دور دور بعد از عروسی ؛ پایان یک شب پر خاطره

دور دور بعد از عروسی ؛ پایان یک شب پر خاطره

دور دور بعد از عروسی

تشریفات و خدمات مجالس لشکری، ‌یکی از بزرگترین و منحصربه‌فردترین تشریفات و خدمات مجالس لوکس در زمینه برگزاری مراسم عقد، نامزدی، حنابندان، ازدواج و عروسی می‌باشد. کلیه خدماتی که در تشریفات مجالس لشکری ارائه می‌شوند، درجه یک و باکیفیت مرغوب می‌‌باشند. تشریفات لشکری این امکان را دراختیار شما خوبان قرار می‌دهند که با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین میزان بودجه خود جشن‌های عروسی و نامزدی خودرا در تالار و یا باغ و باغ تالارهای شیک و مدرن لشکری برگزار کرده و شبی خاطر انگیز را برای خود و اقوام نزدیک و آشنایانتان رقم بزنید. در این مقاله که توسط تیم محتوا تشریفات لوکس لشکری تالیف شده است، به دور دور بعد از عروسی یا عروس برون میپردازیم. همراه ما باشید.

 

دور دور بعد از عروسی

دور دور بعد از عروسی

 

دور دور بعد از عروسی

جشن‌های ازدواج یکی از مهیج و شادترین جشن‌هایی می‌‌باشد که برای افراد از جایگاه با ارزش و ویژه‌ای برخوردار است. محیط تالار و باغ و باغ تالارها به گونه‌ای است که هرچقدر هم صدای موزیک بسیار باشد هیج گونه مشکلی وجود نخواهد داشت و هم چنین موجب ناراحتی کسی نخواهد بود.

اما یک نکته بسیار مهمی وجود دارد که تشریفات لشکری تصمیم به بیان این مهم داشته است. پس از اتمام جشن و به پایان رسیدن مجالس، عروس و داماد به همراه ساقدوش‌ها وهم چنین اقوام نزدیک به سمت منزل داماد حرکت می‌کنند.

اگر چه مراسم عروس بران از گذشته تا به امروز مرسوم بوده است، ولی در گذشته عروس بران به صورت امروزی نبوده و موجب آزار و اذیت کسی را نبوده است.

معمولا جشن‌های عروسی در پاسی از شب به پایان می‌رسد و حرکت با کاروان عروس در خیابان‌های شهری با صدای موزیک بسیار و بوق‌های ممتد و توقف کردن و رقصیدن در میان خیابان وجه مناسبی ندارد و علاوه بر آلودگی صوتی موجب ترافیک‌های شدید داخل شهری نیز می‌شود.

تشریفات لشکری از شما عزیزان که در آستانه جشن عروسی و ازدواج می‌باشید خواهشمند است رفتار خود را در این زمینه تغییر داده و به حقوق شهروندی دیگران و خودتان نهایت احترام را بگذارید و شادی و رقص و پای کوبی خود را در سالن عروسی و یا بعد از عروسی به منزل داماد منتقل کرده و با خیال آسوده از جشن عروسی عزیزانتان لذت ببرید.

 

دور دور بعد از عروسی

دور دور بعد از عروسی

 

تشریفات و تشریفات عروسی لشکری برای تمامی زوج‌های جوان آرزوی سعادت و خوشبختی داشته و آماده خدمت گزاری برای تمامی مجالس مربوط به ازدواج و عروسی و هم‌چنین سالگرد‌های ازدواج برای شما عزیزان می‌باشد و برای حفظ آبروی شما خوبان از هیچ تلاشی دریغ نکرده و جهت رفاه شما خوبان در تلاش است.

برای مطالعه مقاله انتخاب تور عروس اینجا کلیک کنید

یک دیدگاه

  1. […] مطالعه مقاله دور دور بعد از عروسی اینجا کیلک […]

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید