loading

جذاب ترین ایده ها برای برگزاری جشن تولد بزرگسالان


( خلاقیت در تولد بزرگسالان )

این مسئله که شخصی 10 سال یا 30 سال دارد مسئله بی اهمیتی است، در زمانی که روز تولد او باشد. آن روز جشنی است که برای هرشخص بهترین روز زندگی‌اش است. فارغ از سن، سال وجنسیت. پس وقتی برای عزیزان خود جشن تولد برگزار می‌کنیم باید تمامی سعی وتلاش خود را بکار گیریم تا به بهترین شکل ممکن مراسم برگزار شود.

مراسم تولد افراد بزرگسال نیز باید خلاقانه و متفاوت باشد‌. تشریفات عروسی و خدمات مجالس لوکس لشکری، در تلاش است که این تفاوت و ابداع خلاقیت را به بهترین شکل‌های ممکن برای شما عزیزان رقم بزنند تا شبی ماندگار از تشریفات لوکس لشکری در خاطر داشته باشید.

 

 

خلاقیت در تولد بزرگسالان

خلاقیت در تولد بزرگسالان

 

خلاقیت در برگزاری جشن تولد

برای داشتن تم مناسب با افراد بزرگسال، باید خلاقیت بیشتری به خرج داد و تم‌ها نباید حالت کودکانه و تکراری داشته باشند. برای انجام این کار می‌توانید با مشاوران ما در تشریفات مجالس لوکس لشکری تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی را برای برگزاری این جشن با شکوه داشته باشند.

هرفردی گلِ موردعلاقه ای دارد. اگر شخص متولد به گل رزآبی علاقه شدیدی داشت، بهتر است در دیزاین و طراحی دکور و همچنین تم از این گل استفاده کنید.

پرسنل خدمات لوکس لشکری، با ساخت جعبه‌های کادو به زیباترین شکل ممکن، جعبه های کادویی به تعداد بالا برای تمامی مهمانان تدارک دیده اند تا آرایش و نظم خاصی را به میز هدایا هدیه دهد.

اگر قصد سورپرایزکردن شخص متولد و غافلگیری ناگهانی او را دارید، توصیه می‌کنیم در مراسم ورود شخص به محل برگزاری جشن، از آتش بازی مختصری استفاده کنید. چون جشن شما را مهیج و لذت بخش‌تر می‌کند. ( برای خواندن مقاله خلاقیت در جشن تولد کودکان، اینجا کلیک کنید. )

نکاتی که یک جشن را باشکوه می‌سازد

جشن تولد هر شخص، روز مختص او می‌باشد. بهتر است کلیه خوراکی ها و غذاهای مورد علاقه او تدارک دیده شود.  به عنوان مثال اگر شخص متولد عاشق دونات شکلاتی است، با باکس تزئین شده‌ای پر از دونات شکلاتی اورا غافلگیر کنید‌.

تشریفات لشکری گیفت تولد را به شما پیشنهاد می‌کند که هم نهایت ادب و احترام را نسبت به مهمانان به جا آوردید وهم باعث هرچه بیشتر خوش گذشتن به مهمانان عزیز باشید.

برای هیجان انگیزتر شدن مراسم تولد، بهتر است مهمان ویژه‌ای نیز در این مراسم دعوت کنید. به عنوان مثال کمدین یا نوازنده مورد علاقه شخص متولد.

بادکنک آرایی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک جشن  باشکوه می‌باشد‌. تیم دیزاین و طراحی دکور تشریفات لوکس لشکری، با بهره گیری از ایده‌های نو و خلاقانه، بهترین حالت ممکن بادکنک آرایی را برایتان نمایان خواهند ساخت که در انتهای با ترکاندن بادکنک‌ها به وجد خواهید آمد. دعوت از دوستان و همسایه‌های قدیمی، افرادی که ممکن است شخص متولد بسیار دل تنگشان باشد نیز خالی از لطف نیست.

 

تشریفات مجالس

 

تشریفات مجالس لوکس لشکری، یک دیوار تحت عنوان دیوار آرزو با جلوه‌های ویژه و خاص تدارک دیده که تمامی افراد آرزو و جمله‌ای به عنوان یادگاری بر آن می‌توانند ثبت کنند.

تیم تشریفات لشکری خواهشمند است که یکی از بهترین عکس‌های شخص متولد را، مدتی قبل از برگزاری مراسم دراختیار تیم پشتیباتی بگذارید تا به تعداد مهمان‌های شما، ماسک چهره شخص متولد تهیه شود و لحظه ورود شخص متولد به سالن برگزاری مراسم، با صحنه‌ای هیجان انگیز و خاص روبه رو شود. این کار اون را بسیار به وجد خواهد آورد.

 

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. با آرزوی سلامتی برای تمام شما عزیزان.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *