aparat  instagram linkedin  facebook  twitter پيام لشکری 09121013235
دکوراسیون باغ تالار  و اهمیت آن در مراسم عروسی

دکوراسیون باغ تالار و اهمیت آن در مراسم عروسی

دکوراسیون باغ تالار عروسی از قسمت های مهم آن ورودی باغ تالار عروسی که اولین تصویر از جشن عقد و عروسی است و به خوبی در ذهن مهمان ها می ماند پس قطعا باید برای دکوراسیون و طراحی آن وقت و هزینه بیشتری صرف کرد.

امیدوارم که این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد و از آن بتوانید برای دکوراسیون باغ تالار عروسی خود استفاده کنید.

دکوراسیون باغ تالار

ایده های جالب در کوراسیون باغ تالار

ایده هایی انگیزه بخش جهت تزئین و دیزاین باغ تالار و فضاهای باز جهت برگزاری مراسم عروسی را میتوانید در این قسمت مشاهده کنید. انجام مراسم در فضاهای باز و باغ تالار با دکوراسیون مدرن زیبایی های خاص خود را به همراه دارد.

تزیین و دکوراسیون ورودی باغ تالار 

  •  دکوراسیون ورودی باغ تالار عروسی با چراغ های رنگی
  • دکوراسیون ورودی باغ تالار عروسی با شاخه های خشک
  •  دکوراسیون ورودی باغ تالار عروسی با پرده و روبان
  • دکوراسیون ورودی باغ تالار عروسی با گل های آویزان
  •  دکوراسیون ورودی باغ تالار عروسی با تونل نور

 

گل آرایی باغ تالار و میز های غذاخوری

راه های بسیاری برای استفاده از گل در دکوراسیون عروسی شما وجود دارد.قرار دادن یک شکوفه تک در بشقاب های میز غذاخوری یا پراکندگی گلبرگ ها روی میز حلقه یا آویز گل یا گل هلی پیچیده به اطراف ستون ها می تواند در زیبایی میز غذاخوری سالن بسیار موثر باشد.گل ها همیشه باعث لطافت هر چه بیشتر محیط اطراف می شوند و تاثیر بسیار مثبت روحی و روانی بر روی مهمانان می گذارد.

شمع آرایی

به کار بردن شمع در دکوراسیون باغ تالار می تواند یه نور ملایم و رایحه ای خوشبو در فضای سالن ایجاد نماید.شمع آرایی در اروپا امری قدیمی و سنتی است که در از شمع برای تزئین مراسم استفاده می شده است. در ایران نیز از شمع و جاشمعی های زیبا و کلاسیک برای مراسم های ویژه و تشریفاتی استفاده می شود.

امروزه در برگزاری مراسم عروسی در ایران از شمع آرایی روی میزهای طرح دار و به صورت طبقاتی که به بار شع یا میز یادبود معروف است، استفاده میشود.

پوشش صندلی های عروسی

برای پوشش دادن صندلی های عروسی روش ها و تزئینات مختلفی وجود دارد و همچنین میتوانید دکوراسیون آن را خودتان مشخص کنید زیرا چیدمان و پوشش صندلی ها جلوه بخصوصی در سالن عروسی شما دارد.

هزینه دکورایسون باغ تالار

با توجه با هزینه های بالای اجرا و طراحی دکورایسون برای باغ تالار و تالار های عروسی بهتر است در ابتدا روی گزینه های مهمتر معتوف شوید مثل غذا و مکان و آرامش مهمان و در صورتی که شرایط مالی جهت برقراری یک دکوراسیون شیک برای باغ تالار عروسی تان محیا بود این کار را هم در دستور کار قرار دهید.

انتخاب دکوراسیون باغ تالار در نهایت به سلیقه شخصی و میزان بودجه شما بستگی دارد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید