loading

راز های خرید لباس عروس برای تشریفات عروسی


(راز های خرید لباس عروس برای تشریفات عروسی) اگر برای پیدا کردن لباس عروس شیک و جدید برای مراسم عروسی خود به مشکل بر خورده اید،آرامش خودتان را حفظ کنید و سپس به این مطالبی که میگوییم تا پایان بخوانید.
استرس و نگرانی برای خرید لباس عروسی کاملا طبیعی است اما بدون استرس هم می توان این روزها را سپری کرد، فقط کافی است به این نکات توجه داشته باشید تا بدون استرس بتوانید بهترین لباس عروس را بخرید.

نکات خرید لباس عروس

نکات مهم راز های خرید لباس عروس

از مهمترین قسمت های خرید قبل از عروسی به انتخاب لباس عروس است . بهتر است برای انتخاب لباس عروس خود به چیزی که در ذهن تان دارید فکر نکنید  و با توجه به اندامتان یک لباس عروس مناسب انتخاب کنید ، لباس عروسی که بتواند نقص های بدنی شما را بپوشاند تا بتوانید به یک عروس جذاب تبدیل شوید.

چقدر قرار است هزینه کنید؟!

قبل از خرید لباس عروس همیشه میزان بودجه تان را مشخص کنید.بطور معمول 10٪ از کل هزینه های عروسی را به لباس عروس اختصاص می دهند.اما اگر لباس عروس برایتان از دیگر بخش های عروسیتان مهم تر است می توانید درصد بیشتری را به این قسمت اختصاص دهید.

هر چه زود تر اقدام کنید

شما زمانی که حلقه ازدواج را بر دستتان می کنید باید به فکر لباس عروس خود باشید زیرا معمولا مرحله انتخاب تا سفارش لباس عروستان حدودا بین 6 ماه تا یکسال زمان می برد.
اگر قرار است لباس عروسی شما به دست یک طراح و خیاط ماهر دوخته شود حتما باید حداقل 6 ماه قبل اقدام به سفارش کنید.

تحقیق و پرس و جو کنید

قبل از اینکه سفارش دوخت خود را به یک مزون بدهید حتما قبل از وارد شدن به آن مزون درباره ی سبک دوخت و کار آنجا تحقیق کنید و پس از وارد شدن به مزون حتما درخواست کنید تا نمونه کارهای خود را نشانتان دهد.

همراهان خود را به یک یا دو نفر محدود کنید

معمولا عروس خانم ها برای انتخاب و خرید لباس عروس خود با تعداد زیادی از دوستان و خانواده خود به مزون می روند و ممکن است با مشکلات مختلفی روبرو شوند.
در این صورت باید به سلیقه ی هرکدام از همراهانتان یک لباس را پرو کرده و در نهایت وقت بسیاری را صرف پرو لباس کنید.
اگر دوست دارین که دوستان و اطرافیانتان لباس شما را قبل از روز عروسیتان ببینند می تواند به جای شرکت دادن آنها در هر جلسه از پرو لباستان آنها را به آخرین پرو دعوت کنید.

سایزبندی لباس

فراموش نکنید که سایزبندی دو خیاط و طراح یکی نمی شود.
ممکن است سایزی که یک طراح شما از اندامتان به شما می دهد 6 باشد ولی در مزونی دیگر و در لباسی با مدلی متفاوت این سایز تغییر کند.

لباس را در تنتان ببینید

پرو کردن یکی از ارکان خرید لباس عروس می باشد ممکن است طراح لباستان با توجه به اندام شما مدل های متفاوتی را به شما پیشنهاد دهد و شما در همان نگاه اول آن را نپسندید و دست رد به آن بزنید اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما آن را پرو کرده وب عد تصمیم بگیرید.
زیرا خیلی از لباس ها هستند که روی اندام بسیار متفاوت تر از آنچه هستند خود را نشان می دهند.بنابراین بدون پرو کردن لباس عروس, آن را رد نکنید.

لباس زیر مناسب برای لباس عروسی

از موارد مهم قبل از خرید عروسی خرید لباس زیر مناسب برای لباس عروس است . باید بدانید اگر لباس زیرتان مناسب نباشد ممکن است ظاهر لباس عروستان را بد نشان دهد .

لباس زیر تنگ موجب برآمدگی و فرو رفتگی در بدن می شود بنابراین دقت کنید که لباس زیرتان دقیقا اندازه بدنتان باشد تا اندام شما در لباس عروس بی نقص به نظر آید .اگریک لباس عروس تنگ انتخاب کرده اید باید بدانید،لباس زیرتان باید دقیقا اندازه بدنتان باشد زیرا در غیر اینصورت بند لباس زیر تان از زیر لباس برجسته می شود یا نوار آن سبب جمع شدن پوست و بالا و پایین رفتن لباس زیر و ایجاد حالت برآمدگی و تو رفتگی در ناحیه پشت و زیر سینه تان می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *