instagram    aparat  pinterest  linkedin  facebook  twitter پيام لشکري 09121013235
خدمات عروسی و تشریفات مدرن در ایران

خدمات عروسی و تشریفات مدرن در ایران

(خدمات عروسی و تشریفات مدرن در ایران) برگزاری مراسم عروسی در فضاهای باز مانند باغ تالار و باغ عروسی مشکلات خاص خودش را دارد که همین سختی ها باعث می شود تا استرس زیادی را به برگزار کننده مراسم وارد کند. اما در کنار همگی این خستگی و استرس ها از زیبایی خاصی نیز برخوردار است.
بنابراین بهتر است تا برگزاری چنین مراسم هایی را به افراد با تجربه و حرفه ای سپرده و از جشن عروسی خود لذت کافی را ببرید.خدمات عروسی در ایران و انتخاب بهترین تالار عروسی را میتوانید از تشریفات عروسی پیام لشکری بهره مند گردید.

خدمات عروسی در ایران

خدمات و تشریفات مدرن عروسی

انتخاب بهترین تالار عروسی در تهران و همچنین ایده های فراوانی برای هر چه زیباتر و باشکوه تر ساختن مراسم عروسیتان وجود دارد که در این قسمت به آنها می پردازیم:

نحوه ی چیدمان میز و صندلی ها

این چیدمان از نظر روانشناسان رابطه ای مستقیم با چگونگی برگزاری مراسم سرد برگزار شدن و یا گرم برگزار شدن آن دارد.
بطور مثال هرچه صندلی نزدیکتر به هم چیده شوند و فاصله ی کمتری از یکدیگر داشته باشند به دلیل نزدیکی مهمانان به یکدیگر مراسم گرم تر برگزار خواهد شد.در کنار این مسئله این نکته را نیز باید مورد توجه قرار داد که می بایت فضای کافی را نیز برای رفت و آمد مهمانان در نظر گرفت.

و همچنین طراحی میز و صندلی ها و رنگ و نحوه قرار گرفتن آنها در کنار یکدیگر و بطور خلاصه چیدمان میز و صندلی ها در خدمات تشریفات مدرن عروسی از اهمیت زیادی در زیبایی دکوراسیون تالار عروسی برخوردار است.

ورودی باغ تالار

این گزینه یکی از مهمتریم بخش های عروسی ورودی باغ تالار و همچنین ورودی عروس داماد به باغ تالار به شمار می رود زیرا اولین جایی است که مورد توجه مهانانتان قرار خواهد گرفت. ورودی باغ تالار اولین جایی است که به چشم مهمانان می آید زیبایی آن از نکات بسیار مهم است. هرچه جلوه ورودی باغ تالار بیشتر باشد تالار نیز شیک تر و زیباتر به چشم می آید. ورودی باغ تالار در چشمان مهمانان نقش زیادی ایفا می کند. ورودی باغ تالار عروسی میتواند تاثیر خیلی زیادی در شکوه و زیبایی تالار داشته باشد.

جایگاه برش کیک

برش کیک توسط عروس و داماد از هیجان انگیز ترین بخش های یک عروسی مدرن است.هم چنین جایگاهی که عروس و داماد در آن کیک را به همراه یکدیگر برش می دهند نیز بسیار حائز اهمیت است.این جایگاه می بایست رو به مهمانان بوده و همچنین نزدیک به جایگاه عروس و داماد تا بیش از پیش نیز به جایگاه عروس و داماد زیبایی ببخشد.

کیک مراسم عروسی نقش مهمی در فرهنگ ایرانی پیدا کرده است. از مراسم جذابی که با بریدن کیک عروسی برگزار می شود مراسم رقص چاقو است که رقص آن توسط یکی از نزدیکان عروس و معمولا خواهر عروس آن را برگزار می کند. این رقص آنقدر ادامه پیدا می کند تا چاقو به دست داماد و عروس برسد.

جایگاه عروس و داماد

این قسمت می بایست در مقایسه به دیگر قسمت های عروسی کاملا متفاوت بوده و بسیار جلب توجه کند.می توان با تزئینات خاص این قسمت را کاملا متفاوت و خاص جلوه داد.جایگاه عروس و داماد را میتوان با گل آرایی و تزیین جایگاه آنان را بسیار زیبا کرد وهمچنین  ایده های شیکی و متنوعی وجود دارد که در آن ها از تور پارچه ساتن گل طبیعی و مصنوعی شمع و … استفاده میشود.

گروه پیام لشکری انواع خدمات عروسی و تشریفات مدرن جشن های شما را با بالاترین استانداردها و جذابیت ها به انجام خواهد رساند.در صورت تمایل می توانید جهت راهنمایی و مشاور با ما در تماس باشید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید