instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
دسته گل عروس جدید و شیک

دسته گل عروس جدید و شیک

دسته گل عروس یکی از مهم ترین موارد در تشریفات مجالس عروسی به حساب می آید. دسته گل خود را طوری انتخاب کنید که در فیلم یا عکس های عروسی خود چشمگیر باشد و با تزئينات باغ تالار مراسمتان هماهنگ باشد.
در این مقاله سعی داریم اطلاعات مختصر و کاربردی را ارائه دهیم و شما را در انتخاب دسته گلی مناسب برای مراسم عروسیتان راهنمایی کنیم.

دسته گل عروس

چگونه دسته گل عروسی جدید و مدرن انتخاب کنیم؟

دسته گل عروس یکی از بخشهای مهم جدا نشدنی در مراسم عروسی است و آرزوی هر عروسی است که در مراسم عروسی خود دسته گلی شیک و مدرن و زیبا در دست بگیرد و در مراسم به چشم تمام مهمانان بیاید. دسته گل از مهم ترین ملزومات عروس است که نقش بسزایی در زیبا جلوه دادن آن در شب عروسی دارد و باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید.

معانی گل های بکار رفته در دسته گل شما

هرگل دارای معانی مختلفی در دسته گل عروسی شما دارد حتی تعداد شاخه های گل شما هم میتواند معنی دار باشد.اگر در انتخاب دسته گل خود وسواس دارید و برایتان مهم می باشد می توانید از ایده های زیر انتخاب کنید.انتخاب گل رز سفید برای عروسی مجلل و تشریفاتی مناسب می باشد

رُز صورتی

دارای نماد متانت آراستگی و شیدایی می باشد.صورتی تیره معمولا از قدیم نماد قدردانی و سپاسگزاری بوده است. صورتی روشن نماد نجابت و ملایمت آغشته با تحسین و تمجید است. صورتی روشن را می توان برای ابراز همدردی استفاده کرد.

گل نخود شیرین(sweet pea)

بوی این گل شیرین است و میتوانید با ترکیب کردن با گل های دیگر دسته گل عروسی خود را زیبا کنید.

هماهنگی دسته گل با لباس عروسی

هنگام انتخاب دسته گل به این نکته توجه داشته داشته باشید که با لباس عروسی خود مطابقت داشته باشد. باتوجه به سبک لباس عروستان دسته گل خود را سفارش دهید.اگر می خواهید جلوی لباس شما خیلی به چشم بیاید مدل دسته گل عروس کوچکی انتخاب کنید، اگر قسمت دامن لباس شما ساده است مدلی انتخاب کنید که گل هایی به صورت آویزان وآبشاری داشته باشد.سعی کنید دسته گل های فصل را انتخاب کنید

انتخاب گل با توجه به تم و فصل عروسیتان

گل های فصل ، نه تنها تازه تر و ارزان تر هستند ، بلکه با محیط و آب و هوا نیز سازگاری بیشتری دارند. مدل دسته گل رُز در فصل تابستان، گل های لاله و نرگس در  فصل بهار ، زنبق در فصل پاییز و نیلوفر در فصل زمستان بسیار مناسب هستند.گل های مقاوم را انتخاب کنید. گل هایی را  برای دسته گل عروس  انتخاب کنید که به آسانی پژمرده نشوند و بتوانند ساعتها بدون آب تر و تازه  باقی بمانند.در حالیکه گل رز آبی و گل هایی با رنگ نارنجی , قرمز و زرد برای عروسی در فصل پاییز مناسب می باشد.

هم چنین دسته گل آبی , صورتی و سبز برای عروسی در فصل بهار و فضایی باز مانند باغ تالار مناسب مناسب می باشد.در این فصل شما انتخاب های بیشتری برای دسته گل عروسیتان خواهید داشت.

ایده گرفتن از گل آرایتان

از گل آرایتان بخواهید که نمونه کارهای خود را به شما نشان دهید تا هم از کارش اطمینان خاطر پیدا کنید و هم از نمونه کارهای سابقش ایده جمع آوری کنید.مشاهده مجلات و سایتهای مرتبط با دسته گل عروس و ایده گرفتن ار آنها
شما می توانید مجلات کاتالوگ یا سایتهای مختلف را مشاهده کرده و مدل های مورد علاقه تان را جمع آوری کنید و با مشورت گل آرایتان از آتها در تزتینات دسته گل عروسیتان استفاده کنید.

انتخاب مدل دسته گل با توجه به موضوع و تشریفات مجالس عروسی یه نکته مهم محسوب می شود.توجه به این نکته انتخاب شما را در رنگ گل ها آسان تر می کند.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید