loading

نکاتی در مورد خدمات مجالس

خدمات مجالس پیام لشکری

 

برگزاری مجالس متنوع و مختلف یکی از کارهای دشواری است که از عهده‌ی افراد خارج بوده و باید خدمات مجالس را حتما به افراد متخصص و داری تبحر در این زمبنه ‌واگذار کرد.

در انتخاب یک موسسه‌ی معتبر برای برگزاری مجالس تجربه و داشتن سابقه کاری و حرفه‌ای حرف اول را می‌زند. تشریفات مجالس لشکری نزدیک به دو دهه سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی برگزاری مجالس مختلف را داشته و آماده‌ی خدمت رسانی به شما خوبان می‌باشد.

خدمات مجالس تنوع بسیاری داشته و به نوع مجالس بستگی دارد و در ابتدا نوع مجالس را برایتان شرح می‌دهیم:

جشنواره‌ها

همایش‌های علمی و آموزشی

سمینارهای ارگان‌های دولتی و خصوصی

مراسم و مجالس ترحیم

جشن‌های تولد

مجالس یاد بود

جشن‌های فارغ التحصیلی

جشن‌های روز دانشجویی

مراسم وجشن‌های پایان سال شرکت‌ها

و سایر مجالس

 

خدمات مجالس و تشریفات مجالس برای هر یک از مجالس فوق متفاوت و ویژه می‌باشند و در ادامه‌ی این مقاله به طور کلی به خدمات مجالسی که در مراسم فوق ارائه داده می‌شود اشاره می‌کنیم.

 

پذیرایی:

پذیرایی یکی از خدملت مجالسی است که برای تمامی مجالس گفته شده متفات و بسیار متنوع می‌باشد. مثلا در برخی از مراسمات مثل مراسم ترحیم و یاد بود نیازمند پذیرایی با نوشیدنی داغ مثل چای و قهوه بوده و در فصل‌های گرم، شربت و آب میوه‌های خنک ‌جایگزین چای و نوشیدنی‌های داغ می‌شود و یا در سمینارها و جشنواره‌ها از بسته بندی میوه برای پذیرایی استفاده می‌شود. برای انتخاب فینگرفودهای مناسب نیز برای پذیرایی باید به این نکات توجه داشت و پرسنل پذیرایی باید افرادی کارازموده و دقیق باشند و تمامی میزهای پذیرایی را مدام شارژ نمایند.

 

گروه موسیقی:

تمامی مجالس نیازمند گروه موسیقی می‌باشند. به عنوان مثال در زمان قبل از شروع سمینار موسیقی ملایم و بی کلام فضای مراسم را بهتر و قابل تامل می‌‌کند و یا برای مراسم ترحیم و یاد بود صوت قران ضروری است و باید افرادی در این زمینه فعالیت داشته و بر آن نظارت کنند.

گل آرایی:

در تمامی خدمات مجالس گل آرایی ضرورت داشته و فضای شما را شیک و مجلل جلوه می‌دهد. مثلا جایگاه ویژه‌ی سخنرانی در سمینار و جشنواره‌ها باید با گل‌های زیبا آراسته گردد‌. استفاده از گل‌های متناسب با فصل و با رنگ‌های متنلسب، هارمونی ویژه و شکیلی را ایجاد می نماید و به مراسم جلوه زیباتری می‌دهد.

 

سرو شام:

شام باید توسط آشپزهای ماهر و متناسب با سلیقه‌ی افراد و ذائقه‌ی اکثریت پخته و آماده گردد و کلیه‌ی مواد اولیه‌ی تهیه‌ی شام‌ باید مرغوب و با کیفیت بوده و طعم و مزه‌ی لذیذی را برای مهمانان داشته باشد. شما عزیزان می توانید متناسب با میزان بودجه و سرمایه خود‌ برای خدمات مجالس و تشریفات مراسم خود از لیست منوی خدمات مجالس و تشریفات لوکس لشکری انواع غدا و مخلفات و دسرها و نوشیدنی‌های سالم را انتخاب نمایید.

 

از دوستان عزیزی که خواستار برگزاری مجالس خود در خدمات عروسی  و تشریفات مجالس ‌لشکری می‌باشند خواهشمندیم که قدری زودتر از زمان برگزاری مجالس به تشریفات مجالس و تشریفات عروسی لشکری مراجعه کرده و با پرسنل خدمات مجالس و تیم‌ مشاوره گفت و گو کرده و نوع مجلس و خدمات مورد نیاز خود را انتحاب کرده و ضمن بازدید از تالار و باغ تالار و سالن‌های برگزاری مجالس تشریفات لوکس لشکری اطلاعات دقیقی در زمینه‌ی قیمت و تعرفه‌های خدمات مجالس تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لشکری کسب نمایید.

اینستاگرام ما