loading

مراسم عروسی خصوصی باشد بهتر است یا عمومی؟

جشن عروسی

مراسم عروسی خصوصی

شما برای جشن‌های ازدواج و مراسم عروسی خصوصی خود چه افرادی را دعوت می‌کنید؟ اولویت اول شما برای دعوت مهمان‌های مراسم عروسی چه کسانی هستند؟ همانطور که می‌دانید دعوت کردن از مهمان‌های جشن عروسی جزو مهم‌ترین مسائلی است که باید نهایت دقت را در این زمینه داشت .

امروزه برگزاری جشن‌های عروسی از عهده‌ی خانواده‌ها و یا عروس و دامادهای جوان خارج بوده و برگزاری آن را به موسسات و تشریفات برگزارکننده مجالس واگذار می‌نمایند. چرا که این مراسمات تنها یک شب بوده و ریسک پذیر نمی‌باشند.

اگر انتخاب شما تشریفات و تشریفات عروسی لوکس لشکری است باید بهتان تبریک بگویم. چون مناسب‌ترین گزینه را از تمامی جهات انتخاب کرده‌اید و شاهد بهترین‌ها خواهید بود. در ادامه می‌خواهیم درباره‌ی جشن عروسی خصوصی و غیرخصوصی صحبت کنیم همراه ما باشید.

 

جشن عروسی خصوصی و عمومی

برگزاری مراسماتازدواج امروزه برای افراد از نظر اقتصادی بسیار دشوار می‌باشد. اگر در زمینه هزینه‌های مجالس عروسی مشکلات مالی داشته باشید بهترین راه این است که مجالس عروسی خود را به صورت خصوصی برگزار کرده و فقط از اقوام درجه یک خود برای شرکت در جشن عروسی خود و یا عزیزانتان دعوت به عمل آورید. در این صورت مقدار بسیار زیادی در هزینه‌های برگزاری جشن عروسی صرفه جویی می‌شود.

بسیاری از شخصیت‌های معروف، سلبریتی‌ها و آنانی که چهره‌ی آشنایی در بین مردم دارند خواستار برگزاری مجالس عروسی خود به صورت خصوصی می‌باشند. تشریفات و خدمات مجالس لشکری از این افراد به گرمی استقبال کرده و جشن عروسی باشکوه و درخوری را برایشان به صورت خصوصی برگزار می‌نماید.

 

تفاوت جشن‌های عروسی خصوصی و غیرخصوصی در تعداد مهمان‌هاست. در جشن عروسی خصوصی تنها اقوام درجه یک مثل پدر و مادر، خواهر و برادر و خاله وعمه‌ها و دایی و عموها و دوستان صمیمی شرکت دارند. در مجالس عروسی غیر خصوصی اقوام دور و همسایه‌ها و دوستانی که رابطه چندان صمیمی نیز ندارند و همکارهای عروس و داماد نیز دعوت می‌شود و طبعا هزینه‌های برگزاری مجالس به صورت غیر خصوصی بسیار می‌شود.

اینکه مراسم عروسی خود را به چه صورت برگزار کنید به عهده‌ی شماست و تصمیم گیرنده اصلی خودتان می‌باشید . خدمات مجالس و تشریفات مجالس لوکس لشکری وظیفه‌ی خود می داند که در هر شرایطی بهترین‌ها را برای شما عزیران مهیا ساخته و شبی خاطره‌انگیز را در خاطرتان ثبت نماید.

 

برگزاری مراسمات عروسی خصوصی در باغ تالارها و فضاهای باز بسیار مناسب‌تر بوده و جو صمیمی را ایجاد می‌نماید و البته به فصل برگزاری جشن‌های عروسی نیز بستگی دارد.

 

از اینکه تشریفات و خدمات عروسی لشکری را برگزیده اید بسیارخرسندیم و برایتان سعادت و خوشبختی آرزومندیم. موسسه برگزارکننده مراسم تشریفات عروسی لوکس لشکری در تمامی روزهای هفته و ساعات آماده‌ی مشاوره و پشتیبانی از شما عزیزان می‌باشد. برای این خدمات کافی است با تماس تلفنی و یا حضور فیزیکی در باغ تالار و تالارهای پذیرایی از تعرفه قیمت خدمات و تدارکات ویژه تشریفات لوکس لشکری اطلاعات و آگاهی کسب نمایید.

 

اینستاگرام ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *