loading

(راهنمای انتخاب آتلیه عروسی) از آنجایی که شب عروسی برای همه یک شب تکرار نشدنی و خاص است همه ما علاقه ثبت لحظه به لحظه آن داریم. از آماده شدن عروس و داماد در آرایشگاه تا آخر مراسم عروسی. به همین خاطر برای پیدا کردن یک آتلیه عروسی باید تلاش کنیم.

عکس و فیلم مجالس عروسی امروزه دچار تغییر و تحول شگرفی نسبت به گذشته شده است. و دارای آیتم های بسیاری است که عروس و دامادها با توجه به بودجه مورد نظرشان آنها را انتخاب میکنند.

 

روش های مناسب برای انتخاب آتلیه عروسی

برای انتخاب بهترین آتلیه عروسی و یک عکاس و فیلمبردار حرفه ای که بتواند مهمترین لحظات زندگیتان را در تصویر ها ثبت کند باید به نکات زیر توجه تمایید.

اولین قدم در در پیدا کردن یک آتلیه عروس و عکاس خوب پرس و جو کردن از دوستان و آشنایانی است که به تازگی ازدواج کرده اند. یکی دیگر از راه های یافتن آتلیه خوب عروسی مورد نظرتان مشاهده فیلم های کوتاهی است که در جشن عروسی بستگان یا آشنایانتان پخش می شود.

در صورتیکه کار آن گروه عکس برداری و تصویر برداری مورد پسندتان قرار گرفت می توانید اطلاعات تماسی که در آخر فیلم نمایش داده می شود را برداشته و به آتلیه شان مراجعه کنید.

به آرایشگاه های مختلف مراجعه کنید و از آنها پرس و جو کنید. زیرا بسیاری از آرایشگاه ها و عکاسان برای تبلیغ کارهایشان با یکدیگر همکاری می کنند. هم چنین می توانید به عکس های زده شده روی دیوار آرایشگاه ها و یا مشاهده آلبوم عروس و نمونه کارهایشان عکاس مورد نظرتان را پیدا کنید.

هنگام مراجعه به آتلیه عکاسی بعد از پسند عکس هایشان حتما تقاضا کنید تا چند نمونه از کلیپ های عروسیشان را نشانتان دهند تا در انتخاب تصویربردار بهتر تصمیم بگیرید.

تقریبا سه ماه قبل از عروسی برای رزرو آتلیه عروسیتان اقدام کنید بخصوص اگر قرار است مراسم عروسیتان در تعطیلات آخر هفته یا اعیاد برگزار شود. فراموش نکنید که فایل عکس هایتان را حتما بعد از مراسمتان دریافت کنید.

در صورتیکه به مرحله عقد قرارداد با آتلیه موردنظرتان رسیدید تمامی جزئیات را برای مدیریت ذکر کنید و لیستی از خواسته هایتان را تهیه کرده و به گروه عکاسی و تصویر برداری بدهید تا موردی را فراموش نکنند.

روش های مناسب برای انتخاب آتلیه عروسی

آیتم های آتلیه عروسی

همانطور که گفتیم عکس و فیلم مجالس عروسی امروزه دچار تغییر و تحول شگرفی نسبت به گذشته شده است. و دارای آیتم های بسیاری است مانند : عکس اسپرت سرمجلسی عروس و داماد و کلیپ اسپرت عروس و داماد در جزیره کیش و یا مناطق شمالی و مناطق کویری کشور که امروزه طرفدار زیادی دارند، یا فیلمبرداری 2 دوربینه، عکس های هوایی با هلی شات، کلیپ و عکسهای روز عروسی در باغ و عمارتهای مجلل و زیبا که با توجه به خواسته و سلیقه و بودجه مورد نظر عروس و دامادها انتخاب میشوند.

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *