صمیمی تر و دلچسب تر برگزار خواهد شد. در کنار این مسئله این نکته را نیز باید مورد توجه قرار داد که می بایت فضای کافی را نیز برای رفت و آمد مهمانان در نظر گرفت.

میز سلف سرویس شام عروسی می تواند توسط کارکنان خدمات عروسی چیده شود. میز شام عروسی باید دقیقا جایی قرار بگیرد که در معرض دید مهمانان باشد. و باید توجه شود که میز سلف سرویس شام عروسی در گوشه سالن قرار نگیرد. اگر میز را در کنج و گوشه قرار دهید، در واقع مهمان ها را یه سمت دیوار هدایت کرده اید. یعنی از یک قسمت باز به یک سمت بن بست می روند بنابراین به هنگام بازگشت از سمت میز، تجمع و ازدحام بوجود خواهد آمد.بنابراین میز را طوری قرار دهید که دو قسمت ابتدا و انتهای آن  به فضای باز ختم شوند.

انتخاب یک رومیزی زیبا میتواند زیبایی میز سلف سرویس شام عروسی را دوچندان کند و میز باید در مقابل مهمانان قرار بگیرد و با گل آرایی تزیین شود به هنگام گل آرایی باید توجه داشته باشیم که از گلدان بلور بلند استفاده کنیم و گلهایی که با رنگ دکور تالار عروسی و همچنین رومیزی سلف سرویس شام عروسی می باشند، استفاده کنیم. و برای داشتن یک مراسم رمانتیک عروسی میتوانید از شمع های تزیینی زیبا و ترجیحا بلند استفاده کنید که جلوه بسیار زیبایی به مراسم و همچین به فیلم و عکس عروسی میدهد. و بهترین جا برای شمع ها دوطرف گل می باشد.
نحوه چیدمان قاشق، چنگال و بشقاب و چاقو اهمیت زیادی دارد. در عین حال نباید قاشق کوچک دسرخوری را فراموش کنید، بشقاب هایی که بر روی میز قرار می گیرند، باید برای غذا و سالاد جداگانه انتخاب شوند. برای سالاد پیش دستی های کوچکتر و برای غذا، بشقاب های بزرگ را بر روی میز قرار داد.

تزیین میز سلف سرویس شام عروسی

با توجه به نکات گفته شده شما میتوانید به راحتی میز سلف سرویس شام عروسی را بی آرایید و با دیدن عکسها و فیلم عروسی تان پس از سالها لذت ببرید. و میتوانید با اطمینان خاطر کامل برگزاری مراسم عروسی خود را به تشریفات مجالس پیام لشکری بسپارید.

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید