aparat  instagram linkedin  facebook  twitter پيام لشکری 09121013235
تزئینات جایگاه عروس و داماد به چه صورت می باشد

تزئینات جایگاه عروس و داماد به چه صورت می باشد

جایگاه عروس و داماد یکی از مهم ترین قسمت یک تالار میباشد زیرا این جایگاه اولین چیزی است که مهمانان بد از ورود به تالار توجه شان را جلب خواهند کردپس باید جایگاه عروس و داماد طوری باشد که به چشم بیاید.جایگاه عروس و داماد در جشن عروسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نحوه تزیین جایگاه عروس و داماد و دکوراسیون این مکان دارای تنوع بسیاری میباشد از نورپردازی ساده و رنگی گرفته تا گل آرایی متنوع و متفاوت.

جایگاه عروس و داماد

ایده های تزئین جایگاه عروس و داماد

زیباترین قسمت در تالارپذیرایی و باغ عروسی جایگاه عروس و داماد است.زیرا این قسمت محلی است برای عکاسی و فیلم برداری و هم چنین مرکز توجه میهمانان. به همین خاطر می بایست بسیار زیبا تر از سایر بخش ها باشد.

نورپردازی جایگاه عروس و داماد

استفاده از نور پردازی از عواملی است که می بایست در طراحی جایگاه عروس و داماد به آن توجه کرد.اگر جایگاه به رنگ سفید و یا کرم است می توان از نور های رنگی استفاده کرد.اما اگر عکس این است استفاده از نور سفید پیشنهاد می شود.نورپردازی جایگاه می بایست متناسب با رنگی که جایگاه دارد باشد.

توجه به نورپردازی جایگاه عروس از عوامل بسیار مهم در طراحی و دیزاین تالار می باشد نورپردازی جایگاه عروس و داماد به شیوه ای باشد که باعث به چشم آمدن هرچه بیشتر جایگاه عروس شود. و همچنین توجه کنید نور پردازی جایگاه عروس با رنگ آمیزی تم و تجهیزات تالاری هم خوانی داشته باشد.

گاهی در جلوی جایگاه عروس یک استیج وجود دارد در استیج معمولا از انواع رقص نور ها استفاده می شود. می توانیم از انواع میز وصندلی های نورانی نیز در این مکان استفاده کنیم.

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

گل آرایی جایگاه عروس و داماد از دیگر مواردی است که به زیبایی آن کمک بسیار زیادی می کند.در صورتیکه این گل ها متناسب با رنگ جایگاه باشند تاثیر دو چندانی در زیبایی آن خواهند داشت.

همچنین گل آرایی جایگاه عروس و داماد مکانی زیبا برای برداشت عکس های یادگاری با میهمانان شما می شود  در نتیجه طراحی و گل آرایی جایگاه عروس و داماد و جای قرار گیری آن در سالن عروسی از اهمیت خاصی برخوردار است. تمام میهمانها باید بتوانند به راحتی جایگاه عروس و داماد را تماشا کنند. همچنین گل آرایی جایگاه عروس و داماد باید به گونه ای باشد که عروس و داماد به خوبی در جایگاه دیده شوند.

مبلمان عروس و داماد

بهتر است رنگ مبلمان نیز متناسب با تزئینات و سبک گل آرایی و نور پردازی جایگاه باشد.برای جایگاه عروس و داماد می بایست از مبلمان های لوکس استفاده شود.و به غیر از زیبایی مبلمان عروس و داماد باید راحت باشد تا در مدتی که روی آن نشسته اند خسته نشوند.
دقت کنید که هیچ وقت در تزئینات زیاده روی نشود زیرا تضاد رنگ می تواند جایگاه را در هم ریخته و شلوغ نشان دهد.

ارتفاع جایگاه عروس و داماد از زمین

وقتی که عروس و داماد وارد تالار می شود در جایگاهی قرار می گیرد که این جایگاه معمولا بالاتر از میز و صندلی تالاری مهمانان است تا عروس در معرض دید مهمانان باشدو همچنین باید جایگاه عروس و داماد از کل فضای تالار در ارتفاع بالاتری بوده طوری که با چند پله از کف طراحی شود تا عروس و داماد بتوانند به تمامی فضای سالن دسترسی داشته باشند.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید