loading

سالگرد ازدواج و یک جشن باشکوه

سالگرد ازدواج

( مراسم سالگرد ازدواج )

سالگرد ازدواج یکی از طلایی‌ترین زمان‌هایی است که هیچ وقت نباید فراموش شود‌. ‌معمولا خانم‌ها نسبت به این مسائل توجه ویژه‌ای دارند و هیچ وقت این ایام را فراموش نمی‌کنند.

همیشه اولین‌ها در ذهن افراد جزء ماندگارترین‌ها می‌باشند. امروزه برخی از افراد برای اولین سالگرد ازدواج خود جشن مجلل و لوکسی به مانند جشن عروسی برگزار می‌کنند که پیشنهاد بسیار خوبی است و خاطرات گذشته را زنده کرده و هم میزان علاقه و ثبات عشق شما را نشان می‌دهد.

تشریفات لوکس لشکری ضمن برگزاری مراسم عروسی ازدواج، اقدام به پریایی جشن‌های سالگرد نیز می‌نماید و به مانند مجالس عروسی و حتی خدماتی بهتر و منحصر به فردتر را دراختیار شما خوبان قرار می‌دهد.

 

جشن سالگرد ازدواج

ریشه تاریخی جشن سالگرد ازدواج به امپراتوری‌های روم می‌رسد که شوهران، همسران خود را در بیست و پنجمین‌ سالگرد خود با تاج گل نقره  و در پنجاهمین سالگرد ازدواج با تاج گل طلا تاج گذاری کرده و هدایای نفیسی تقدیم می‌‌کردند.

جالب است بدانید به پنجمین سالگرد، سالگرد چوبی، دهمین سالگرد ، سالگرد ازدواج قلع، به پانزدهمین سالگرد، سالگرد کریستال، بیستم چینی،  بیست و پنجم نقره، سی ام مروارید، چهلم یاقوت و پنجاهم طلا می‌گویند.

 

ویژگی های یک جشن خوب

برای این جشن باید زوجین به هم هدایایی پیشکش کنند و در این زمان نسب به سلایق و نیاز‌های هم آگاهی بیشتری داشته و می‌توانند بهترین‌ها را انتخاب کرده و به یکدیگر هدیه دهند.

برگزاری این جشن،  این امکان را در اختیارتان می‌گذارد که اقوام نزدیک وعزیزانتان نیز در جشن شما حضور داشته و از شادی‌های شما لذت برده و شریک باشند.

برای این مراسم  نیز می‌توان از تم‌های متنوع و زیبا درست مطابق سلیقه همسرتان استفاده کنید.

سالگردهای با ارقام بالا یکی از  جشن‌هایی می‌باشد که فرزندانتان نیز می‌توانند در آن حضور داشته و مایه مسرت و شادیتان گردند.

گروه موسیقی زنده تشریفات لشکری نیز می‌تواند، در مجلل بودن این مراسم  تاثیر بسزایی داشته و موجب شادی و لذت‌بردن مهمان‌ها و به ویژه همسرتان گردد.

فینگرفود‌های مناسب این مجالس نیز از دیگر شیرینی‌های سالگرد ازدواج می‌باشد. همچنین خدمات پذیرایی تشریفات مجالس لشکری با استفاده از کادر کارآزموده و مجرب به صورت تمام وقت برای پذیرایی از مهمانان شما آماده خواهند بود.

توصیه می‌کنیم برای این جشن،  همسرتان اورا غافلگیر کرده و با مراسم بزرگی اورا ذوق زده و سورپرایز کنید.

 

تشریفات مجالس وخدمات مجالس لشکری، برای تمامی زوج‌ها آرزوی خوشبختی داشته و امیدوار است که برگزارکننده سالگردهای ازدواج شما عزیزان با ارقام بالا باشد و بهترین و منحصربه فرد ترین‌ها را برای جشن‌های ازدواج و سالگردهای ازدواج برایتان ارائه دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *