loading

ویژه ترین دکوراسیون مراسم عروسی

دکوراسیون مدرن عروسی

دکوراسیون مراسم عروسی

طراحی دکوراسیون مراسم عروسی تالارها و باغ تالارها در تمامی بخش‌های داخلی و خارجی از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای  برخوردار بوده و باید به صورت کاملا آراسته و منظم باشد تا زیبایی تالار و باغ تالارها را افزایش داده و خاص نمایند. در این مقاله که توسط تیم تشریفات عروسی و تشریفات لوکس لشکری تالیف شده است، به این مهم و فاکتورهایی که بر هرچه شکوه بیشتر مراسم عروسی افزوده خواهد کرد خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

 

ایده هایی برای دکوراسیون مدرن عروسی

دکوراسیون باغ تالارها و تالارهای پذیرایی جشن‌های عروسی و ازدواج کاملا باید لاکچری و مدرن باشند و جای هیچ بحث و سخنی را بر جای نگذارند واز تمامی جهات باید فوق‌العاده و بی نظیرباشند. از فاکتورهایی که بر زیبایی دکوراسیون مدرن عروسی افزوده خواهد کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

آویختن گل و درختچه

گل آرایی و استفاده از گلدان‌‌های گل، تاثیر بسزایی در آراستگی تالار و باغ تالارها داشته و باید از گل‌های زینتی مناسب استفاده کرد. در باغ تالارها می‌توان بیشتر از مکان‌های سرپوشیده‌ای چون تالار با استفاده از گلدان‌ها و درخچه‌های گل زیبایی و جلوه‌های خاصی به مکان برگزاری مراسم‌های شاد و جشن‌های عروسی بخشید.

 

چلچراغ های کریستالی

چلچراغ‌های کریستالی رنگی نیز می‌تواند به نوبه‌ی خود در زیبایی باغ تالارها تاثیر گذار بوده و فضایی رویایی و رومانتیکی را برای عروس و دامادهای جوان و مهمانان عزیزشان فراهم آورد تا بتوان شبی خاطره‌انگیز را در خاطرشان به یادگار گذاشت.

 

لامپ های حبابی با شکل های مختلف

لامپ‌ها حبابی رنگی و ریسه‌های رنگی نیز می‌توانند محوطه‌ی ورودی تالار و باغ تالارها را مزین و آراسته کرده و با یک حجمه از زیبایی و نورهای کلاسیک به استقبال مهمانان عزیز رفت.

 

چیدمان میز شام

چیدمان میز شام بسیار اهمیت داشته و باید به نحوی باشد که تمامی مهمانان دسترسی راحت و آسان به خوراکی‌ها و انواع غذا و دسرداشته باشند. تمامی نوشیدنی‌ها و میزان شام عروسی باید متناسب با تعداد مهمان‌ها بوده و رفاه عزیزان کاملا برقرار باشد.

 

چیدمان مبل عروس و داماد

جایگاه و مبل مناسب برای عروس و داماد عزیز بسیار مهم بوده و در کانون توجهات می‌باشد و به این نکته‌ی مهم همواره باید دقت داشت‌ که چیدمان آن ‌ها باید به زیبا و شکیل‌ترین طریق ممکن باشد‌.

 

آویختن روبان‌ها و یا گل‌ها از درختان

محوطه‌ی باغ تالارها را می‌توان با روبان‌های رنگی متناسب با تم مجلس به روی درختان مزین وآراسته ساخت و با گل آرایی ویژه و سبدهای گل طبیعی، میز مهمان‌ها و جایگاه ویژه‌ی عروس و داماد جوان را زیبا ساخت‌.

 

از اینکه تشریفات عقد لشکری را برگزیده‌اید و بیش از 17 سال است که به مجموعه تشریفات لوکس لشکری اعتماد کرده‌اید، بر خود می بالیم و بر رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان تاکید داشته و برای بدست آوردن این مهم در تلاشیم.

اینستاگرام ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *