instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
رزرو باغ تالار لوکس و شکیل در تهران

رزرو باغ تالار لوکس و شکیل در تهران

(رزرو باغ تالار لوکس و شکیل در تهران) باغ تالار پیام لشکری با ظرفیت 800 نفر واقع در احمد آباد مستوفی آماده پذیرایی از کلیه مراسم ها و میهمانی های شما می باشد.
باغ تالار لشکری با بهره گیری از پرسنلی مجرب و دوره دیده در این حرفه و با بکار گیری بروز ترین و مدرن ترین ایده ها در دکوراسیون و پذیرایی آماده ارائه خدمات و پذیرایی از مراسم های شما می باشد.و همچنین داشتن باغ عروسی در تهران با قیمت مناسب و شیک می باشد.

جهت رزرو روزهای خالی تالار و اطلاع دقیق از جزئیات با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:

تلفن:  02188080480
موبایل:  09121013235

باغ تالار

ویژگی های باغ تالار لوکس

یکی از مهم ترین بخش های برگزاری مراسم شما رزرو باغ تالار یا سالن پذیرایی است حدودا 6 ماه قبل از تاریخ مراسمتان. انتخاب باغ تالار یا سالن عروسی یک مرحله حساس در برگزاری مراسم عروسی به حساب می آید.در انتخاب محل برگزاری عروسی علاوه بر زیبایی و فضای مطبوع باغ تالار باید به ویژگی های باغ تالار جشن عروسی توجه کرد.

امکانات و ویژگی های باغ تالار لوکس این باغ تالار را به مکانی مناسب برای برگزاری جشن های شما تبدیل میکند.نکات بسیار مهم در ویژگی باغ تالار لوکس وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

ورودی باغ تالار با قیمت مناسب

قیمت ورودی باغ تالار مجلل و لوکس در ایام سال متغیر است. با انتخاب تاریخ مناسب جشن عروسی خود از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

دسترسی مناسب به باغ تالار

دسترسی محل جشنتان را بسنجید آدرس و ترافیک راه را برای مهمانان در نظر بگیرید . این نکته در رسیدن مهمانان به جشن و شروع و خاتمه به موقع برنامه های شما موثر است.

پرسنل آموزش دیده

داشتن کادر پذیرایی آموزش دیده در دوره های هتل داری و پذیرایی و مهمان داری در باغ تالار عروسی از ویژگی های باغ تالار لوکس می باشد.

در صورت انتخاب باغ تالار یا سالن عروسی بدون توجه به مطابقت نیاز جشن در زمان اجرا دچار هزینه های ناخواسته و پیش بینی نشده ای خواهید شد که از اول قابل جلوگیری بوده اند. تصمیم صحیح در مورد انتخاب مناسب برگزاری جشن با نبود تجربه اجرایی در باغ تالار عروسی امری نیست که از عروس و داماد بتوان انتظار داشت که به تنهایی به بهترین نتیجه ممکن در انتخاب و قرارداد اجاره برسند.

بخصوص وقتی که مرجع دقیق اطلاعاتی در زمینه قیمت ها و تشریفات مجالس و نتیجه اجرای مراسم گذشته در هر سالن یا باغ تالار دسترس همه نیست. باغ تالار عروسی می بایست یک سالن بزرگ و مناسب داشته باشد و فضای کافی برای نشستن میهمانان و همچنین فضای کافی برای رقص و شادی مهمانان داشته باشد. سالن پذیرایی یا باغ تالار نه باید آنقدر بزرگ باشد که مهمانان شما در آن تعدادشان کم به نظر برسد و نباید آنقدر کوچک باشد که مهمانان شما تنگاتنگ یکدیگر بنشینند و معذب باشند. تالار تشریفات مجالس و عروسی می بایست زیبا و دلنشین باشد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید