loading

رنگ مناسب لاک ناخن عروس را اینگونه انتخاب کنید

لاک ناخن عروس

رنگ لاک ناخن عروس

تشریفات و خانه عقد لشکری یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین موسسات برگزاری مجالس عروسی و ازدواج برای تهرانی‌ها و شهرستانی‌های عزیز می‌باشد. کلیه خدماتی که در تشریفات مجالس لشکری ارائه می‌گردد منحصر به فرد ودرجه یک می‌باشد. خدمات عروسی و تشریفات مجالس لشکری یه منظور افزایش سطح آگاهی و اطلاعات افرادی که درآستانه برگزاری مجالس عروسی و ازدواج خود می‌باشند، مقالاتی را در نظرگرفته است که مطالعه آن خالی از لطف نبوده و بسیار برایتان مفید خواهد بود. امروز می‌خواهیم به انتخاب رنگ مناسب برای لاک ناخن عروس خانم‌های جوان بپردازیم. همراه ما باشید.

 

انتخاب رنگ لاک ناخن عروس

یکی از مهم‌ترین نکته‌هایی که برای انتخاب رنگ لاک باید به آن توجه داشته باشیم این است که به نوع جشن خود دقت کنیم، آیا مجلس شما عقد، نامزدی، حنابندان و یا عروسی است؟

قطعا رنگ لاک مناسب هریک از این مجالس متفاوت بوده و باید هارمونی و تناسبی با رنگ لباس داشته باشد. مثلا اگر رنگ لباس حنابندان شما قرمز باشد استفاده از لاک زرد رنگ چندان زیبا نبوده و توصیه نمی‌شود.

رنگ آرایش و هم‌چنین رنگ پوست شخص نیز در انتخاب رنگ لاک ناخن عروس خانم تاثیر گذار است. افرادی که پوست تیره دارند، در انتخاب رنگ لاک دستشان باز بوده واز رنگ‌های متنوعی می‌توانند استفاده کنند و افرادی که پوشت روشن‌تری دارند از لاک‌های تیره می‌توانند استفاده کنند.

در گذشته رنگ مناسب برای لاک عروس قرمز بود اما توصیه می‌کنیم از رنگ‌های دیگر نیز استفاده کنید؛ چون جلوه‌های ویژه‌ای داشته و آراستگی ویژه‌ای را برایتان به همراه می‌آورد.

برای جشن عروسی از لاک‌های نقره‌ای سفید ‌و طلایی بهتراست استفاده کنیم و هم چنین از دورنگ و یا سه رنگ که نسبت به هم متناسب باشند می‌توان استفاده کرد. برای عروس می‌توان از لاک‌های مات، اکلینی و براق نیز استفاده کرد.

کیفیت و مرغوبیت لاک بسیار مهم است. اینکه تا پایان جشن عروسی پاک نشود و یا اینکه جنسش به گونه‌ای نباشد که چندین لایه‌ای شده و چون خشک نشده به لباس عروس خورده و باعث مشکل گردد.

برای انتخاب رنگ لاک به فصل نیز باید توجه داشت. به عنوان مثال برای فصل پاییز رنگ‌های ارغوانی، بنفش، زرد، نارنجی و قرمز گزینه مناسبی‌ است.

 

همراهان عزیز تشریفات عقد و تشریفات عروسی لشکری از این نظر خیال آسوده‌ای داشته باشید؛ زیرا تیم و پرسنل آرایشگر تشریفات لشکری بهترین خدمات و مشاوره را دراختیار شما خوبان خواهند گذاشت. از اینکه تشریفات وخدمات مجالس لشکری را برای برگزاری بزرگ‌ترین جشن زندگی خود انتخاب‌کرده‌اید بسیار خوشحالیم و بهترین‌ها را برای سرویس دهی به شما خوبان در نظر گرفته‌ایم.

اینستاگرام ما

برای مطالعه مقاله رنگ موی عروس اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *