loading

ویژه ترین دکوراسیون مراسم عروسی

دکوراسیون مدرن عروسی

دکوراسیون مراسم عروسی

طراحی دکوراسیون مراسم عروسی تالارها و باغ تالارها در تمامی بخش‌های داخلی و خارجی از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای  برخوردار بوده و باید به صورت کاملا آراسته و منظم باشد تا زیبایی تالار و باغ تالارها را افزایش داده و خاص نمایند. در این مقاله که توسط تیم تشریفات عروسی و تشریفات لوکس لشکری تالیف شده است، به این مهم و فاکتورهایی که بر هرچه شکوه بیشتر مراسم عروسی افزوده خواهد کرد خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

 

ایده هایی برای دکوراسیون مدرن عروسی

دکوراسیون باغ تالارها و تالارهای پذیرایی جشن‌های عروسی و ازدواج کاملا باید لاکچری و مدرن باشند و جای هیچ بحث و سخنی را بر جای نگذارند واز تمامی جهات باید فوق‌العاده و بی نظیرباشند. از فاکتورهایی که بر زیبایی دکوراسیون مدرن عروسی افزوده خواهد کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

آویختن گل و درختچه

گل آرایی و استفاده از گلدان‌‌های گل، تاثیر بسزایی در آراستگی تالار و باغ تالارها داشته و باید از گل‌های زینتی مناسب استفاده کرد. در باغ تالارها می‌توان بیشتر از مکان‌های سرپوشیده‌ای چون تالار با استفاده از گلدان‌ها و درخچه‌های گل زیبایی و جلوه‌های خاصی به مکان برگزاری مراسم‌های شاد و جشن‌های عروسی بخشید.

 

چلچراغ های کریستالی

چلچراغ‌های کریستالی رنگی نیز می‌تواند به نوبه‌ی خود در زیبایی باغ تالارها تاثیر گذار بوده و فضایی رویایی و رومانتیکی را برای عروس و دامادهای جوان و مهمانان عزیزشان فراهم آورد تا بتوان شبی خاطره‌انگیز را در خاطرشان به یادگار گذاشت.

 

لامپ های حبابی با شکل های مختلف

لامپ‌ها حبابی رنگی و ریسه‌های رنگی نیز می‌توانند محوطه‌ی ورودی تالار و باغ تالارها را مزین و آراسته کرده و با یک حجمه از زیبایی و نورهای کلاسیک به استقبال مهمانان عزیز رفت.

 

چیدمان میز شام

چیدمان میز شام بسیار اهمیت داشته و باید به نحوی باشد که تمامی مهمانان دسترسی راحت و آسان به خوراکی‌ها و انواع غذا و دسرداشته باشند. تمامی نوشیدنی‌ها و میزان شام عروسی باید متناسب با تعداد مهمان‌ها بوده و رفاه عزیزان کاملا برقرار باشد.

 

چیدمان مبل عروس و داماد

جایگاه و مبل مناسب برای عروس و داماد عزیز بسیار مهم بوده و در کانون توجهات می‌باشد و به این نکته‌ی مهم همواره باید دقت داشت‌ که چیدمان آن ‌ها باید به زیبا و شکیل‌ترین طریق ممکن باشد‌.

 

آویختن روبان‌ها و یا گل‌ها از درختان

محوطه‌ی باغ تالارها را می‌توان با روبان‌های رنگی متناسب با تم مجلس به روی درختان مزین وآراسته ساخت و با گل آرایی ویژه و سبدهای گل طبیعی، میز مهمان‌ها و جایگاه ویژه‌ی عروس و داماد جوان را زیبا ساخت‌.

 

از اینکه تشریفات عقد لشکری را برگزیده‌اید و بیش از 17 سال است که به مجموعه تشریفات لوکس لشکری اعتماد کرده‌اید، بر خود می بالیم و بر رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان تاکید داشته و برای بدست آوردن این مهم در تلاشیم.

اینستاگرام ما

تشریفاتتشریفات عروسیتشریفات مجالسخدمات عروسی

تشریفات عروسیتشریفات مجالسخدمات عروسیخدمات مجالس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام وقتتون بخیر!

سوالی دارید ؟ پاسخگوی شما هستیم.

×