instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
دکوراسیون عروسی مدرن و به روز

دکوراسیون عروسی مدرن و به روز

در میان تمامی هزینه هایی که برای کارت دعوت لباس عروس گروه موسیقی و دیگر موارد می کنید دکوراسیون عروسی مدرن نیز نیاز به وقت زیادی احتیاج دارد و هم چنین هزینه ای بیشتر.دکوراسیون عروسی مدرن شما در باغ تالار و یا باغ عروسی از عوامل موثر در زیبایی جشن شما می باشد. شما می توانید برای دکوراسیون عروسی به روز خود ایده هایی را که از قبل در ذهن خود دارید را عملی کنید.

دکوراسیون عروسی مدرن

ایده های دکوراسیون عروسی مدرن

روز عروسی یکی از خاص ترین اتفاقات ومهم ترین روز در زندگی هر شخصی است که بایستی به بهترین شکل ممکن و طبق سلیقه عروس و داماد برگزار شود تا خاطره آن همیشه در ذهنشان باقی بماند.

آویختن گل و درختچه

کسانی که به طبیعت علاقه مند هستند و از دیدن آن ها لذت می برند میتوانند در دکوراسیون عروسی خود از درختچه های کوچک وگل های آویزی استفاده کنند.با این دکور عروسی خود را متفاوت و جذاب بر گزار کنید.

چلچراغ های کریستالی

ترکیب کردن و هماهنگ کردن ظرف های غذا خوری و همچنین ظروف پذیرایی کریستالی،با چلچراغ های کریستالی این روش در حالی که ساده می باشد ولی خیلی کلاسیک و جالب می شود و هماهنگی خاصی در دید مهمانان ایجاد میکند.

استفاده از فانوس‌های کاغذی درخشان

این روش موقعی که مهمانان شام میخورند فضای سالن خیلی رمانتیک و زیبا می شود ایجاد روشنایی میز مهمانان به کمک فانوس ها خیلی جذاب می شود و این روش سبک بوهو می باشد و از دکوراسیون مناسب مراسم‌ شما خواهد بود.

لامپ های حبابی با شکل های مختلف

این ایده شاید سلیقه بیشتر زوج ها نباشد ولی این سبک بسیار کلاسیک می باشد و می تواند ترکیب متفاوتی روی میز شام قرار بگیرد.

چیدمان میز شام

میز شام یکی از مواردیست که در کیفیت مراسم عروسی تاثیر گذار است ، باید تمام تلاش برای زیبایی آن انجام شود.
قبل چیده شدن میز شام تشریفات ابتدا باید رومیزی مطابق با نمونه میز شام عروسی انتخاب شود. رومیزی هایی با نگین کاری، جلوه بیشتری دارد. ربان و پاپیون در قسمت پایین رومیزی باعث ایجاد میز شام زیبا میشود.

چیدمان مبل عروس و داماد

مبل عروس و داماد از مهم ترین چیدمان داخل سالن می باشد زیرا جایگاهی است بد از ورود مهمانان به سالن خیلی به چشم می آید و جایی است که مهمانان در آنجا عکس می گیرند.

لوگوی اسم عروس و داماد

می‌توانید لوگویی فلزی از اولین حرف عروس و داماد ایجاد کنید و آن را در نقاطی از تالار آویزان کنید. استفاده از چوب نیز برای ساخت اسم ها نیز مناسب خواهد بود.

آویختن روبان‌ها و یا گل‌ها از درختان

اگر عروسی در باغ برگزار می‌شود و یا مسیری رو به باغ در آن وجود دارد، می‌توانید گل‌ها و روبان‌های سفیدی را از درختان آویزان کنید؛ خواهید دید که حال و هوایی رویایی در فضا موج خواهد زد.

نیازی نیست که حتما از تزئینات و دکوری های گران قیمت استفاده کنید می توانید از وسایل ساده تر و همچنین ارزان قیمت تر هم ایده بگیرید.

در همین رابطه می توانید مقاله :” دکوراسیون باغ تالار “را نیز مطالعه نمایید

ساخت گلدان های رنگی

قرار دادن ریسه های روشن در قوطی های شیشه ای

استفاده از جا شمعی

چیدن گل روی میزها به شکل قلب

استفاده از توپ های گل مصنوعی و آویز آن از سقف

گره زدن تور به شکل پاپیون در پشت صندلی ها

و بسیاری موارد ریز و درشت دیگر

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید