loading

خدمات عروسی

خدمات عروسی

 

برگزاری مراسمات ازدواج و عروسی امروزه به دلیل عدم داشتن فضا و زمان کافی برای خانواده‌ها دشوار بوده و افراد به تنهایی نمی‌توانند مسئولیت برگزاری جشن‌های ازدواج و عروسی را به عهده بگیرند. خدمات عروسی و تشریفات عروسی لشکری یکی از لاکچری ترین موسساتی است که برگزاری جشن‌های ازدواج و عروسی زوج‌های جوان را به عهده گرفته و به بهترین شکل و شکوه ممکن برگزار می‌نماید.

خدمات عروسی و تشریفات مجالس لشکری شامل تمامی خدماتی است که یک جشن عروس مدرن نیاز دارد. از کوچک‌ترین خدمات گرفته تا بزرگ ترین آن‌ها و در ادامه هر یک از این خدمات را برایتان به مختصر شرح می‌دهیم.

باغ و باغ‌تالار و تالارهای پیام لشکری:

باغ تالارهای خدمات عروسی و تشریفات مجالس لشکری، نزدیک‌ترین باغ‌های ممکن در شهر تهران بوده و با رزرو آن‌ها مشکلاتی از قبیل طی مسافت طولانی و ترافیک نخواهید داشت و در زمان مناسب مهمان‌ها می‌توانند به جشن‌عروسی شما آمده و مشکل رفت وآمد نداشته باشند. تالارهای تشریفات و خدمات مجالس لشکری با ظرفیت بالا و سالن‌های لاکچری و سالن‌های پذیرایی لوکس، آماده‌ی برگزاری مراسم‌های شما می‌باشد.

 

پارکینگ اختصاصی پیام لشکری:

مراقبت از اتومبیل‌های مهمانان شما عزیزان از تشریفات ویژه‌ی خدمات عروسی لشکری است و آسایش و رفاه مهمانان شما هدف اصلی ما در ارائه‌ی خدمات لوکس و حرفه‌ای بوده و پارکبانان با اخلاق و وظیفه شانس ما از مهمانان شما خوبان استقبال گرم به عمل می‌آورند.

 

گل آرایی باغ تالار و تالارها:

گل نقش اساسی در خدمات عروسی و خدمات مجالس داشته و زیبایی منحصر به فردی را به مجالس عروسی و ازدواج شما می‌بخشد. از این‌جهت تیم گل آرایی و تشریفات عروسی لشکری بدین نکته توجه داشته و برای جایگاه ویژه‌ی عروس و داماد، میز مهمانان، میزهای پذیرایی و شام، ورودی تالار و راهروها از نظر گل‌آرایی سنگ تمام گذاشته و مکانی رمانتیک را برایتان ایجاد می‌نمایند.

 

پذیرایی:

پذیرایی تاثیر به سزایی در آبرومندانه بودن مجالس عروسی داشته و خدمات عروسی و تشریفات لوکس لشکری افراد کارآزموده و مجربی را جهت پذیرایی از مهمانان عزیز شما انتخاب کرده و بر عملکردآ نان نظارت دقیقی داشته و دارد.

 

نورپردازی:

وجود نور در تالارها و باغ تالارها بسیارمهم بوده و به هیچ عنوان نباید محیط‌ها تاریک و دلگیر باشند. استفاده از شمع آرایی نیز بر زیبایی و فضای رمانتیک و ملایم تاثیر گذار بوده و باید مورد توجه قرار گیرد که تشریفات لوکس و خدمات مجالس لشکری بر این مهم تاکید داشته است.

 

مزون‌های لباس عروس و داماد و ساقدوش‌ها:

تشریفات عروسی لشکری با هدف صرفه جویی در زمان و هزینه‌های اضافی، کلیه‌ی خدمات مریوط به عروسی را داراست. یکی از این خدمات مربوط به مزون لباس‌هاست و خیاطان و طراحان لباس تحصیلکرده ما با مدارک بین المللی در این زمینه از شما خوبان استقبال کرده و لباس‌های مناسب استایل شما برایتان تهیه کرده و ارائه مید‌هند.

‌خدمات عروسی لشکری شامل موارد بسیاری بوده و در ادامه آن‌ها را به صورت تیتر وار برایتان بیان می‌کنیم:

  • گروه موسیقی و دی جی
  • گروه فیلم برداری و عکس بردای
  • رقص نور
  • پشتبانی و مشاوره خدمات عروسی
  • عکاسایی فرمالیته عروسی
  • شمع آرایی
  • کریستال ارایی
  • گل آرایی
  • و سایر خدمات ویژه

از اینکه به تشریفات عروسی و تشریفات مجالس لشکری اطمینان کرده‌اید بسیار خرسند بوده و لحظات خوشی را برای شما خوبان آرزومندیم.

برای بازدید از تالار و باغ تالارهای لشکری می‌توانید به صورت حضوری تشریف آورده و از تعرفه و قیمت‌های خدمات عروسی لوکس لشکری نیز آگاهی به دست آورید.

اینستاگرام ما